Sprawdź nas też tutaj

News

Co z płytą Kaczego & Bilona?

Kilka lat temu raperzy zapowiedzieli wspólny projekt.

Opublikowany

 

Od co najmniej dwóch lat czekamy na premierę wspólnej płyty Kaczego Proceder & Bilona z Hemp Gru. Raperzy zapowiedzieli wspólny mini projekt, za którym od strony muzycznej stoiSzwed z Diil Gangu. Tym razem raperzy mieli skorzystać z podkładów, z których są raczej mało znani, a ich EP-ka miała być „nowoczesna i elektroniczna”. Od dłuższego czasu słuch o niej zaginął. Czy kiedykolwiek się ukaże?

Kaczy & Bilon nie zapomnieli o wspólnym projekcie. Powinien się on ukazać szybciej niż myślimy, a dokładniej już na początku przyszłego roku. – Płyta z Bilonem się ukaże. Premiera prawdopodobnie styczeń/luty 2020. – poinformował Kaczy w rozmowie z kmwtv.

Niestety, nie znamy na razie żadnych szczegółów odnośnie tracklisty czy chociażby tytułu EP-ki.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rafapaluch

Zamiast spytać Palucha w międzyczasie kiedy płyta Bilon & Kaczy to czekacie na chuj wie co, Paluch wie wszystko

PowrotDoJedwabnego

Czekam na płytkę na pewno kupię A was kurwy glamrapowe jebac w srake gorącym pretem, idźcie słuchać dalej analika monpaly, cipsona bedopiesa biakutasa i innych cweli eloooo

Odb

Co z bidonem Kaczego?

Chujkurwa

Wreszcie stary,dobry Odb,bez chujowych tekstów o wannie

REST DICK SON 69

INFO Z PIERWSZEJ RĘKI : CHŁOPAKI CZEKAJĄ NA MOJE ZWROTKI, BO JA TEŻ MAM BYĆ Z NIMI NA PŁYCIE. BILON I KACZY ROBIĄ DOBRY RAP, ALE JA JESTEM IM POTRZEBNY, ŻEBY PŁYTA BYŁA BARDZIEJ GANGSTA 🙂 DICK`S!

odbtochuj

DICK ON YOUR ASS

Ziominho

Cos na co nikt nie czeka i nikt nie potrzebuje.

Kupa

No z całą pewnością będzie to przełomowe dzieło, monumentalne i wyjątkowe. A poważnie – jaki jest sens wydawania takich płyt? Czego nowego się dowiemy? Ani treści ani formy. Idę o zakład, że będzie to gówno dekady. A może i nawet najgorsza płyta w historii rapu w naszym kraju. Peace.

cardiv

Żadnej płyty nie miało być i nie będzie, od kiedy bilon kręcił w swojej restauracji i robił na kasę nawet ziomkow z hg kaczy też się pewnie dał zrobić w chuja to już nikt z nim nie będzie nagrywać byłem światkiem jak żary Darl mordę że zrywa przyjaźń a wilku że łzami w oczach mówił że to nie miało tak być i wyszli. Bilonek dredziaz wielki zajebany robił w chuja swoich kolegów tak że sprzedawał im dania z gorszymi piersiami kurczaka bilon polamal sobie wszystkie żeby bo bilon przez swoją nieuwagę dał mu do talerza kawałek gwoździa w dodatku nie chciał zapłacić za wstawienie nowych zębów i kazał wypierdalac wilkowi. Bilon się skończył on skończył gastronoma zaczął kłamać że spełnił swoją misję że był parę lat w Indiach po to by nauczyć się gotować a prawda jest taka że non stop tam imprezowal i pijany zrobił dziecko jakiemuś szamanowi. I teraz udaje że wielki kucharz.

Ex Twojej Matki

Dildo gamg

TenTypMezo

nareszcie coś o rapie

Mieczysław

obok filipka dwóch najgorszych raperów w Polszy

SCHAP

CIEKAWE CZY POJAWI SIĘ ZAPOWIADANY DISS NA CHADĘ…A NIE, MAREK TO ZAPOWIADAŁ JAK CHADA JESZCZE ŻYŁ. TERAZ WOLI ZARABIAĆ NA ZMARŁYM KOLEDZE NAGRYWAJĄC KOLEJNY RAZ PIOSENKĘ O TYM SAMYM, CZYLI O NICZYM DO FILMU O CHADZIE

Prawda

14:57 17

Opublikowany 6 godzin temu 26 grudnia 2019 Przez Maxymilian Hozer

Aro

Trapy trapy trapy…..ehhhh

Dartanian

Wiesz co czemu Polacy zapraszają ich na swoje fora to co najmniej dziwne promować ich , nic na tym nie zyskujesz koloru skóry nie zmienisz , prędzej dołożyłbym 1000 lat niż dał fit kolorowemu

Popularne