Sprawdź nas też tutaj

News

Coca-Cola i Asfalt prezentują drugiego artystę

Orientalna hybryda raw trapu, hip-hopu i sowitej porcji alternatywnego brzmienia.

Opublikowany

 

Poznaliśmy drugiego debiutanta w ramach akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Kim zatem jest drugi artysta? Poznajcie Shaibę – to pochodzący z Wrocławia, 24-letni wokalista, kompozytor i producent.

Jego debiutanckim singlem i jednocześnie przepustką do akcji jest “Giselle” – orientalna hybryda raw trapu, hip-hopu i sowitej porcji surowego, alternatywnego brzmienia. Imponujący wachlarz inspiracji słychać nie tylko w warstwie instrumentalnej, ale i również tekstowej. Za obie Shaiba odpowiada osobiście. “Giselle” traktuje o trudnej relacji, z której chce się uciec i jednocześnie bardzo w niej być.

– Mam w swoim życiu niejedną Giselle. Jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie. Choć unikam tych relacji, staram się je jednocześnie pielęgnować. – mówi.

Do utworu “Giselle” powstało performatywne wideo w reżyserii Łukasza Balcerzaka. Choreografią inspirowaną crumpem zajął się Dominik Kinczel, zaś Shaibie w obiektywie, w roli tytułowej Giselle partnerowała Alicja Matyja. Klip z zaskakującym plot twistem już teraz można zobaczyć na YouTube Asfalt Records.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Trzy Korony
1 rok temu

Co to za trans ??!

Rest fiuci syn
1 rok temu

Co to kurwa za hary kriszna hahah beka jak huj bez kitu

chrupiacy pasztet
1 rok temu

Od kiedy zydki z interscope albo innej muzycznej korporacji zaczeli maczac swoje pedalskie gusta w hip hopie,od wtedy rap na calym swiecie w 70 % to jedna wielka metro seksualna chujoza…

Jędker
1 rok temu

O JA PIERDOLE HAHAHAHAHAHAHA

was już do reszty pojebało SAMI SOBIE WY WSZYSTKIE KURWY HIPHOPOWE JESTEŚCIE WINNI, że wygląda to tak jak wygląda – od samego początku zamiast prowadzić selekcję w każdym spektrum – muzycznym, dziennikarskim i medialnym to wy postawiliście na wolność i macie kurwa to co chcieliście

wasze kolorowe tęcze wpierdalają się wszędzie gdzie tylko się da, a lamusy dupa cicho, z waszego prawislnego er a pe zostanie wam żurom i bajorson

Tech9ine
1 rok temu
Reply to  Jędker

hahahha Pozdro koleżko

zbik
1 rok temu
Reply to  Jędker

chłop se piosenki nagrywa a ty sie zesrales jakby ci rodzine krzywdzil

Stary Włodka
1 rok temu

stop pedalizacji polski.

Tech9ine
1 rok temu

hahaha przecież to marna kopia Concity Wurst! LGBT w modzie tak jak pseudo gangsterka w rapie, ale brakuje jaj. Przecież tego łaka zjada większość lokalnych raperów z wypizdowa. Posłuchajcie jak tu chłopaczyna ciśnie z pseudo raperami, a nagrywa to kurwa w domu:

https://www.youtube.com/watch?v=aOMhHwL7ULw&ab_channel=GRANDE

O.S.CW.L
1 rok temu

Co to za pomalowany cwel w sukience??? Polski rap najbardziej spedalony na świecie.

Mario
1 rok temu

To jest kurwa żałosne. Asfalt nie wydał nic dobrego od 2008 roku. Najpierw spierdolił Afront, potem Łona, Fisz i Emade i został sam OSTR nudny od samego początku. Dajcie już sobie spokój, zajmijcie się sklepem bo to co robicie od wielu lat to same strzały w stopę. Kolejne tanie gówno na którym chcieliścid zarobić.

Popularne