Sprawdź nas też tutaj

News

Cypis: „Robiłem wszystko, żeby go obalić i udusić”

Cypis opowiada o sensacyjnym zwycięstwie z Qbikiem.

Opublikowany

 

Pojedynek Cypisa z Qbikiem na gali Fame MMA 6 był jedną z największych sensacji. Autor „Białej mewy” praktycznie bez żadnego ciosu pokonał Qbika w parterze przez duszenie zza pleców.


Wjechałem do octagonu totalnie zesrany i nie pamiętam nic. To nie jest to samo co spary czy lanie się po mordzie na ulicy. Moje przygotowania do walki skupiały się tylko i wyłącznie na parterze bo w parterze czuję sie lepiej niż w stójce.

W pewnym momencie chciałem się położyć i poddać, ale mój narożnik krzyczał że on już się wystrzelał i nie ma sił więc robiłem wszystko żeby go obalić i udusić. Pamiętam że jak walił mnie seriami to czekałem na moment kiedy zabraknie mu tlenu. PS: Byłem tak zesrany że gdybym nie miał szatni z Rafonixem to zawał murowny. – komentuje na chłodno Cypis. 
22 komentarze
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
mamPROBLEM
2 lat temu

Te tatuaże wyglądają jak z gum Turbo. Takie chujowe

Onar
2 lat temu
Reply to  mamPROBLEM

JEBAĆ TRIBALE

AzbeST
2 lat temu
Reply to  mamPROBLEM

W Turbo były auta, żadne tatuaże…

Pogromca kurew
2 lat temu

Kolejny internetowy twardziel, wielki cwaniak w nutkach a tak tak naprawde to zwykły pizda na strzała. Czekam na najwieksze cioty Cwelika Smietana i Cweltino niech wystapia na fame i upadna po pierwszym liscu.

Jarek
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

I co z tego?? Siła jest jakimś wyznacznikiem czy o co chodzi?

OCIECHUJ
2 lat temu
Reply to  Jarek

Tak- jest wyznacznikiem, porządny facet dba o zdrowie psychiczne oraz fizyczne i jest silny. Natomiast gucci za pieniądze taty nie jest wyznacznikiem niczego poza pozerstwem o czym młodzież zapomina

Ślepy od swiatła
2 lat temu

Tak tak , ogladałem ta walke on nic nie zrobi,ten drugi cymbal odpalił wiatraka wyprzytykał się z energji, no i przyszedł czas zeby połozyć i przytulić kochanka ,wygladaja jak dwaj w sobie zakochani geje. Żadni z nich artysci tym bardziej fighterzy. Jebac lgbt

pacino aldente
2 lat temu

hehehehheh

MARZENIEBEEF
2 lat temu

Peja – AntyPaluch 🙂 🙂 🙂 🙂

Wystarczy taki jeden Diss Rycha na Palucha i po karierze Palczastego 🙂

Bedoesik
2 lat temu
Reply to  MARZENIEBEEF

KURWA KIM JEST PEJA XDD CHŁOP NAWIJA DRUGĄ DEKADĘ, A DALEJ MA PROBLEM Z TRAFIENIEM W BIT XDD NO KURWA PARODIA XDD WIEM, ŻE JESTEŚCIE SENTYMENTALNI JEBANE POLACZKI, ALE TROCHĘ OBIEKTYWIZMU.
PS. PALUCH TEŻ JEST CHUJOWY

TylkoTechno
2 lat temu
Reply to  MARZENIEBEEF

Faktem jest że rzeczywiście „muzyka” Peji nie jest uniwersalna i jest nośnikiem wartości tylko dla pokolenia patusów ktorzy już swoje na karku mają. Jest zbyt prymitywna, wulgarna nieautentyczna wrecz pozerska. Kawałki Peji już nie są grane, a zostaną całkowicie zapomniane.. no może poza głuchą noca i tylko dlatego że pioseczka ta została oparta o utwór Stana Borysa. Stan Borys będzie pamiętany i za sto lat jak Grechuta, Niemen ect. Uniwersalna płyte zrobił Gramatik, Kaliber 44, Paktofonika, Fisz now moze od biedy WWO, ale kto bedzie sluchal peji, molesty hemp gru, razem ponad kilo to sa podniety dla patusów tylko na ta chwile na ten okres…. patusy dorosna i wstyd im to bedzie puścić.

Don cweljusz
2 lat temu

Wyglada jak troll internetowy

Ryszard tydraniu
2 lat temu

Trza było zajebać kalafiorów luja oguszacza

6x6
2 lat temu

Cypis, walczyłeś też w okularach?

Syf o wannach
2 lat temu

Cypis: „Robiłem wszystko, żeby go wyruchać i wykąpać”
Cypis opowiada o sensacyjnej orgi z Qbikiem.

Chuj
2 lat temu

No kurwa, lamus na gownianym portalu o niby rapie, pompujcie dalej info o scierwusach

antynigger
2 lat temu

JAk się napiął na tym zdjęciu ahahahahah

Cwerc
2 lat temu

Hahahahaha walka na sto dwa https://youtu.be/0i3rGCpGXvY

Popularne