Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Private Jet” Cywila z udziałem Milu i Kobestone

Reprezentant Hypsteria Records promuje album „Warsaw Calling”.

Opublikowany

 

„Private Jet” to kolejny singiel promujący nadchodzący album Cywila pt. „Warsaw Calling”. W utworze gościnnie pojawili się Milu oraz Kobestone. Za podkład odpowiedzialna jest ekipa Under Sea Level.

Po kilkuletniej przerwie wydawniczej, raper wraca z trzecim solowym albumem pt. „Warsaw Calling”, którego premiery możemy spodziewać się początkiem października 2021, nakładem wytwórni Hypsteria Records. „Private Jet” to pierwszy singiel zapowiadający powrót znanego freestylowca, tym razem w nieco lżejszym , wakacyjnym wydaniu. W utworze gościnnie wzięli udział Kobestone oraz Milu a także Nathan Williams (trąbka).

Kolejne utwory zapowiadające płytę „Warsaw Calling”, ukażą się zaraz po wakacjach. Również tam nie zabraknie znanych nazwisk gościnnie występujących artystów.

 
21 komentarzy
21 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Dr Szarpanki z Życiem
4 miesięcy temu

Piękna Polka na klipie, widać, że ma styl i klasę, jest rozgarnięta skoro już w tak młodym wieku występuje na klipach, pewno ma z tego dobry hajs. Super dziewczyna, idealna na matkę, polki to najpiękniejsze dziewczyny na świecie, taka jest ogólna opinia na całym świecie i nie sposób się nie zgodzić, sami na pewno do sąsiadki ubijacie glinę.

Kto uważa, że polskie kobiety to najcudowniejsze dziewczyny na świcie łapa w górę!

Turowski
4 miesięcy temu

Ladny ten koleś ze zdjęcia, nie ma zakoli. Ruchał bym.

Panna pingu
3 miesięcy temu

Ostrzykniete wary, styl na nudna studentkę fit instagramerke która w wolnych chwilach lubi pić kawę i trzeć pizdziskiem o rower z koszykiem ach no i buszować na przecenach w Stradivariusie tfu wszystkie oczywiście mniej lub bardziej wiejski ryj polskiej Marzenki ale takiej z dobrego domu, panny ze dworka tfu
Tak czy siak 10 poziomów wyżej niż Polaki zakolaki co dalej biegają w zapoconych bluzach z kapturem a ich twarze choć twarzą ciężko to nazwać to hodowle wągrów i rozszerzonych porów i niczym nie zmyją cebulackich rysów, Marzena może chociaż powiększyć usta i ostrzyknąc katy żuchwy to będzie wyglądać jak wiejska wersja Angeliny chociaż dalej widać że brzydka ale kąt żuchwy przyklejony i usto doklejone a Polak zakolak co może najwyżej łoniaki zapuścić na zaropiałej brodzie żeby przykryć swoją podległość genetyczna

FANBOY SENTINO THANK YOU KING
4 miesięcy temu

PEWNEGO DNIA LEŻAŁEM PRZY WEJŚCIU DO BERLIŃSKIEGO METRA Z TACĄ NA JAKIEŚ DATKI OD HOJNYCH PRZECHODNIÓW. NAGLE NADSZEDŁ SENTINo, ŚCIĄGAJĄC SPODNIE NAKIEROWAŁ DUPĘ NA DATKI I WYPUŚCIŁ ZE SWOJEJ GROTY NESTLE OGROMNEGO KLOTZA. CAŁE SZCZĘŚCIE, ŻE NA BIEDNEGO NIE TRAFIŁO BO ZNALAZŁO SIĘ W NIM TROCHĘ ORZESZKÓW PISTACJOWYCH I INNE NIESTRAWIONE KAWAŁKI JEDZENIE Z CODZIENNEGO JADŁOSPISU KRÓLA. CAŁOŚĆ OCZYWIŚCIE POZŁACANA, BO BOGACI LUDZIE MAJĄ TO DO SIEBIE, ŻE KAŻDE DANIE PRZYPRAWIAJĄ ZŁOTEM W PROSZKU. ZŁOTO OCZYWIŚCIE SIĘ NIE TRAWI TAKŻE WSZYSTKO PRZECHODZI PRZEZ CAŁY UKŁAD POKARMOWY. GÓWNO ZJADŁEM, ZŁOTO ODDZIELIŁEM OD NIEGO, POSZEDŁEM JE SPRZEDAĆ DO JUBILERA A ZA PIENIĄDZE UZYSKANIE NA DRODZE TEJ TRANSAKCJI KUPIŁEM SOBIE KAWALERKĘ W WARSZAWIE. SENTINO – KRÓLU ZŁOTY, DZIĘKUJE!

Ziominho
4 miesięcy temu

Beka probuja byc modnisiami bo licza na troche wiecej lajkow

Robert RS77
4 miesięcy temu

Paluch kurwo do końca 50% z koncertów. Jebać kapusi niech chuj was dusi pozdrowienia dla dobrych ludzi. Każda z kurestwem

YO..
4 miesięcy temu

01:47 29
Opublikowany 7 godzin temu 20 lipca 2021Przez Redakcja

Popularne