Sprawdź nas też tutaj

News

Czachu w HHNS Label

22-latek pochodzi z Głogowa Małopolskiego.

Opublikowany

 

czachu

HHNS Label z dniem dzisiejszym rozpoczął współpracę z nowym raperem. Z wytwórnią pracować zaczął Czachu, który zaprasza na premierę swojego pierwszego klipu w nowych barwach.

Czachu to 22-letni raper pochodzący z Głogowa Małopolskiego, zamieszkujący obecnie stolicę podkarpacia – Rzeszowa, do którego przeniósł się z nadzieją rozwoju i szerszych perspektyw. Sztukę rymowania zaczął zgłębiać już w 2006 roku przy pierwszych konkursach szkolnych, natomiast pierwsze nagrywki rapera pojawiły się w 2012/13 pod zupełnie innym pseudonimem niż obecnie. Jego pasje do muzyki zapoczątkowali tacy artyści jak Eminem, Snoop Dogg czy Dr Dre zapętleni na słuchawkach discmana. Za inspiracje, które pozwoliły mu wykreować własne brzmienie uważa m.in Polo G, Travis Scotta, MGK czy Killy’ego.

„Incepcja” to przywitanie z nowym labelem i zaproszenie do muzycznego świata artysty. Za klip do kawałka odpowiada Paweł Alicki, a produkcja to dzieło Fantøma. Utwór jest już dostępny na kanale wytwórni HHNS oraz na wszystkich platformach streamingowych.

14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
BRAZZERS
3 miesięcy temu

on i ta wytwórnia nadają się tylko do utylizacji

Tps
3 miesięcy temu
Reply to  BRAZZERS

Kto kurwa? Gdzie kurwa?

BoloJang
3 miesięcy temu

Z tego wychodzi że jeszcze nie nauczył się konia walić a już rymował

doktor sowa
3 miesięcy temu

Od 28 marca zostaje zniesiony przymus izolacji i kwarantanny. 2 lata rządzącym zajęło zorientowanie się, że wirus nie jest tak groźny, jak go koncerny farmaceutyczne próbowały przedstawiać. Miliardy złotych wyjebane na testy i szczepienia, sekowanie ludzi za kolportowanie badań naukowych, zamykanie biznesów, dodatki covidowe powodujące patologię systemu opieki zdrowotnej (nie masz covida? czekaj, zaraz zrobimy ci test i pyk… dodatek covidowy wpada). 2 zmarnowane lata i tona wyjebanych pieniędzy, bo koncerny farmaceutyczne były w stanie wprowadzić swoich ludzi do Rady Medycznej i opłacić trolli z tytułami naukowymi w celu siania paniki i FUD-u.

Pola
3 miesięcy temu
Reply to  doktor sowa

Tak było, a sklepy w niedziele dalej zamknięte. Kto za to odpowiada?

Old Spice Pure Sport Soap 8 x 114 g Each/Chacun
3 miesięcy temu
Reply to  doktor sowa

Dlugu najebali po uszy, ale swoje kieszenie napchali, wiec przymykali oko, smiejac sie w kuluarach z tego, co oglaszaja, tymczasem za wschodnia granica pojawil sie realny problem i miny zrzedly, dodrukowac juz za bardzo nie ma jak, wiec beda robic obrone cywilami Kukizy popierdolence i ich ustawy o dostepie do broni

Midas
3 miesięcy temu

Co to za pizdzielec jakis zajebany

Łukasz Golec
3 miesięcy temu

Ale to jest bieda, reprezentant LGBT disko rap

BigBlekukKlan
3 miesięcy temu

Muchy w kiblu bym nim nie ubił

Kolega
1 miesiąc temu

Jego siora to dziwka znam ich osobiście

tampon OB
3 miesięcy temu

Przeniósł sie do Rzeszowa, do którego przeniósł się z nadzieją rozwoju i szerszych perspektyw
Hahahahahahahahaha

Tps
3 miesięcy temu
Reply to  tampon OB

Dobrze że nie do Radomia albo Puław

Beka z nieudacznika profesiura straponu
3 miesięcy temu
Reply to  Tps

Albo łodzi

Popularne