GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Czarny Szop: „Cel moich numerów to karty historii”

Zamaskowany zawodnik MaxFlo prezentuje „Trudno i lekko”.

Opublikowany

 

fot. outstanding mind

Czarny Szop, czyli nowy, zamaskowany reprezentant MaxFloRec, opublikował dziś kolejną zapowiedź albumu „Płacz zabaw”.

„Trudno i lekko” to już piąty singiel zwiastujący debiutancki album artysty. Wcześniej ukazały się: EDM-owy utwór tytułowy, energiczne bangery „Szum w uszach” i „Surogat”, a także zdecydowanie najspokojniejszy i kłądący nacisk na melodię numer „Przetniemy się”. Najnowsza propozycja ponownie prezentuje Czarnego Szopa z nieco innej strony.

Do tej pory nie ujawniono nowych informacji na temat tej tajemniczej postaci. Już od pierwszego singla komunikaty sugerowały, by skupić się na twórczości i wielu muzycznych obliczach artysty. Z obserwacji social mediów i publikowanych wideo można jedynie wywnioskować, że raper mieszka we Wrocławiu, a także, że jest dośc aktywny na TikToku. Nie wiemy także ile singli ma on jeszcze w zanadrzu.„Trudno i lekko” to kolejny utwór wyprodukowany przez AstroWilka, a więc beatmakera odpowiedzialnego za wszystkie poprzednie single. Utwór zwiastuje longplay Płacz zabaw, którego premierę przewidziano na drugą połowę maja. Pre-order dostępny jest na Maxflosklep.pl.17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
BedopiesBDSM
1 miesiąc temu

Na kartach historii zapisało się wielu laków więc konkurencja spora ale trzymam kciuki

Ciepłota ped..
1 miesiąc temu

Litość

Peja
1 miesiąc temu

Wiem że jestem królem dowcipów, ale co to ku.rwa ma być kabaret?

Lech Roch 1
1 miesiąc temu

Nygga Raccon comes back

Penes
1 miesiąc temu

Trochę podjebka od rat kru z tą maska. Oryginnosc 100% u tych gimbow

Ebulon
1 miesiąc temu

Raczej śmietnik historii

terra
1 miesiąc temu

asłuchalne. Kolejny wariat wyje na autotune

wredny UBEK
1 miesiąc temu

Szopy to fajne stwory chłopie na siłę robisz taka nowoczesna promocje wydaje mi się że to jest pomysł jakiejś nie hibi di hobowej managerki z wytwórni albo sub labelu Kasu z heto nie budziet 🙁

Dukacz
1 miesiąc temu

Buhehe chcesz beefa o moja ksywę? Możesz się wybić i będzie ci pąsowac łaku

Bonus za murem
1 miesiąc temu

Bez szans na karty historii, brak stylu plus jezyk polski i tragiczny image gimnazjalisty

Wierny Widz Klanu
1 miesiąc temu

Jestem strasznie zdesperowany. W 2020 r. stacja TVP Seriale zaczęła emitować stare odcinki Klanu zaczynając od 1 odcinka. Stacja ta emituje stare odcinki Klanu do tej pory. Ale do czego zmierzam. Jak wiadomo jestem zapalonym wielbicielem tej telenoweli (o czym zresztą mówi mój pseudonim) i regularnie oglądałem jej stare odcinki do września 2021 r. kiedy zostałem zmuszony iść do roboty. Oczywiście byłem tym faktem sfrustrowany i rozgoryczony. Jednak wtedy i tak miałem możliwość oglądania starych odcinków Klanu na YT, które były tam regularnie wrzucanie po nagraniu ze stacji TVP Seriale. Stare odcinki Klanu były wrzucane na YT jakoś do stycznia bieżącego roku. Od stycznia nie są już w ogóle wrzucane, a ja nie mam możliwości oglądania ich na TVP Seriale, ponieważ chodzę do roboty. Domagam się, aby odcinki Klanu z TVP Seriale nadal były wrzucane na YT lub aby TVP zmieniła godziny emisji tej WSPANIAŁEJ telenoweli z godzin porannych na godziny popołudniowe lub najlepiej wieczorne.

Wierny Widz Klanu
1 miesiąc temu

Przez tą cholerną robotę już w ogóle nie wiem co się dzieje u rodziny Lubiczów. Odcinki Klanu MUSZĄ zostać ponownie wrzucone na YT lub TVP Seriale MUSI zmienić godziny emisji tej telenoweli. W innym przypadku zapłonę gniewem, a wtedy mogę być nieobliczalny. Przyłączcie się do mnie i napiszmy petycję do TVP, aby umożliwili nam dalsze oglądanie starych odcinków Klanu. Ponieważ Klan Lubiczów to również nasza rodzina. NIECH ŻYJE KLAN!!!

Popularne