Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Człowień & Bleiz ft. Cywinsky – „Na Chwilę”

Raperzy zabierają nas na Zachodnie Wybrzeże USA.

Opublikowany

 

„Na Chwilę” to pierwszy singiel z albumu „Grill-Funk Tunes”, czyli wspólny projekt Bleiza i Człowienia. Spięty w całość muzycznym klimatem Zachodniego Wybrzeża USA, jest jednocześnie przekrojem różnych stylów i gatunków muzycznych. Usłyszymy na nim m.in. wpływy z funku, trapu, muzyki elektronicznej, a nawet klubowej – wszystko to zamknięte w rapowej konwencji.

Płytę uświetniają liczni goście – raperzy, wokalistki i wokaliści, DJ-e, instrumentaliści, producenci muzyczni.  „GFT” jest wynikiem pracy kilkunastu osób – członków wytwórni Grill-Funk oraz zaprzyjaźnionych artystów.

Premiera albumu odbędzie się 13 lipca 2018 roku. Obecnie trwa jego przedsprzedaż na stronie gfstore.pl. Wysyłka albumu nastąpi 12 lipca 2018 roku.

Tracklista

1. Rejon ft. ???
2. Zawodowo ft. ???
3. Sok z żuka ft. ???
4. No to wio
5. Bez Autotune (Rap to nie sztuka?) ft. ???
6. Dawaj hajs ft. ???
7. Na chwile ft. Cywinsky
8. Audycja nocna ft. ???
9. Bebłędnie
10. Techno ft. ???
11. Mobb Deep
12. Cudownie bezczelny ft. ???

Bonus:

13. Nie widzę przeszkód

 
2 komentarze

2
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bill Gates Rapu

Bez kalkulacji, szczere odczucia. Tekstowo dramat. Prostactwo nie prostota. Bleiz mnie zaskoczył in minus. Do tego duka a nie płynie a o to chodzi w G-Funku. Człowień też gorzej niż kiedyś, zwłaszcza tekstowo. Bit średnia krajowa. Cywinsky dostosował poziom refrenu do poziomu włodarzy i zarzucił najgorszym refrenem w swojej historii. Zero hejtu. Subiektywna ocena słuchacza zajaranego Bleizem od czasów „Helikoptera”. Dziwi mnie, że taki track wrzucili przy okazji startu preorderu. Czekam na następne produkcje.

Pitalador

Kurwa z 200sztuk sprzedadza max. I beda jakies pedalskie studenciki sluchac w bramach przy piwku. Jebac przegrywow.

Popularne