Sprawdź nas też tutaj

News

„Czołg” od Kleszcza, DiNO i Skorupa

Ostatni klip do płyty „Aneks”.

Opublikowany

 

Ostatni numer promujący krążek „Aneks” Kleszcza & DiNO trafił dziś (17.09) na MaxFloRecTV. W singlu „Czołg” gościnną zwrotkę nawinął Skorup. 3. wspólny album Kleszcza i DiNO dostępny jest już w MaxFloSklepie i na popularnych platformach z muzyką cyfrową. W stacjonarnych sklepach muzycznych dostępne są natomiast zestawy z poprzednimi płytami artystów

„Aneks” to 3. wydawnictwo duetu Kleszcz & DiNO, po „HorRYM JESTem” i „Cyrku na qłq”. Jak mówią artyści, album stanowi uzupełnienie poprzednich krążków oraz zamknięcie pewnego etapu w ich twórczości. Wśród 8 premierowych pozycji znalazły się numery z gośćmi. Wokale do płyty dołożyli: Angie („Nastaw swoją falę”), Jakub Nycz („Ostatni raz”) oraz Skorup („Czołg”). Utwór z udziałem tego ostatniego wraz z wideoklipem pojawił się właśnie w sieci.

Realizacją teledysku do „Czołgu” zajął się Radosław Bereś, natomiast za montaż odpowiada Sit. Miks i mastering nagrań to praca Dawida „Twardego” Twardowskiego z katowickiego MaxFloStudia.

„Aneks” w wersji fizycznej dostępny jest pod tym adresem, a także w wybranych salonach muzycznych na terenie kraju w zestawach z poprzednimi albumami Kleszcza & DiNO. Entuzjaści odsłuchu cyfrowego znajdą natomiast album w większości serwisów streamingowych.

 
2 komentarze

2
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Kleszcze i skorupiaki w czołgu „Dino”

ProfesoorNauk

Czołg to jest dopiero WnukTedego. Pierdolony ten jak grzmoci w dupsko to jakby przyjąć pocisk prosto z lufy Rudego 102. Skurwesyn na prawdę lubi męskie dupy bo wali jak niewyżyty co zresztą lubię ale nawet dla mnie to już hardcore.

Popularne