Sprawdź nas też tutaj

Inne

Czołówka polskich aktorów w dziwnym klipie L.U.C.-a

Na płycie artysty pojawiła się m.in. Katarzyna Figura.

Opublikowany

 

Polska czołówka aktorska zagrała minimalne i absurdalne scenki nawiązując do nudnej i szarej codzienności teatrzyku życia – wprowadzając w surrealny klimat sarkastycznego albumu „Good L.U.C.K.” L.U.C.-a wydanego w 2018 roku.

Teledysk złożony został z fragmentów etiud wyświetlanych na koncertach multimedialnego projektu solowego Łukasza L.U.C. Rostkowskiego.

Powodzenia w reżyserowaniu Waszych życiowych filmów. Oby było w nich więcej akcji niż w naszym teledysku. – mówi z przymrużeniem oka L.U.C. –Grajcie całym sercem i pamiętajcie, że nigdy nie wiadomo kiedy każą nam zejść z planu. – dodaje artysta na swoim instagramie L.U.Cbook.

Na płycie pojawiają się także tacy goście jak Katarzyna Figura, Sarsa i Gutek. Utwory z płyty „Good L.U.C.K” pojawiają się na koncertach L.U.C. z Rebel Babel Ensemble.

 
20 komentarzy

20
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Syn cioteczny syna Tedego

Irytujący jest ten LUC z hipsterskich okularkach, nudną jak flaki z olejem muzyką. Ja wiem, że technicznie jego kawałki są poprawne, ale zero w nich czegoś ujmującego i nie chodzi o dynamikę, tempo itd, chodzi mi o to, że jego muzyka jest w chuj nudna, przewidywalna, oparta na przemaglowanych schematach i rozwiązaniach, bity jak u rahima na płycie 15 lat temu. Nie rozumiem fenomenu, takich typków jak on miałem jak pracowałem w kancelarii, okularki z grubą oprawą, zaczeska do tyłu, bródka i golf . Nie hejtuje, niech każdy żyje jak chce, wygląda jak chce i niech robi co chce, tylko moje subiektywne zdanie. A tak w ogóle uwazam, że rap powinien zostać zdelegalizowany.

bekaKSH

Mam takie samo odczucie co do jego kawałków. Jedynym wyjątkiem nieco śpiewana „Iluzji Łąka”.

MOSIEK KACZYŃSKI

PEWNIE MIELI JESZCZE LAPA Z JABŁKIEM I TEKTUROWY KUBEK ZE STARBUCKSA. HIPHOP POWINIEN ZOSTAĆ ZDELEGALIZOWANY A TEN PORTAL NIECHAJ ZMIENI NAZWĘ NA CHŁAMRAP.PL

Matka

Oj tam poprostu kiedy się aspiruje do TVNu trzeba najpierw się wykazać odrobiną kiczu, inaczej się nie przebijesz do ramówki

Babulec

Od wizjonera i pionier rapu na kasie z Kanałem Audytywnym, przez pokrecone i kozackie płyty solowe, ale od 2013 roku nagrywa sama chalture i popowe granie. Największy regres w polskim rapie.

EJ TY KOLO

PRZECIEŻ KURWO MATOLE BEZMOZGU ON KURWA NIE BYL NIGDY ŻADNYM RAPEREM TYLKO HIPSTEREM BRUDASEM WYPŁYNĄŁ NA WODY DZIEKI SOKOŁOWI ŻE MU SIĘ DOGRAŁ ZWYKŁY WACEK I TYLE MUZYKA DLA STUDENCZIAKÓW I PRAWICZKÓW

bekaKSH

Nie no, był oryginalny kiedyś. Na wody nigdy nie wypłynął tak naprawdę, zawsze był niszowy.

liror

Pionier czego? xd

Anal Khalidow

Członek polskiego aktora w dziwnym klipie l.u.c – a

Anal Khalidow

Pojawiła się między innymi Rafaella Figura

Odb

Czołówka polskich traktorów w dziwnym klipie B.U.C.-a

WAMPIRZGÓR

LUC to dziecko gazety wyborczej…co widać w tym klipie!

EnoHoNo

Czołówka polskich czyściochów w dziwnej kąpieli Rafalali
W wannie skandalistki pojawiła się m.in. Katarzyna Figura.

Zbuku88

LUC nie jesteś z Wrocławia tylko z Jeleniej Góry, bierzesz od miasta pieniadze i robisz sobie murale, które są dennymi reklamami Twoich plyt. Wrocławski magistrat wykupil od ciebie potezny naklad plyt, za moje pieniadze, bo Ty przeciez nawet tu podatków nie placisz, tylko w Jeleniej. Jestes nie w porzadku. Twoje metafory nie podobaja, sa wymyslane na sile, mi sie czasami mam wrazenie, ze jestes muzycznym wyrobnikiem pozujacym na artyste. Znam ludzi, którzy Cię cenia, wiec spoko gusta sa rozne. W porownaniu z syfem jaki teraz jest w rapie mimo wszystko, cos reprezentujesz, chociaz to sa licealne rozkminki na poziomie o jezu dluga kolejka w urzedzie. Takze przyjmij ta gorzka lyzke dziegciu, na koniec dodam, że oczywiscie jestes ponadprzecietna osoba, ale stan przed lustrem sciagnij okulary i krzyknij do siebie „Nazywam sie Łukasz jestem z Jelenieeeeej!” XD

Mc Mc

Czołówka polskich raperów w dziwnym klipie L.U.C.-a
Na pycie artysty pojawił się m.in. Paluch.

xdͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩ

CHUJ TO KOGO OBCHODZI

Kac Burdelmame

Członki polskich siusiorów w dziwnej pipie B.U.C.-a
Na pycie artysty pokurwiła się m.in. Katarzyna Kangura.

Popularne