GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Czy Suja miał własne groupies? Raper zabrał głos

Reprezentant THS Kliki udziela się gościnnie w utworze innego rapera.

Opublikowany

 

Bycie raperem niesie ze sobą wiele pokus. Jedną z największych jest admiracja groupies, które niejednokrotnie same wpychają się do sypialni. Takich doświadczeń nie mógł sobie też odmówić Sujbit, który po latach odświeża pamięć i dzieli się refleksjami w tym temacie.

O tym, że lwia większość raperów nie należy do wyznawców teorii wstrzemięźliwości seksualnej wiadomo od dawna. Najbardziej dobitnym przykładem jest np. postać Old Dirty Bastarda, który zostawił po sobie pamiątkę w postaci gromadki nieślubnych dzieci, poczętych z wieloma partnerkami. W Polsce podobny etap w życiu mieli np. Żabson, Malik i Sokół. Jednak w przypadku tego ostatniego przyszła refleksja i zmiana podejścia. – Już mnie nie zobaczysz dymającego ładne, głupie dupy, ot tak dla zabicia nudy – nawinął kilkanaście lat temu Narrator.

Swoje refleksje w tym temacie położył na bicie Sujbitron. W utworze z Fixelem wspomina stare, dobre czasy. – Niestety, nie poznałem jeszcze tej jedynej. Jedyne, jakie poznałem, to po koncertach królewny jednej nocy – nawija. Na jego nieszczęście żadna z tych znajomości nie przetrwała próby czasu. – Spójrzmy prawdziwe w oczy, to nie był materiał na żonę i dzisiaj zamiast palić skręty pewnie płaciłbym alimenty – puentuje Sujbit.

108 komentarzy
108 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Nie kupuje polskich rapowych płyt
2 miesięcy temu

Suja masz swoje 5 minut, napisz książkę o „uliczno bananowej” warszawskiej scenie rapowej, wyjaśnij tych łaków którzy całe życie jechali na farmazonach, jak to ciężko im się żyło na ulicy bo musieli kimac po klatkach lub jedzic od pętli do pętli nocnymi, a w rzeczywistości bo zabawie na ulicy wracali na ciepły obiad i kolację. Waco też ma potencjał do napisania takiej książki.

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu

na pierwszy ogień Ero – właściciel sklepiku Serum w centrum handlowym Land w Warszawie. Centrum należy do spółki jego taty (KRSy i adresy dostępne online, powiązania adresowe, nazwiskowe itd.). Niedawno w Noizz ukazał się artykuł o tym centrum i były zdjęcia ze sklepiku Ero, a artykuł lansował go jako zwykłego najemcę. Ale co on w tym sklepiczku ma sprzedawać, na zdjęciu jakieś stare wieszaki i większość pustych. Serum na necie to też 5 t-shirtów na krzyż. Ojciec dał mu miejscówę na sklepik, żeby mu ZUS opłacać bo z tych groszy z ZAIKSu by nawet na ubezpieczenie społeczne nie miał. Beka, że ojciec go nie wcisnął do własnej spółki tylko ten stragan mu otworzył, haha.

Nie kupuje polskich rapowych płyt
2 miesięcy temu

Otworzył mu ten stragan żeby mógł mówić że jest „niezależny”.

Alfa male
2 miesięcy temu

Bo wiedział, że nieporadny syn bananowiec wszystko rozpierd*li na ćpanie. Niczy floral bugs. Oglądnijcie wywiad z łakiem u mestosława. Banan chciał zgrywać ulicznika

srako tubka
2 miesięcy temu

uszaty, dodam od siebie, że Kosi to bananowiec, który za PRL wyjeżdżał sobie na snowboard o czym sam mówił w książce o raperkach

Kut@si0®
2 miesięcy temu

Tylko nigdy nie słyszałem żeby Ero nawijał, że dorastał w biedzie itd więc sie odpierd0l od Ero

Kut@si0®
2 miesięcy temu

Każdy orze, jak może. Kazdy porządny ojciec chce synowi pomóc. Nie widzę w tym nic zlego.

Uszy Sokoła
2 miesięcy temu

Czas wyjasnic tych jeebanych bananowcow. Co do erosa to przynajmniej nigdy nie rapowal ze byl bezdomny albo z ulicy jak uszaty farmazon. Czas wyjasnic tych paparuchow!

Zakoliani
2 miesięcy temu

Wyobraźcie sobie taką sytuację rok 1999 kamienica w centrum Warszawy w dobrej i bezpiecznej okolicy, 21 letni Wojtek w niedzielne popołudnie je obiad u mamy, na stole rosół rozlany na dwóch talerzach, w piekarniku dochodzi pieczeń. Jest schyłek lata piękna słoneczna wrześniowa pogoda, w tle gra piosenka Papa Dance, jednak rozmowa się nie klei, Wojtek i jego mama siorbią zupę, lecz w pewnym momencie pyta Wojtka. Wojtuś kochanie powiedz mi czemu rozpowiadasz że jesteś w trudnej sytucji? Że śpisz po klatkach, że wynajmujesz pokój i lodówkę masz pustą? Przecież opłacam ci mieszkanie, a dwa razy w tygodniu robię większe zakupy. Oj mama daj spokój- odpowiada Wojtek. Co daj spokój? słyszałam na twojej płycie tej z kolegami jak recytujesz że jesteś z biednej rodziny, wiesz w jakim nas stawiasz świetle przed otoczeniem? Mamo ja nie recytuje ale rapuje… Wojtek, przerywa mu mama rapował to 2pac, notorius, Snoop Dog, Pan Yapa, ty to co najwyżej dukasz synku, tym zgasiła Wojtka. Postacie i daty

Zakoliani
2 miesięcy temu
Reply to  Zakoliani

Postacie i daty są przypadkowe.

Uszy Sokoła
2 miesięcy temu
Reply to  Zakoliani

Hahahaha

vvs
2 miesięcy temu
Reply to  Zakoliani

Hahaha, powinieneś otrzymać Oscara za ten scenariusz.

exter
2 miesięcy temu

może sięgnąć po notatki ich terapeutów? taka powieść fantazy dla komentujących glamrapowieczów, to mogłby być bestseler- wrzucalibyście tutaj cytaty i nadal byście mogli pisać jak to bardzo nie nawidzicie polskich raperów, na portalu o głownie polskim rapie:))))

Edek pozdrawia Profesora Trapu i nuci
2 miesięcy temu

Dzisiej kawałek dnia do nucenia to: Lajkerap lajkegen letmi egen łaken domen, zaś cały nowy tydzień nucim kawałek: Nuć ola nuć ola nuć ola ktoś woła woła cie poprzes wiatr. Więc łaki zapraszam do nucenia kamą.
#Sentino
#Profesor Trapu
#Akolici Sicarios
#Nucenie

Dominacja Fotowoltaiczna
2 miesięcy temu

U nas w Maladze wszyscy mają panele fotowoltaiczne. To jest Europa nie jesteście gotowi na cywilizowany świat. Dlatego już w kwietniu wpadam z najlepszymi monterami z Marbelli i na hasło halo policja montuje panele 50 % taniej

PRAWDA, PRAWDA I TYLKO PRAWDA
2 miesięcy temu

Pisałem o tym wielokrotnie; kobiety obecnie chcą zjeść ciastko i mieć ciastko: „Masz się o mnie starać, dawać mi atencję, poświęcać mi mnóstwo czasu i traktować jakbym była konserwatystką; a w zamian otrzymasz seks w gumie raz na x czasu po miesiącu, czy dwóch starania się. O ciekawszych rzeczach w łóżku zapomnij. Nie będę ci też gotować, a na dzieci nie licz; to moja decyzja. No i zapomnij o mojej przeszłości; co cię to obchodzi?”
Problemem nie są wymagania kobiet; problemem są skrajnie wygórowane wymagania połączone z wysokim przebiegiem i faktem, że kobiety od siebie obecnie praktycznie nic nie dają. Mężczyźni są w tragicznej sytuacji i nie zmieni się ona, dopóki nie zaczną oni szanować samych siebie i wykazywać się względną solidarnością.

Do spodu migomatem
2 miesięcy temu

Profesor trapu właśnie siedzi na kasie w Biedronce i skanuje produkty więc teraz ci nie da lajków bity cwelu

Edek pozdrawia Profesora Trapu i nuci
2 miesięcy temu

Bity cwelu to cie twuj stary woła do wanny

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu

„lwia większość raperów nie należy do wyznawców teorii wstrzemięźliwości seksualnej”

i już wiem kto.

Jacek Sabaczyński
2 miesięcy temu

Polecam czytanie Newonce.

Suja THS
2 miesięcy temu

Młody mężczyzno, idź na wybory, bo kobiety cię przegłosują
Według sondażu IPSOS dla OKO.press tylko 41% młodych mężczyzn (18-39 lat) deklaruje, że na 100% weźmie udział w wyborach, wśród kobiet w tej samej grupie wiekowej udział w wyborach deklaruje 55%. Bierność młodych mężczyzn może doprowadzić do sytuacji, że całe państwo będzie podporządkowane kobietom.

Juliusz Mickiewicz mówi jak jest
2 miesięcy temu

Narzekacie tak wszyscy na p00lki i w sumie to macie rację. Jednak rozwiązanie waszego problemu jest bardzo proste a mianowicie jest to homoseksualizm. Nikt tak nie zrozumie faceta jak drugi facet. Nikt tak nie wie jak dobrze zrobić osobie z penisem jak druga osoba z penisem. Polecam jak ja przejrzeć na oczy, znaleźć sobie przystojnego geja i cieszyć się życiem i szerokim odbytem. Pozdrawiam.

2137 Analbande aus Wadowitz
2 miesięcy temu

Suja weź ty umyj w końcu ch*ja i wyprowadź się od matki! Aha i dostałeś minusową ocenę na pyszne.pl za to zimne jedzenie co mi dowiozłeś ostatnio.

jarek ggosobowa
2 miesięcy temu

a dlaczego ma się niby od matki wyprowadzić?

Lujbit
2 miesięcy temu

Po pierwsze to ty się nie nadajesz na męża.

Car Rosji
2 miesięcy temu

Tak, Szuja ma własne kontenery w których grzebie z rana jak Wienio. Skąd wy bierzecie info o tych bezdomnych menelach o aparycji kartofla z łagru na Kamczatce

Michalczewski ch**
2 miesięcy temu
Reply to  Car Rosji

Dokładnie, chciałbym zobaczyć te idiotki co mu obciagaj, spójrzcie jak on wygląda, ale co ważniejsze jaki jest niezrownowazony.

Car Rosji
2 miesięcy temu

Zgadzam się. Fake i tyle

Jasiek
2 miesięcy temu

No tak faktycznie nie widać już sokoła, który pōpieŕdala te typiary pod śmietnikami, w zaułkach albo jak mu się bardziej odkleiło to na przystankach. Byłem wtedy dzieciakiem jak on tak je wszędzie na widoku dymał ale mimo iż nie wiedziałem do końca co on tam z nimi robił to zastanawiałem się czemu nie weźmie ich do domu. Może spał na klatkach albo coś.

Uszy Sokoła
2 miesięcy temu
Reply to  Jasiek

Moje muszy zbierają fale 5g

Chvj w dvpie Alberto
2 miesięcy temu

Od razu widać że artykuł pisał Michalcwelski chvj ci na pysk nędzny synie kvrwy.

Sergio
2 miesięcy temu

Suja powinien być twarzą kampanii antynarkotykowej. Wcześniej znałem typa tylko z ksywy ale na szybko sprawdziłem kawałek i looo matko a Peja wypominał pelsonowi nie trafianie w bit.

FANKA :*
2 miesięcy temu

Suja ma taki koci wzrok
Codziennie sprawdzam relacje i czekam jak jego piękne smierdzacze harnasiem usta mnie pozdrowią. Sujko kochana. Ja będę Julią a ty będziesz Romeo ;*

ZACZAROWANY OŁÓWEK
2 miesięcy temu

jeb.any kiep nie mial zadnych groupies tak sobie pie.przy bo nikt juz tych jego go.wno koncertow nie pamieta, stawiam hajs ze jest prawiczkiem incelem

jarek ggosobowa
2 miesięcy temu

przypominam praską księżniczkę, ale gimbusem jesteś to pewnie nie kojarzysz hahah XD

ZACZAROWANY OŁÓWEK
2 miesięcy temu

jeb.ac cie 40 letni fiu.cie siedziacy na gr

NOWY
2 miesięcy temu

Suja to trochę taki Kilas z Kiełczowa

Poxer
2 miesięcy temu

Witam. Zastanów się czemu obecna narracja nam karze czekać na wszystko. Czekaj na lepszą połowę dnia, czekaj na weekend, na wakacje, na to kiedy splacisz kredyt. Żyje jest teraz

Jesus Malverde
2 miesięcy temu
Reply to  Poxer

Jesus Malverde błogosławi Twój dzień wszystkie nioski sąsiada maszerują już na twoje podwórko

heh
2 miesięcy temu

Muszę sobie wydrukować te fotkę i przykleić na okno, przynajmniej gołębie nie będą siadać na parapecie i zostawiać swoich odchodów.

Kokoeurospoko
2 miesięcy temu

Poziom wyższy to ja miałem w podstawówce w 90 nagrywalim z przysłowiowym dyktafonem na ławeczce. Dno

Maciej G.
2 miesięcy temu

Miał męskich groupies . Wszyscy to wiedzą

Prywaryzacja sluzby zdrowi
2 miesięcy temu

Zapraszam zwolenników konfederacji do uzasadnienia dlaczego wg nich służba zdrowia powinna być w Polsce prywatna.
Ja jestem zdania, że powinna zostać publiczna.
Całkowita prywatyzacja może przyniesie krótkotrwałe korzyści, ale na koniec rozregulowanie rynku ubezpieczeń zdrowotnych spowoduje takie wywindowanie cen, że tylko najbogatszych będzie stać godny zakres opieki zdrowotnej.
Przykładem może być służba zdrowia w stanach Zjednoczonych, gdzie kilkadziesiąt milionów obywateli każdego roku nie wykupuje ubezpieczenia, a ci co wykupują często i tak nie mają ubezpieczenia wymaganego do pokrycia droższych zabiegów czy badań. Teraz sobie wyobraźcie, że jesteście bezrobotni. Szukacie pracy, ale mimo tymczasowego braku zatrudnienia musicie zapłacić grube pieniądze, bo inaczej nawet was lekarz nie oslucha jak będziecie mieli zapalenie płuc.
W Polsce prywatna służba zdrowia służy jako łapówka dla lekarza, który potem i tak przyjmuje publicznie, bo dalsze koszty w prywatnej są za wysokie

Lolek Bolek
2 miesięcy temu

Po co o takim łaku piszecie. Niech odejdzie spokojnie w zapomnienie. Nie stresować go bo jeszcze wyjedzie rowerem na pasy )

Pan Paweł
2 miesięcy temu

Sujbitron! Sujbitron!

Ciepuy Xionrze
2 miesięcy temu

Zapomnial dodac, ze te „groupies” byly plci meskiej :-*

Goszki Smak Prawdy
2 miesięcy temu

Groźny jest ten typ. Wyglada jak gangster z ameryki. Pewnie robi dobre rapy XD

Oświadczenie hotelu Sofitel
2 miesięcy temu

Sentino zarzygał nam łóżko pasztetową od Dudy.

jarek ggosobowa
2 miesięcy temu

raczej tym co zlizał z flychannel

Lolek Bolek
2 miesięcy temu

Wszystko wszystkim ale kto to jest ? Nie znam go ani jego ekipy….gdyby nie Tede i beka z typa to już by go dawno nie było na wizji. Przecież to no name i farmazon jak WSZ.

hehe
2 miesięcy temu

on jak zbyszek kucharski wyglada

Jesus Malverde
2 miesięcy temu

Szczęść Boże

Nawiedził cię Jezus malverde patron karaluchów, latynoskiej biedoty, osób z dwubiegunówką oraz wyrobów z tureckiej porcelany. Zaplusuj ten wpis a twój akordeon zawsze będzie grał piękna melodie a kury sąsiada zawsze będą przychodzić na twoje podwórko

Rolnik szuka cwela
2 miesięcy temu

Ostry Master szuka cwela

Ciemna karnacja ryja
2 miesięcy temu

Lubię polki som takie glupiutkie mozna je bez problemu róhac w dópzko

ZgniłeJajo
2 miesięcy temu

To zwykły looser co nie zwiedził wielu łóżek

wunsz ogrodowy
2 miesięcy temu

idąc tą drogą dalej nie znajdziesz żony drogi słoju. one peace, one man, one jar.
PS. Odnoszenie się po kilkunastu latach do słów sokołów jest lekką niefrasobliwością. Jego wersy mają krótszą datę przydatności niż serek homogenizowany z lidla.

Uszy Sokoła
2 miesięcy temu
Reply to  wunsz ogrodowy

Za to moje uszy są nieśmiertelne

jarek ggosobowa
2 miesięcy temu
Reply to  Uszy Sokoła

nawet po zmniejszeniu?

L-Dogg
2 miesięcy temu
Reply to  Uszy Sokoła

Jak naprawdę tak uważasz to wyskocz na free

Juliusz Mickiewicz mówi jak jest
2 miesięcy temu
Reply to  wunsz ogrodowy

Narzekacie tak wszyscy na p00lki i w sumie to macie rację. Jednak rozwiązanie waszego problemu jest bardzo proste a mianowicie jest to homoseksualizm. Nikt tak nie zrozumie faceta jak drugi facet. Nikt tak nie wie jak dobrze zrobić osobie z penisem jak druga osoba z penisem. Polecam jak ja przejrzeć na oczy, znaleźć sobie przystojnego geja i cieszyć się życiem i szerokim odbytem. Pozdrawiam.

lil jest pompowany
2 miesięcy temu

lewica i prawica to jego samica

Drugi Kierownik Lodowiska
2 miesięcy temu

Edzia kórvina yebaałła cały weekend na nocki to odsypia kiep z nizin

Wielkie Jajka Mini Majka
2 miesięcy temu

Suja zxuja

Juliusz Mickiewicz mówi jak jest
2 miesięcy temu

Narzekacie tak wszyscy na p00lki i w sumie to macie rację. Jednak rozwiązanie waszego problemu jest bardzo proste a mianowicie jest to homoseksualizm. Nikt tak nie zrozumie faceta jak drugi facet. Nikt tak nie wie jak dobrze zrobić osobie z penisem jak druga osoba z penisem. Polecam jak ja przejrzeć na oczy, znaleźć sobie przystojnego geja i cieszyć się życiem i szerokim odbytem. Pozdrawiam.

Oto jest pytanie
2 miesięcy temu

Suja czy Szuja?

KARALUHH
2 miesięcy temu

Szuja TeHaSzmata

jarek ggosobowa
2 miesięcy temu
Reply to  KARALUHH

brzydko napisałeś

Kaen
2 miesięcy temu

Stulejka

you mad?
2 miesięcy temu

oto jest pytanieja

Oto jest pytanie
2 miesięcy temu
Reply to  you mad?

I am glad to be mad

żENADA GimBao33 - Proszę Cię abyśmy w nowym roku
2 miesięcy temu

#StopMowieNienawiści
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie może ranić innych.

Dominacja Fotowoltaiczna
2 miesięcy temu

U nas w Maladze wszyscy mają panele fotowoltaiczne. To jest Europa nie jesteście gotowi na cywilizowany świat. Dlatego już w kwietniu wpadam z najlepszymi monterami z Marbelli i na hasło halo policja montuje panele 50 % taniej

HALO, POLICJA?
2 miesięcy temu

glam rap znalazł sobie po sentino kolejnego odklejeńca Xdd

PRO8L3M
2 miesięcy temu
Reply to  HALO, POLICJA?

Poprzedni wpis wywołał wielki ból czterech liter i spadł z rowerka, więc powtórzę jeszcze raz. Chłop pójdzie głosować żeby Julki, oskarki, humanoidy z HR-u, #p0lka, madki 500+ z mokebe, tinderówki, vifony z siłowni, hipsterzy z Warszawki, feministki, gonciarz, wojewódzki, masny, maja staśko, tusk, gazeta polska, gazeta wyborcza, ofeminin, p00lki.pl, wysokie obcasy,onet, wp.pl, Newsweek, taco lemingway, Tomasz lis, dziewuchy dziewuchom, ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych, kaczyński, antifa, lempart, LGBT, łosie, kuny i cietrzewie mieli ból odbytu. Amen

Ciemna karnacja ryja
2 miesięcy temu
Reply to  PRO8L3M

Całe guwno świata w pigułce

ADMlN
2 miesięcy temu
Reply to  PRO8L3M

Typ nawinal nie o groupies tylko o swoich znajomych bo jak wiadomo był młody i miał powodzenie bo był bogaty przecież to nadinterpretacja. Poza tym zabson bzykał fanki? Jedną tak, taką grubą, która go zaraziła syfilisem, ale nic więcej nie było. Zobaczcie na te wypowiedź zabsona
youtu.be/i6uS-Kps3zY

Thebill
2 miesięcy temu
Reply to  HALO, POLICJA?

Glamrap od jakiegoś czasu to pierd0lony dzień świstaka, masz wrażenie, że w kółko czytasz te same newsy o tych samych ludziach a w komentarzach dzień w dzień te same przeklejki jakichś smutnych dzieciaków. Człowiek ma coraz mniejszą ochotę tu zaglądać i rzeczywiście coraz mniej to robi, idioci rozwalcowani tą stronę już do końca.

Ano Malia
2 miesięcy temu
Reply to  HALO, POLICJA?

Całkiem przyzwoita ta zwrotka Sujbitrona, lepsza niż cały numer.

Kaen
2 miesięcy temu
Reply to  HALO, POLICJA?

jeden głupszy od drugiego

Popularne