Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Wydany 31 Sierpnia “303K” to drugi album wrocławskiego producenta znanego jako Da Vosk Docta. Album ukazał się nakładem wytwórni SOHO Palace, zarówno na CD jak i na portalach streamingowych.

Album to 45 minutowa wycieczka do słonecznych wybrzeży basenu Morza Śródziemnego, gdzie chwile beztroski przeplatają się z momentami refleksji i zadumy. Wszystkie 14 utworów to wypadkowa przemyśleń autora na temat życia w mieście, imprez, podróży i pojmowania szczęścia, a także gloryfikacja hedonizmu, na którą cień rzuca świadomość własnej śmiertelności. Na płycie możemy się także doszukać nieoczywistych odniesień do sztuki współczesnej, popkultury oraz kinematografii, a ich skojarzenie pozostaje w gestii odbiorcy.

Da Vosk Docta to urodzony w 1991 r we Wrocławiu producent muzyczny. Znudzony tworzeniem klasycznych samplowanych bitów, rozpoczął eksperymenty z muzyką elektroniczną. Z biegiem lat DVD stworzył szereg utworów, które odbiły się szerokim echem wśród słuchaczy, osiągając łącznie miliony wyświetleń i przyciągając tłumy fanów do klubów oraz na festiwale. W 2017 ukazała się pierwsza, ciepło przyjęta płyta Even If You Didn’t Expect It, na której producent postarał zaprezentować się słuchaczom od zupełnie innej strony niż dotychczas. Rok później, pod koniec wakacji 2018 ukazał się drugi krążek pt. 303K – gdzie producent sięgnął po wakacyjny, ale jednocześnie nostalgiczny klimat, starając się wciągnąć odbiorcę w słodko-gorzki klimat melancholii w tropikach. Początkowo utwory DVD były mieszanką trapowych bitów oraz ciężkich, przynoszących na myśl witch-house syntezatorów. Z czasem jego styl zaczął robić się coraz bardziej melodyczny i lekki, jednocześnie zachowując “to coś”, co wyróżniało go na tle innych producentów. Głównym założeniem od zawsze jednak było wywołanie u odbiorcy emocji, raz smutnych i nostalgicznych, innym razem wesołych i budujących.

Obecnie DVD pracuje nad kolejnymi projektami, skupiając się zarówno na komponowaniu nowych utworów jak i doskonaleniu umiejętności realizacji dźwięku, miksu i masteringu nagrań.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Szmalenberg
3 lat temu

jak to DVD ciagle jechanie na patencie Yung Guda i Yung Shermana. Oni poszli w takim klimacie to on tez musial. zero orginalnosci

cydży
3 lat temu

dobre szmacisko

fdfgfd
3 lat temu

Sprawdzajcie moich nowy reprezentantów z undegroundu japonskiego i londynskiego https://www.youtube.com/channel/UCkrHKyODH18ryrTk9_xdQOw

MANAGER KOKOZIEŁ
3 lat temu
Reply to  fdfgfd

SPORT PASJA ! SPRAWDŹ ZDROWE ŻYCIE !
NAJNOWSZY SINGIEL !!
http://www.youtube.com/watch?v=LlGSENEwPCE

cydży
3 lat temu

basen morza srodziemnego a na fotce jakies jezioro z dzikusami z kijami, żal

Popularne