Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Daniel Moro ft. TPS „Coś słyszeli” – teledysk

Opublikowany

  

Klip promuje album „Punkt widzenia”.

Daniel Moro kontynuuje promowanie swojego tegorocznego albumu pt. „Punkt widzenia”, tym razem prezentując teledysk do utworu „Coś słyszeli”.

 

Zamów album: Daniel Moro – "Punkt widzenia"

 

Gościnną zwrotkę w numerze zapewnił TPS, a autorem bujającego bitu jest PSR. Utrzymany w koncertowym klimacie klip zrealizowała ekipa Constant Progress. Krążek „Punkt widzenia” ukazał się na rynku w czerwcu tego roku.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wiemswoje

CO ZA GÓWNO

Anonim123

Czym zatem są ich słuchacze :D?

ciachbajera

Co dupe zżera, że wielokrotne ? Kurwo, rap ma się rozwijać, nudne są podwójne, potrójne itp. rymy i sens kosztem brzmienia pokazują że mają wyjebane w mainstream. Chcesz to idź słuchaj gówniaków, ale nie wpierdalaj się tam gdzie jest prawdziwy rap. Wolę wielokrotne z słabszym brzmieniem i sensem, niżeli gówniane pojedyncze waszych pseudo gwiazd o niczym. RAP MA SIĘ ROZWIJAĆ Z CZASEM ZNUDZĄ SIĘ TE POJEDYNCZE I TYLKO WIELOKROTNE BĘDĄ SIĘ LICZYĆ JAK NA ZACHODZIE. ZOBACZ KURWO JAK NAPIERDALA TOKEN, GHOSTMANE, MERCULES, KAAN, R.A ITP. DOPIERDALACIE SIĘ GDY TYLKO KTOŚ SKŁADA ELEGANCKO LINIE I NIE ROZUMIECIE ICH ALE JAK JUŻ JAKIŚ ZJEB NAPISZE LINIJKE POJEDYNCZĄ TYPU „JADĘ NA IMPREZE WYRUCHAĆ NASTOLATKĘ, PO TEJ IMPREZIE ZAMIENIE JĄ NA JEJ MATKE” TO POWODZENIA KURWY BEZ MÓZGU. O AKURAT WIĘCEJ WYSZŁO NIŻ POJEDYNCZY KURWY JEBANE BEZMÓZGOWE NAWET NIE TRZEBA SIĘ WYSILAĆ ŻEBY TROCHE TECHNIKI WSADZIĆ KURWY KURWY KURWY JEBANE 15 LAT TEMU JUŻ WIELOKROTNE BYŁY W MODZIE A TE POLSKIE ŚMIECI DALEJ BĘDĄ WMAWIAĆ ŻE NIE LICZY SIĘ TECHNIKA W RAPIE. W RAPIE KURWY LICZY SIĘ WSZYSTKO OD PIENIĘDZY PO WERSY, PRZEKAZ, I PRAWDZIWE ŻYCIE A NIE MITOMANIA JEBANA JEST TERAZ W MODZIE. BANANY SIĘ WZIĘLY ZA RAPY I KURWY SIĘ SZCZYCĄ ŻE ROBIĄ COŚ A PRAWDA JEST TAKA ŻE NIGDY NIE OTRALI SIĘ O ADRENALINE PRAWDZIWEGO ŻYCIA ŚMIECIE JEBANE JAK TO CZYTASZ TO WIEDZ ŻE JESTEŚ KURWO NIKIM NAWET KURWOM NIE JESTEŚ ROZUMIESZ BO KURWA SIĘ SPRZEDAĆ UMIE A TY PASKUDO JEBANA JESTEŚ NIKIM NIKIM… IKIM…. KIM…. IM… m m m NO I KURWA ELEGANCKO TAKIE WYPRACOWANKA TO MOGŁEM W PODSTAWÓWCE PISAĆ ALE SZMATA JEBANA BYŁA ZA GŁUPIA Z POLAKA NA TAKIE WYPUCOWANKO DAWAĆ DUPY POD KOMENTARZEM JEBAĆ TE KURWY PRZEBRZYDŁEM W PL RAPIE YO

Ja

Spierdalaj nołlajfie patusie.

Zamknij Pizde

Bujający bit hahaha typowa patusiarska na jedno kopyto melodia dla dresów z pod żabki z,tanim browarem

ex fan tedego

TPS – tylko policje szanuje

Popularne