Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Daria Zawiałow, którą zdążyliście już poznać jako ambasadorkę programu i marki, zaprosiła do współpracy dwóch artystów – Ralpha Kaminskiego i Schaftera. Efektem tej niezwykłej kolaboracji jest wspólnie nagrana piosenka „Czy Ty słyszysz mnie?” i wyjątkowy teledysk, a hasło przewodnie to statement Talent is not a crime. Tym utworem artyści razem z marką Puma zwracają się do wszystkich niepokornych, zdolnych ludzi, którzy podążają za swoim talentem i mają odwagę być inni!

Piosenka „Czy Ty słyszysz mnie?” powstała w ramach najnowszej odsłony projektu Puma Talents i została stworzona przez Darię Zawiałow oraz Michała Kusha z udziałem Ralpha Kaminskiego i Schaftera. To jedyne w swoim rodzaju połączenie wyjątkowych osobowości i różnych stylów muzycznych! A wszystko po to, żeby pokazać młodym, zdolnym ludziom, że nie są sami i jak ważne jest „by nie odpowiadać „zakopałem” na pytanie, co zrobiłem z darem”.

Piosence towarzyszy klip, wyreżyserowany przez Krzysztofa Grajpera ze zdjęciami Wojciecha Zielińskiego. Akcja teledysku dzieje się w szkole, bo to tam najczęściej młodzi ludzie odkrywają w sobie nowe talenty, które nie zawsze są rozumiane i akceptowane przez innych. Razem z artystami wracamy do szkolnych lat, by pokazać, że miarą prawdziwego talentu nie zawsze jest popularność, tylko oryginalność i indywidualizm. Marka PUMA i artyści, biorący udział w projekcie, chcą oddać głos tym wszystkim niepokornym, zadziornym ludziom, którzy bez względu na opinie otoczenia podążają pod prąd za swoją pasją i mają odwagę być inni! Częścią projektu jest również sesja zdjęciowa, zrealizowana w szkole przez fotografa Kamila Kotarbę.

Pamiętam, że byłam odważnym dzieckiem, które miało też w sobie sporo brawury. Mimo to nie zawsze było łatwo. W ramach projektu chcieliśmy zrobić coś dla tych młodych ludzi, którzy walczą o swoje i nie przejmują się opiniami innych. Chodziło nam o to, żeby zostali oni usłyszani. Tą piosenką i klipem przybijamy im piątkę i pokazujemy, że siła tkwi w ich zadziorności i oryginalności!

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
rzygu

chujowe to jest na maksa.
narzygałbym I’m wszystkim na te pumy buty

Odb

Zawiany schafter słyszał darię i ralpha kamińskiego

Real HH

Ale Kurewsko Hujowe wszystko w tym temacie.

Rozpracowany

Daria Zawiłow chujem ft. Dupą – Sex na plaży

Popularne