Sprawdź nas też tutaj

News

Dawid Obserwator pokrętnie tłumaczy się z tworzenia struktur PiS

„Na zdjęciu jestem przypadkiem”.

Opublikowany

 

dawid obserwator pis

Kiedy złapią cię za rękę mów, że to nie twoja ręka. Z takie założenia wychodzi Dawid Obserwator, który działał w młodzieżówce PiSu, a teraz próbuje obrócić kota ogonem.

Dawid Obserwator jednym ze współzałożycieli młodzieżówki PiS?

Dwanaście lat temu w wałbrzyskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości odbyła się konferencja prasowa pięciorga młodych osób z Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości. Wśród nich znalazł się Dawid Obserwator, którego prawdziwe nazwisko brzmi Dawid Kolubka. – Małgorzata Mikołajczyk, Ewelina Szydłowska, Łukasz Apołenis, Dawid Kolubka i Grzegorz Macko – młodzi i eleganccy, o sprecyzowanych, jak mówili, konserwatywnych poglądach – mogliśmy przeczytać na lokalnym portalu.

Wyżej wymienieni zostali opisani przed laty jako „Założyciele młodzieżówki PiS”. – Obecna sytuacja polityczna w mieście jest ciężka, ponieważ dominuje jedno ugrupowanie partyjne, które zagarnęło dla siebie możliwość prowadzenia debaty publicznej – mówili. Na spotkaniu pojawiła się m.in. poseł PiS Anna Zalewska, z którą Dawid Obserwator znalazł się nawet na jednym zdjęciu. Obecnie raperowi nie jest na rękę informacja, że współtworzył kiedyś lokalne struktury partii Jarosława Kaczyńskiego. W efekcie czego otrzymujemy od niego bardzo pokrętne tłumaczenie.

dawid obserwator pis
Fot. Sławomir Pawlik

Dawid Obserwator: „Na zdjęciu jestem przypadkiem”

– Moi drodzy, jedyne co prawdziwe w tych artykułach o mnie to zdjęcie, na którym faktycznie jestem. Miałem 16 lat nie mogłem nawet głosować, a co dopiero zakładać jakąś partie… Na zdjęciu jestem przypadkiem ponieważ zabrał mnie tam ojciec , który się tam udzielał i tyle. Jestem apolityczny, nie jestem wyznawcą żadnej partii, ale chce tak jak każdy z nas, żeby w Polsce było lepiej. Pamiętajcie, że to tylko zdjęcie i nie można na jego podstawie wysnuwać takich wniosków. Dziękuję tym, którzy mnie wspierają i są ze mną. Swoich słuchaczom powinienem dać jakieś wyjaśnienia. Zawsze prawdziwy i zawsze nowomiejski – napisał zawodnik Step Records na FB.

dawid obserwator pis
Fot. Sławomir Pawlik

Dawid Obserwator znalazł się więc przypadkiem na zebraniu struktur PiSu. Przypadkiem również na pewno jego pełne dane personalne znalazły się w artykule jako jednej z osób, które były założycielami Młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości. Całe szczęście zdjęcia młodego Dawida na tle Jarosława Kaczyńskiego i z Anną Zalewską zostały potwierdzone.

Szkoda, że raper nie przyznał po prostu, że jako nastolatek miał poglądy pokrywające się z partią Kaczyńskiego, tylko postanowił lawirować i tłumaczyć się przypadkowością. Na koniec warto dodać, że Forum Młodych PiS tworzą osoby w wieku od 16 do 30 lat, więc raper jak najbardziej mógł tworzyć w tym wieku młodzieżowe struktury partii.

102 komentarze
102 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyjaśnić łaczyska
11 dni temu

Dawid wulkanizator przypadkiem został raperem

Intruz
11 dni temu

Co ciekawe, jego ojciec nadal jest „czlonkiem” PiS i kandydowal w ostatnich wyborach samorzadowych z ich listy, a dzieki politycznym koneksjom dostal posade w PKP Wałbrzych

PAN Yp
10 dni temu
Reply to  Intruz

bananowe dziecko anal obserwator

Miejscowy
10 dni temu
Reply to  Intruz

Nie piernicz. Wchodzić na rodzinę to brak honoru ale czego sie spodziewać. Zresztą i tak prawda jest inna. Jego stary pracuje ponad 35 lat na PKP i stopniowo awansował od najniższych stanowisk. Więc nie piernicz wierszy. A kandydował tylko do Rady Miejskiej i się nie dostał więc jakbyś się znał to byś wiedział, że to nie jakaś super polityka. Wiem że dyskusja tu nie ma sensu ale pisze gwoli ścisłości.

Dawid obserwator zza firanki
10 dni temu
Reply to  Miejscowy

Dobrze im tato napisałeś!

Intruz
10 dni temu
Reply to  Miejscowy

napisalem, ze kandydowal z listy pis, a ty mi odpisujesz, ze „tylko kandydowal”, gdzie ja wlasnie to napisalem przeciez, masz ty chociaz ze 3 neurony, gamoniu?
Widnieje na stronie pis jako członek partii, ktorym zreszta dalej jest, stwierdzam fakty tylko, a jesli ty nazywasz przytoczenie prostych faktow „wjazdem na rodzine” to chyba nie wymaga komentarza

Tpsiak
10 dni temu
Reply to  Miejscowy

Bycie członkiem pis i kandydowanie z ich listy „to nie jest jakaś super polityka” XDDD nie dostał się, bo jest nieudolny, ale zrobił wszystko żeby zostać radnym pisu i wiernie służyc kaczynskiemu

MIREK CWIREK
11 dni temu

DAWID PIESCIL MARSZALKOWSKIE BERLO

Ztjsentauer
11 dni temu

A gdzie vin vinci czestochowski zabojca i intruz bezzebny zboczeniec opolski?

Opoleole
11 dni temu
Reply to  Ztjsentauer

Intruz pewnie znow w pape dostaje wetalchemie jak pare lat temu hehehehh

bolt
11 dni temu
Reply to  Ztjsentauer

Częstochowski zabójca – w tym chodzi o częstochowskie rymy xD

Gałologia przemyskiej patologii
11 dni temu

przypadkiem xDDDDDDDD

Big Krowa
11 dni temu

Przypadkiem wskoczył w garniak

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
11 dni temu
Reply to  Big Krowa

do wanny też przypadkiem

BONER
11 dni temu

Nie znam jego muzyki ale po tym pokrętnym tłumaczeniu mogę tylko powiedzieć, że mam totalnie pogardę dla niego, zero szacunku. Zawsze prawdziwy i zawsze nowomiejski? O co chodzi z tym nowomiejski to nie wiem, nie będę cisnal po Wałbrzychu ale prawdziwy? No prosba. Koles jestes na maxa koniunkturalny, twoje tłumaczenie jest tak żałosne, że powinieneś się wstydzić w ogóle cokolwiek pisać o 'prawdziwosci’. Nie czaje dlaczego nie mogłeś napisać po prostu, że owszem tworzyłeś za małolata jakieś tam młodzieżówki, ojciec się w to wkręcał więc Ty jako 16latek tez, cokolwiek. Przecież to był ten czas, że pis nie był takim wstydem jak teraz, raczej platforma była właśnie obciachowa. Ale to nawet nie o to chodzi, bo tylko krowa nie zmienia poglądów, lamusie najgorszy.
Chodzi o to, ze pozujesz na jakiegoś sztywnego ulicznika, ze jestes zawsze prawdziwy a z prawdą masz tyle wspólnego co glamrap z rapem.

Bubibi
11 dni temu
Reply to  BONER

Przypatrzcie się zdjęciu. Młody Dawid Konserwator przyszedł młodzieżowo konserwować wannę, a tam się okazało, że to jakaś konserwatywna młodzieżówka. Przejmujący smutek bije po oczach jak Rafalala kutangą po ryju śmietankę polskiego rapu.

sranie w banie
11 dni temu

Dawid Wulkanizator dogłębnie tłumaczy się z tworzenia struktur klubu drag queen

Skarbnik z Judei
11 dni temu

Prawilna postawa, jak na gangstera przystalo.

Kokoeurospoko
11 dni temu

Ultra łak

Imo
11 dni temu

Na zdjęciu jestem przypadkiem hahahahah.
Stary, wypier.dalaj do wanny

Ziominho
11 dni temu

Jesli jeden z najgorszych zawodnikow Step Records jest powiazany z PIS .. to wyobrazcie sobie jak mocno sa powiazani wlasciciele takich wytworni z politykami. Zastanowcie sie nad tym

Nie
11 dni temu
Reply to  Ziominho

Co ty pier do lisz łbie, to czysty przypadek że akurat ten kasztan ma ojca PiSdowca

Ziominho
11 dni temu
Reply to  Nie

Spier da laj le sz cz u

Sadomason
11 dni temu
Reply to  Nie

Tak. Kawałki dla ukrainy to przypadek. Gratuluję analizy

Z ROKU NA ROK CORAZ GORZEJ
8 dni temu
Reply to  Ziominho

Trafność 100%!!!

Rs77
11 dni temu

Gdzie w tym Wałbrzychu Dawid pompuje koła ?

Betonowy racuch
11 dni temu

Myślę, że bardziej wzbudza szacunek utożsamianie się ze swoimi poglądami, jakie by nie były niż jakieś pokrętne naiwne tłumaczenia, lawirowanie i ukrywanie ich.

Edzio tiktokerzyna śpiewa
11 dni temu

Dzisiej łaki śpiewamy: Dżefrej attełiki szuwinał. Cały tydzień gosci na naszych ustach kawałek: Kła kła kła dżestolube kła dżestolube

Andrzej Obserwator
11 dni temu

Znikły wszystkie psujące ten portal k.urwy oprócz ciebie bezbeku j3bany. Jesteś żenujący. Yaya na brodę i pal wroty.

never
11 dni temu

Dobrze powiedziane.

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
11 dni temu

ze swoją orentacją skesualna też, niech się jej nie wypiera

imię*
11 dni temu

XDDDDDDDDD

incel
11 dni temu

gówno

Spółka z o.o.
11 dni temu

Do wanny Dawidzie Konserwatorze

Ziominho
11 dni temu

Bonus RPK, Szymek AGD, Ziomo RTV, Dawid PIS

sprite700
11 dni temu

tatuś w pisie? no to co świeżak chyba już nie możesz grypsować? xD 1. zauważcie kak on łudząco przypomina szmatczaka na tym zdjęciu 2. to kolejny przykład jak ustawiony tatuś jest celowo przemilczany bo synek chce udawać ulicznika xD (patrz. np. sokół, pono, ero).

Kozlebro
10 dni temu
Reply to  sprite700

Chłopcze do grypsowania potrzebujesz jedynie pieniądze z wolności i nawet mogą pochodzić one od wujka policjanta a dla sztywnych kolegów i tak będziesz gitem …

Hip hop jest biały.
9 dni temu
Reply to  Kozlebro

Za majty idziesz, masz bliskich zarobionych, zajeżdżają czekolade, ciastka, kawę, nawet odżywki białkowe – to jeszcze cię mącicielem obwołają. Grypsiarz od dawna to w puszce śmieć, nikt. Kto się liczy, to nie gryzpuje już.

rafalalaaaa
11 dni temu

zamiast powiedziec szczerze to sie wykreca

Hui!
11 dni temu
Reply to  rafalalaaaa

Chętnie bym zapytał pozostałe osoby czy rzeczywiście był tam przypadkiem. Ha ha ha. Jak komuś się chce to proszę znajdźcie te osoby i poproście o komentarz, to już wtedy wyjaśni go całkowicie. Alberto i Bratan produktem? Tak, ale Step wie że jest również zapotrzebowanie na najprawdziwsze uliczne rapy XD

Szak-L
11 dni temu
Reply to  rafalalaaaa

Wykręca się, bo się obsrał, że ludzie zobaczą w nim gościa popierającego Kaczkę. Ot, taki z niego ulicznik prawilny. Grande ma rację co do takich kasztanów.

Big Krowa
11 dni temu
Reply to  Szak-L

Uliczny raper popierał medialną partię. Czy trzeba coś dodawać? Xd

O.D.B.yt
11 dni temu

Przechodził tam tylko pewnie. Z tragarzami.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
11 dni temu

Farmazon z Ulycy Sezamkowej mówi, że jest prawdziwy xDDDDDDDDDDDDDDDDD Winny ojciec xDDDDDDDDDDDD Co za kapuś! Jechać z tą rurą bardaszaną!

Jeśli działał w strukturach to pewnie są na to jakieś kwity/listy. Coś jak Sejm młodych 🙂

Ktoś pogrzebie i znajdzie i jak zwykle wyjdzie, że to nie był żadnen przypadek tylko świadome działanie.

Stanik Śmietana
11 dni temu

Wysrywy się nie sprzedają to liczy na 500+ i bon turystyczny

pusia
11 dni temu

Zamkni Pyziora teraz ja otwieram Piwo i Ja jestem na szczycie patrzac na was z gory uprawiam Sado i maso , pstryk odplam pojare kiepa i robie LOLO LOLO Teraz pora na sex masuje GO GO GO AHHHHH

Czekan91
10 dni temu

Wulkanizator jak na ulicznika z zasadami sprzedał Ojca

Tede
11 dni temu

Korporacje wmówiły nam że cukier to nic złego. Atakuje się tłuszcz, że to on jest przyczyną otyłości, a tak naprawdę to cukier nas zabija. Niestety nie można ufać temu co nam się mówi w mediach, bo wielkie korporacje pragną zysku a nie naszego dobra. Komuś ewidentnie zależy żeby społeczeństwo było chore (żeby mieć pacjentów, których będą dozgonnie leczyć). Nawet przy cukrzycy nie mówi się że to cukier jest jej bezpośrednią przyczyną.

FLAKOZAUR
11 dni temu
Reply to  Tede

Ty to jadłeś cukier nosem!

dedix
11 dni temu

skoro juz takie ameby jak wulkanizator wstydza sie popierania tych komunistow to moze ten kraj ma jednak jeszcze jakas przyszlosc przed soba

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
11 dni temu

Dobra. Przeglądnąłem kilka plików pdf z miasta Wałbrzych no i to co on napisał w tym oświadczeniu to famrazon. Był zaangażonany, ale teraz się wypiera. Nic nowego jeśli chodzi o takich zwierzaków hosiokowych. ULYCA SEZAMKOWA WELCOME.

ebe ebe
11 dni temu

Właśnie to miał Grande na myśli wyjaśniając tych „prawdziwych“

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
11 dni temu

Wstyd zakolaki podłe

Oyche Doniz specjalista od trzymania fleta w dłoni
11 dni temu

Przez przypadek wskoczyłem na kutange Rafała. Tobie Dawidek też to proponuję.

ApsirantSentino
11 dni temu

Dobry wieczór, tu Komenda Warszawa-Mokotów.

yhyyyyu
9 dni temu

gosciu wstd to by bylo jakbys mial fotke z walesą albo tuskiem czy biedroniem

Dawid Prawo i Sprawiedliwość na prezydenta #2040
11 dni temu

Dawid PiS w 2040 bedzie rywalizaowal z mata

dawid masturbator
10 dni temu

Zwykły tuman, który nie ma nic w głowie. Najpierw nie wie, że jest w młodzieżówce pisu – teraz ulicznik i charakterny git? Jakby nie powiedziano mu, że po sraniu trzeba się podetrzeć to by łaził z obsranym dupskiem.

dawid inseminator
10 dni temu

To jest typ czlowieka ktory sprzeda telefon by kupic ladowarke

Twoj naebany stary
9 dni temu

„z takie założenia”… Przeglądam ten portal od czasu, do czasu i za każdym razem nagłówki aż rażą swoimi polska język… Niby nazwiska redaktorów Polskie, ale nie jesteście w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek zdaniem. Nie wiem czy to portal grupki ziomali, czy ogólnopolska kopalnia news’ów, ale poziom redakcji jest bardziej upośledzony niż komentarze. Jeśli chodzi o polski pop to ten „rap” publikowany na tej stronie ma tyle wspólnego z tym gatunkiem (przyp. Odbiorca) co „discopolo” z muzyką disco.

kocham spermę
11 dni temu

MASZ MORDE JAK KOŃ TORBĘ

PO PROSTU 🙂

kogo na wierzchu?! HAHAHAHA!!

sprite700
10 dni temu

zaraz zaraz, 12 lat temu 16 lat, chcecie mi powiedzieć że wulkanizator ma 28 lat? XD przecież on wygląda na 48.

White2115
11 dni temu

NEWSDawid Obserwator pokrętnie tłumaczy się z tworzenia struktur łazienki u Rafalali
„W wannie byłem przypadkiem”.

Lil Pimp
10 dni temu

KOŚCIÓŁ TRZEBA TEPIC!!!

Kartonowa szpada
9 dni temu

Tłumaczy się jak ge j złapany przez rodziców w łóżku z innym kolesiem, który mówi, że wcale nie było penetracji, a oni się tylko przytulali. No homo

Skrobek
8 dni temu

Był tylko obserwatorem tak jak głosi jego ksywa.

Człowiek dobry
10 dni temu

Prawie tak antysystemowy jak Kukiz XD

Huko
10 dni temu

zawodnik PiS Records?

Jakub Fanatyk Rapu
5 dni temu

Jego sprawa. Sam jestem sympatykiem PiSu, nie przepadam za lewactwem .

YO..
10 dni temu

20:52 29

Opublikowany 1 dzień temu 5 sierpnia 2022Przez Mariusz Jop

TEDZIK TVN
11 dni temu

Winnny sie tlumaczy koorwo j3bana

Nawijka z kibla
11 dni temu

Pewnie tam panią Zalewska wszyscy po spotkaniu dymali a Dawidek stracił wtedy cnotę jak się jej na pończochę spuścił zanim spenetrował bo się podjaral jak obserwował stąd ksywa tak to było

Lolek
11 dni temu

Jakby był za Konfederacja szczególnie za Grzegorzem Braunem to mógłby być tylko dumnym, innego wyjścia nie ma

Stary słuchacz
11 dni temu
Reply to  Lolek

Wtedy Braun działał ramie w ramie z PiS akurat. Był rok 2010

Zawijajcie się
11 dni temu

Żart opowiedziany drugi raz jest chu.j warty, a wy praktycznie drugi raz przepisujecie ten sam artykuł to jaki on jest?

Rapfan
11 dni temu

Bo to żałosny portal. Oczywiście wasz związek z Sentino nie ma tu znaczenia ?

Miki
11 dni temu

Z pis sa be ale w wannie z chlopem przebranym za babe to tylko prawdziwe rapery baraszkuja i wtedy jest to cacy.

Hipo
11 dni temu
Reply to  Miki

No właśnie. Zastanawiam się czy to tylko tu są tak spedalizowani komentujący, czy to stały trend.

Rapfan
11 dni temu

Miałem mieszane uczucia ale fakt, że grilujecie ten gówniany temat daje do myślenia. Jesteście bardzo stronniczy żeby dowalić komuś że Stepu. Sentino jest zadowolony pewnie. Zadanie wykonane.

Popularne