Sprawdź nas też tutaj

News

DeeJayPallaside odpowiada Filipkowi. Kizo, Tomb i Jongmen na Fame MMA 6?

Raperzy deklarują ponowne wejście do klatki.

Opublikowany

 

kizo fame mma 4
Kizo / fot. Fame MMA

Udział na gali Fame MMA oprócz wzrostu popularności przynosi także spory zastrzyk gotówki, który możemy liczyć w dziesiątkach tysięcy. Nic więc dziwnego, że wszyscy raperzy, którzy do tej pory brali udział w tym przedsięwzięciu: Ryba, Filipek, Tomb, Kizo oraz Jongmen zadeklarowali chęć udziału w kolejnych galach. Powoli kształtują się nam pierwsze pary. Filipek rzucił wyzwanie DeeJayPallaside’owi, a Bandura Tombowi.

Filipek celuje w Youtuberów. Miał być Isamu, będzie DeeJayPallaside?

Raper z Milicza ma za sobą przegrany pojedynek z Rybą i wygrany z Tombem. Jego przygoda z Fame MMA wydaje się dopiero rozkręcać i deklaruje on udział w kolejnych galach. Tym razem jednak celuje w przeciwników spoza środowiska rapowego z większą popularnością. – Szanuję Isamu. Jeżeli byłby mną zainteresowany to chętnie bym się z nim zmierzył – mówił raper po ostatniej wygranej gali. Jeden z najpopularniejszych streamerów w Polsce nie jest chyba jednak zainteresowany walką z Filipkiem, bo wczoraj freestyle’owiec rzucił wyzwanie DeeJayPallaside’owi. To inny znany twórca, który notabene przegrał swój pojedynek z Isamu na Fame MMA 3.

Czy zobaczymy walkę Filipka z DeeJayPallaside’em? Do takiej konfrontacji faktycznie może dojść. – Decyzję zostawiam wam – napisał streamer do swoich fanów. – Możliwe, że kiedyś jeszcze wejdę do oktagonu, bo ręka jeszcze nie wyleczona. Mi się nie spieszy tam wracać, bo to masa treningów, potu i poświęcenia – dodał.

Ewentualna walka obu panów odbyłaby się na Fame MMA 6. Filipek stwierdził bowiem, że chce po ostatniej gali odpocząć. Więcej czasu przyda się też Pallaside’owi, który boryka się z kontuzją.

filipek DeeJayPallaside fame mma 6

Kizo chce wystąpić na Fame MMA 6

Raper z Gdańska nie mógł się właściwie przygotować na przegrany pojedynek z Makowskim z powodu kontuzji, która dopadła go przed walką. Mimo nieudanego debiutu Kizo nie zamierza kończyć przygody z freak fightową organizacją. – Będę na Fame MMA 6, tym razem świetnie przygotowany parterowo. – ogłosił na Instagramie. – Ze względu na przeciwnika nie mogłem przed walką mówić o kontuzji, ale ci co byli na koncertach, chyba zauważyli. – odpisał jednemu z fanów.

Dużo bardziej niż na kolejną walkę rapera czekamy jednak na płytę z Bonusem RPK i Jongmenem, która od dłuższego czasu powstaje.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Łoskoszne zdjęcie @wojtekgola

Post udostępniony przez BANGER KING (@kizo_wnik_058)

Jongmen i Ryba widzą siebie w oktagonie. Bandura rzuca wyzwanie Tombowi.

Mistrz WBW 2018, który pokonał Filipka zapewnił swoich odbiorców, że jest chętny na ponowne stawienie się w oktagonie. Czeka tylko na propozycję od włodarzy. Z podobnego założenia wychodzi również Jongmen, pogromca Kastiego, który również deklaruje udział na kolejnej gali. Mimo przegranej, w klatce chętnie sprawdziłby się także Tomb. Otrzymał on nawet wyzwanie od Bandury z Crackhouse. – Wspominałeś o jakimś sparingu ze mną. Zapraszam na Fame MMA 5. – napisał na Instagramie były reprezentant Aspiratio Crew.

Wygląda na to, że kolejne edycje budzącej spore emocje gali będą bogate w pojedynki raperów. przypomnijmy jednak, że nie wszyscy ze środowiska, a także wśród słuchaczy pozytywnie oceniają udział raperów w przedsięwzięciu reklamowanym przez takie postaci jak Daniel Magical, Seksmasterka czy Marta Linkiewicz. Włodi stwierdził ostatnio: „Czekam aż raper stanie w ringu z Linkiewicz”

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
luczjano

I pomyśleć że sobie konia waliłem pod Kizo myślałem że to dojebany kark a jak zdjął koszulkę to zwykły ulewus nie ssał bym.

Odb

DeeGayPałassaj odpowiada Ficipkowi. Kizio, Głomb i Dongmen na Shame MMA 69?

Zachariasz Lubowiecki

W sumie to może i dobrze że tak się dzieje hipokryzja i fałsz w polskim rapie wypływa Famę MMA Peja w agencie i ogólnie TVN Trzeci Wymiar Warszawski Deszcz DJ Decks i Slumms Attack Tomb z płytami Jedker…
Do tego jeszcze prawilnie Hemp Gru czy tam Waco co chcieli kasę za jakiś beat od Tedego i Numera.
Jak dobrze pójdzie to może się to rozpierdoli a jak nie to niech chociaż zaczną to nazywać po imieniu popowe techno to jest to co dzisiaj robią w Polsce „raperzy”

Belmondo Informator

Ja pierdolę co za jebane biedaki. Spiewać nie potrafią, rapować nie potrafią, bić się nie potrafią ale wszyscy żebrają o walkę na Fame bo łatwa duża kasa. Zero godności, to zwykłe śmieci, frajerzy i cwele.

Ważne pytanie

Kto to jest jakiś Kizo

Wasz ziom Ten

taki kondon co obwiesił sie zlotem jak afroamerykancy niewolnicy i myśli, że jest fajny, a słoma wystaje nie tylko z butów ale i z kieszeni…

Janeł Paweł Skurwiel

Wielkie kozaki kurwa, a wychodząc do octagonu widać, że byle Sebek z pod osiedlowego monopola zgasił by ich jak peta.
Pierwszy wy cwele

rychupejasurówka

„spod” osiedlowego monopola, jebany jełopie

Prawda

15:30 57

Opublikowany 1 tydzień temu Przez Mariusz Jop

Axel GMD

Oglaszam koniec rapu, zajmijcie sie jebaniej siostry polaczki
do tego sie nadajecie

Bestia z Wadowic

Wraca tutaj Bestia, zajebisty styl ma,
Pierdole fame mma, wolę mdma,
Dwie kamagry do mordy rucham twoją siostrę jak psa,
Wszystkie dzieci nasze są, które pierwsze mi da??
Wojtylak – żółta morda do dobrej gry mina zła,
Jan Pawulon cię beszta gdy w anala ci pcha,
Jan Pawulon to bestia nadzieję cię na kła,
Leci ci z cipy krewka jak dla mnie trochę mdła.

MajkiMajk56

Minusować kurwe za ten noskill

Popularne