Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Na kanale SB Maffija pojawił się teledysk do nowego singla Deemza „Ból” w którym gościnnie pojawili się Białas i Szpaku. Filmowa zagadka została rozwiązana.

„Ból” to kolejny po „Eldorado” duży singiel Deemza, który ukazuje się nakładem SB Maffija Label. Tym razem obsadę stworzyli przedstawiciele dwóch generacji polskiego rapu – Białas i Szpaku. Ich spotkanie w studio doprowadziło do powstania emocjonalnego, ale zarazem hitowego kawałka, który swoją zaskakującą wizją zobrazowała ekipa Patrice Haubenstock Films.

Pierwsza tak duża fabularna produkcja spotkała się z dość sporym rozgłosem, a niepozorny komentarz Białasa, który napisał, że „został aktorem” pociągnął za sobą lawinę publikacji sugerujących, że SB Maffija kręci film. Inspirowany „Nienawiścią” Kassovitza i stylem Goshy Rubchinsky’ego teledysk to powrót obu raperów do osiedlowej rzeczwywistości w zestawieniu z ich współczesną pozycją. Wszystko to na złożonym i dopracowanym podkładzie Deemza, który zachowuje lekkość mimo dość poważnego wydźwięku kawałka. Video można już zobaczyć na kanale SB Maffija.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pyton

Ma ktoś wersje z napisami? Bo to przeplatanie na zmiane z bełkotaniem i jęczeniem brzmi jakby sie kutasami dławili

Gość

Białas jaka morda obleśna ,zdziadziała i to darcie ryja na zmianę ze stękaniem jak jakieś podbitki z ich pedalskich gang bangów XD żenujące gówno i ogólnie beka, tfu

Laszlo Sztolec

Ja pierdole hahahaha Bialas to tak memiczna postac ze beka 😀 On kurwa wyglada jak 40 letni rolnik zapierdalajacy w swinskim gnoju I polu 😀

Ryj nie skazony jakakolwiek namiastka inteligencji 😀

W dodatku biseksualny pedofil !

ble

ale ten białas ma wkurwiający parszywy ryj

ŻeCo?

chujowe

gargagej

ERDZIU EDK WYDAŁ PŁYTE !!! KLASYK W DNIU PREMIERY ! https://www.youtube.com/watch?v=UO560FBWyTQ

gargagej

Erdziu edk-wirtuoz, objawienie roku ! https://www.youtube.com/watch?v=UO560FBWyTQ

Popularne