News
Def Jam oferuje pomoc Norbiemu, a ten szybko odpowiada na hot16challenge2
Wokalistę nominował znany Youtuber Klocuch.

Wznawiamy Bekowo czy tworzymy jakąś nową egzotyczną kategorię wspierającą trolling internetowy? Taco Hemingway odpowiedział już na swoją nominację, wspierając zbiórkę kwotą bagatela stu tysięcy złotych, zapraszając do zabawy Łonę, Krzy Krzysztofa, Lanka, boysband Taconafide oraz… Klocucha. To dość popularny internetowy troll użwyjący modulatora głosu, który sprawia jakby ten wciąż był podstawówce. Prawdziwa tożsamość tego youtubera pozostaje zagadką.
Klocuch12 dość szybko uporał się z odpowiedzią, bo zajęło mu nieco ponad 18 godzin. Jakość nie odbiega od konwencji, którą prezentuje na swoim kanale, także wszystko jest na swoim miejscu. YouTuber postanowił nominować Norbiego, Rafała Brzozowskiego i Księdza Mateusza. Tutaj żarty się nie kończą. Ponieważ znany środowisku medialnemu muzyczno-telewizyjny kuglarz Norbi odpowiedział Norbi przyjął nominacje, narzekając niestety na brak studio, w którym mógłby zrealizować swoje 16 wersów. Z pomocą przyszedł polski oddział wytwórni Def Jam…

Nie minęła jednak nawet godzina, a Norbi zaserwował nam swoją wersje #hot16challenge, nie decydując się na wsparcie wytwórni wydającej między innymi Bonsona.
Z takim rozmachem rozwoju wydarzeń sami nie możemy się doczekać jak wielkie kręgi zatoczy akcja. Norbi nikogo nie nominował do dalszej zabawy.

-
News20 godzin temu
Peja stanął w obronie Kukona po ostrym wpisie Fusznika
-
teledysk5 dni temu
Bajorson promuje 11-letniego rapera: „Ma ogromny potencjał”
-
News2 dni temu
Bedoes uhonorował swojego fana kapitalnym prezentem
-
News3 dni temu
Alberto zdominuje scenę? Malik Montana odpowiada
-
News23 godziny temu
Filipek do Bedoesa: „Jesteś pierwszym populistą polskiej rap gry”
-
News5 dni temu
KęKę pokazał w jakich warunkach nagrał płytę „Siara”
-
News2 dni temu
Kosi JWP dołączył do nowej wytwórni
-
News3 dni temu
Tede rapuje z domowego studia i zapowiada nową płytę
brawo norbi najlepszy raper w tym obsranym kraju
WYPIERDALAJ DO TACZEK NA BUDOWE JEDEN Z DRUGIM KURWA A NIE ŻEBRACIE O PIENIĄDZE PUBLICZNIE PIERDOLONE PASTUCHY POLSKICH KUREW.
Ty stul pizde, sam zapierdalasz na budowie jeździsz taczką najebany i sie prujesz przez kabel cwelu
PYTAŁCIE KONDONIE KTOŚ O ZDANIE?NIE?TO MORDA W DUPE I BULGOTAJ POLSKI PASTUCHU,A PRUŁA TO SIĘ TWOJA STARA POD LATARNIA ZA CZASÓW KOMUNY.BUAHAHHAHAHHAHA
ZRESZTĄ TERAZ TO PO NIEJ CÓRECZKA PAŁECZKE PRZEJEŁA I KURWI SIĘ W BUBAJU ZE SPOCONYMI OSZCZANYMI I OBSRANYMI KOZOJEBCAMI PUSTYNNYMI BUAHAHHAHAHAHAHHA POLKI TO NAJWIĘKSZE KURWISZCZA DREWNIANE.
Wjeżdżam na bit mów mi Norbi będziesz żuła mojego kutasa jak gumę orbit aż ci wypierdoli gały z orbit niegrzeczni namolni to ja i Jacek Kurski i chuj z tym że już po pięćdziesiątce nadal kurwa chcemy zarabiać pieniądze. Nominował mnie Taco łak od Lisa co ma chujową jakość gdyby nie Quebo do dziś byłby w Newsweeku szmatą. Mam powód do dumy wyjebałem Brzozowskiego z koła fortuny na zapleczu daje mi dupy sama Iza Chrzan chociaż sam co weekend Rafalali ssam beng joł skurwysyny Polska dwa zero dwa zero. Nominuję Rafalale Profesora nauk takiego pedała stąd i Zbigniewa Stonogę
Def Jam oferuje kąpiel Norbiemu, a ten szybko wskakuje do wanny
Nikogo nie nominował? A Natalia Kukulska? Oglądacie w ogóle to co wrzucacie?
Poza tym Norbi na propsie, prawdziwy truskulowiec nie to co te pizdy w rurkach
Czyli tylko Natalkę, czy to ja mam jakąś inną wersję?
Klocuch musi być znajomym Taco/Quebo. I nie jest trollem – trolle piszą dla glamprapu…
Klocuch to Paweł Ptak
Nareszcze prawdziwy hip hop. Norbi zjada sama charyzma tych wszystkich gimbo grajkow w czapkach guczi, ze juz o technice samego rapu nie wspomne. Norbi dawaj jakis dissik w strone nowej szkoly.
PS: Redaktorzy! Moze napisalibyscie w koncu cos o aferze z MALOLATEM K2. Jako czlonek spolecznosci glamrapu domagam sie interwencji dziennikarskiej w tejze sprawie.
Prawda !!!
W zasadzie to nie słucham polskiego rapu od lat. Wchodzę na glamrap, żeby sobie przypomieć czemu go nie słucham
Norbi na mikrofonie
W głowie sie nie miesci
Jebac leszczy
Z lamusami sie nie piescic
To byl klasyg, hempy bez niego to juz nie to samo
NORBI KROL.
KLOCUCH PROPS
Nawet Norbi olał te zjebane def jam.Tyle ta wytwórnia znaczy
Zaorał całą scenę polskich łaków. Klocuch tak samo.
Bez napinki bez groźnych min bez pierdolenia pozdro norbi
Norbi nikogo nie nominował do dalszej zabawy??????????????
SŁUCHALIŚCIE TO ŚMIECIE? TAK NOMINOWAŁ!
Hip hop to gowno nie to co Verba czy Norbi!
iedy zaczęliśmy się tylko mijać w biegu
I powiało mrozem, jakby to był biegun śniegu
Pomyślałem: nie obędzie się bez rozlewu gniewu
Nasz egoizm – to wszystko dzięki niemu
Turbulencje, wzajemne pretensje
Potem coś się stało
Miasto huczało od plotek
Czemu znów robisz mi na złość, kotek
Nie chodzi o detale, chodzi o istotę rzeczy
Pytam, ile razy dzisiaj jeszcze mnie poniżysz
Pytam, ile razy będę musiał Ci ubliżyć
Stawiam na Tobie krzyżyk
Mamy kryzys, kryzys, kryzys
:Norbi nikogo nie nominował do dalszej zabawy. ”
karolak, wojewódzki i kukulska?
Kąpiele u rafalali są aha aha gorące
woda w wannie jest aha, aha, gorąca
Ten to już bardziej bekowy być nie może ale nadal jest lepszy niż Quebo czy inny Zabson
DAWAĆ BEKOWO I MATKE ODB NA ADMINA
Naprawde Norbi na probsie, mimo wszystko wielkie brawo Norbi, dawaj lecisz dalej z tematem pokaż tym wszystkim pseudo artysta jak powinnien wyglądać polski rap.
Twój bliźniak został na probówie…
Kmiecik zacznij słuchać tego co oglądasz zanim ponownie wstawisz jakiś wysryw.
„Norbi nikogo nie nominował do dalszej zabawy.”
CO ZA DEBILE NA TYM GLAMRAPIE URZEDUJA XDDDD
Przecież nominował. Co za zjeb to pisał
Przecież dominował 4 osoby a wy piszecie ze nie
Od grzewane kto lety 🙂
Na koncu artykulu napisaliscie ze Norbi nie stety nikogo nie nominowal…chyba nie przesłuchaliscie do konca tego co nagral bo na koncu wyraznie padly 3 nominacje!
1.Tomasz Karolak
2.Kuba Wojewodzki
3.Natalia Kukulska.
Poprawic blad!!
tozsamosc klocucha nie jest znana XDDDDDDDDDDDDDD
na barabasz.jud zapraszam jest cala paka info o nim do pobrania a normiki jak zwykle nic nie wiedza
INFO O JAKIEJS KURWIE A O VNMIE ZE WYDAL SINGIEL NIC? WY KURWY PIERDOLONE
JEBAC JUZ TEN PORTAL TAK SAMO JAK WAS LUDZI POJEDYNCZO
MELA NA PYSK ELO
chuj z jakims vnmem szczochem jebanym co powinni napisany do jego kawalkow dawac
A kogo obchodzi ten zakrzywiony ryj ? Ja rozumiem żeby Lech roch Pawlak coś nagrał ale spuszczać się nad nowym kawałkiem tego laka ? Proszę cię
„Prawdziwa tożsamość tego youtubera pozostaje zagadką.” to paweł ptak cwel atencjusz
nie zesraj sie
Przeciez to jest tak chujowe…