Sprawdź nas też tutaj

News

Def Jam ogłosił nowych artystów

Kolejny raz w niestandardowy sposób.

Opublikowany

 

Polski oddział Def Jamu kolejny raz w niestandardowy sposób ogłasza nowych rekrutów. Do wytwórni dołączyli Jarecki i BRK, którzy pracują obecnie nad nową płytą tego pierwszego. W jaki sposób Def Jam poinformował o nowych artystach? Label znów zrobił to minimalistycznie.

Jarecki i BRK w Def Jam

Jarecki i BRK dodali na Instagram wspólne zdjęcie, a pod nim poinformowali, że nagrywają płytę. – – Studio płonie. Pieczemy kolejny krążek. Więcej szczegółów już wkrótce!!! Stay tuned. – możemy przeczytać pod zdjęciem. Pod nim pojawił się komentarz z oficjalnego profilu Def Jamu „🙌”, który został polubiony przez Jareckiego i BRK. Identyczne zdjęcie i taki sam komentarz Def Jamu pojawił się również na profilu BRK, który także został polubiony przez muzyków.

jarecki i brk w studiu

Nowa płyta Jareckiego

Razem z moim poj***ym kuzynem Jareckim właśnie dobijamy do brzegu! Kończymy jego kolejną solową płytę, która będzie totalnym sztosem!!! Wszystko nagrane, a w tym momencie sprawdzamy kolejne miksy, które smaży dla nas klasycznie król analogowego i ciepłego brzmienia DJ Eprom. Włożyliśmy tam tyle serducha, że już nie możemy się doczekać! Już niebawem zasypiemy was nowymi numerami i teledyskami! Bądźcie czujni i do usłyszenia. – zapowiada BRK.

Kogo jeszcze wyda Def Jam?

Polski oddział Def Jamu nie próżnuje i co chwila rekrutuje do swoich szeregów zarówno weteranów sceny, jak i nowych raperów. Niedawno dowiedzieliśmy się, że nakładem wytwórni ukaże się druga płyta Almost Famous tworzonego przez Bonsona, Laika i Soulpete. Promocję pierwszego solowego albumu rozpoczął już także Kosi, który zamierza wydać krążek „IS.OK”. Ponadto nad płytą pracuje skład Lowpass tworzony m.in. przez Miłego ATZ.

 
18 komentarzy
18 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesor Trapu aka zjeb Glamrapu
1 miesiąc temu

Jestem kurwom.

Krzysztof Kononowicz
1 miesiąc temu

Szczerze, to chyba masz racje.

Cycmistrz Żonkil
1 miesiąc temu

Jesteś i to w chuj. Podobnie jak kuzynka buczera, odb, profesory, cydże, ej ty kolo, fufacze i inne chuje muje. Już jesteście rozjebani. Taką wam zrobię jazde. Zniszczę wam tą stronkę za to że mnie nie akceptowaliście

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

A ty to w ogole wypierdalaj i ciesz sie bo to jedyny raz kiedy cos odpisze na te twoje troglodyckie hejty. Nie ten poziom koles. Mozesz juz isc sie stasowac z ekscytacja. Ty to sie ewentualnie tu z odb czy innym kretynem kurwami i chujami przerzucac. Nie wiem czy cos zrozumiales ale zebys sie za bardzo nie podniecil ostudze twa radosc, pisze to bo przerwa w ugotowanych jest i mi sie nudzi. Ciao

Robert z Rodzinom
1 miesiąc temu

jestes pizda jakich malo

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

Ugotowani nie leca o tej godzinie psychofanie

Odb
1 miesiąc temu

Def Krem ogłosił nowych tranzystorów

niebieski kalafior
1 miesiąc temu
Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

Słuchajcie!
Mam mega ważny apel!
Jak pewnie niektórzy z was zdążyli zauważyć, od kilku dni toczę bój z bezczelnie podszywającym się pode mnie kutafonem, który tak bardzo nie mógł przyjąć na klatę tego, że został zgaszony jak pet, że w odwecie założył sobie tu konto z moim nickiem na czerwono i teraz wypisuje jakieś gówna.
Połączmy siły i jedźmy z tą parówą ile wlezie, nie ma tolerancji dla kurestwa! Jest tylko jeden Kuzynka Buczera, jeden Ej Ty Kolo, jeden Odb i jeden Yebac polki, koniec kurwa z podszywami!!!

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

Skończ pierdolić. Znajdź sobie swój nick debilu. Podszyw pierdolony

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

Boj to ty toczysz z poglebiajaca sie choroba psychiczna najwyrazniej. Co za kretyn.

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

Dojadę cie razem z urzędem skarbowym podrabiana kurwo jebana

Kondon z lazaretu
1 miesiąc temu

To jakieś żule? spoko

ProfesorNauk
1 miesiąc temu

stawił mojego penisa w spokoju, ale w zamian zaczął krążyć jak sęp wokół mojej dupki. Niespodziewanie wsunął mi trzy palce do środka i szybko wkładał je i wyjmował. Poczułem niewyobrażalny ból. Wyjął swoje palce i spojrzał na nie w świetle księżyca.

Hacker juggalo 666
1 miesiąc temu

Bardzo sławni oni są!

Prawda
1 miesiąc temu

Ten Def Jam Polska to zbieranina łaków

Kondon z lazaretu
1 miesiąc temu

Chetnie bym poznal warunki na ktorych ktos dolacza do pseudo majorsa Def Jam Polsza.
Zgaduje ze tarafiaja na ich YT i to jest wielkie dolaczenie.
Mainstreamu juz nie ma i nie ma mainsteamowych pieniedzy.

erdo u reda
1 miesiąc temu

„artystów”.

Popularne