Sprawdź nas też tutaj

News

Def Jam organizuje turniej w znaną i lubianą grę

Do wygrania jest gotówka.

Opublikowany

 

Polski oddział legendarnej hip-hopowej wytwórni Def Jam Recordings, wspólnie ze społecznością SAJKO organizuje turniej w grę Counter-Strike: Global Offensive. Szesnaście pięcioosobowych zespołów spotka się na mapach turniejowych już 28 i 29 marca, a wszystko to w ramach akcji #zostanwdomu.

Udział w turnieju jest całkowicie darmowy, a w puli nagród znajduje się 1000 złotych oraz 20 płyt artystów z portfolio Def Jam Recordings Poland. W zapisach przewidujemy miejsce dla 13 zespołów podstawowych oraz 2 zespołów rezerwowych. W turnieju udział wezmą także trzy zaproszone drużyny, w których wystąpią m.in. artyści Def Jam. Def Jam CS:GO Cup by SAJKO odbędzie się w formacie grupa + puchar. Faza grupowa odbędzie się w czterech grupach, po cztery zespoły w formacie Double Elimination Bo1, natomiast faza pucharowa w drabince pojedynczej eliminacji Bo3. Nad administracją rozgrywek oraz stroną techniczną czuwać będzie prawdziwy ekspert w swoich fachu, czyli Piotr “petzor” Węgrzyn.

Turniej będzie można oglądać na oficjalnym kanale Twitch Def Jam Recordings Poland, a zmagania będą komentować dla Was Łukasz “prawus” Ganczewski oraz Olek “vuzzey” Kłos. Podczas transmisji przygotowaliśmy dla fanów konkursy, w których do wygrania będą płyty artystów Def Jam. W trakcie przerw natomiast, czas oczekiwania na kolejne spotkania będą umilały utwory wykonawców tejże wytwórni.

Zapisy wystartują dzisiaj o godzinie 16:00

Rozkład puli nagród

MIEJSCE – 500 PLN oraz 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL
MIEJSCE – 300 PLN oraz 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL
MIEJSCE – 200 PLN oraz 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL
MIEJSCE – 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL

Def Jam Recordings Poland

Def Jam Recordings Poland to nowopowstały oddział legendarnego amerykańskiego labelu Def Jam. Artyści, którzy zasilają szeregi tej wytwórni to zarówno starzy wyjadacze jak i młodzi gniewni polskiej sceny muzycznej. Def Jam nie zamyka się tylko i wyłącznie na rap, reprezentują ich także producenci i wokaliści. Pełne portfolio artystów Def Jam Recordings Poland prezentuje się następująco: Ero JWP, Young Igi, Frosti Rege, NOCNY, Włodi, Miły ATZ, Rosalie., Vito Bambino – wokalista zespołu Bitamina, Deemz, Bonson, Hodak, KPSN oraz ukraińska raperka alyona alyona.

SAJKO

SAJKO to społeczność skupiona wokół szeroko pojętego środowiska hip-hopowego, od lat organizująca spotkania oraz imprezy mobilizujące fanów rapu. Prócz organizacji wydarzeń, SAJKO zajmuje się także patronatem koncertów oraz festiwali, a także prowadzi na swoim fanpage’u działalność redakcyjną. Od marca prowadzą audycję w newonce.radio, która skupia się na polskim podziemiu rapowym.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Def Jam organizuje kąpiel że znaną i lubianą osobą

Umpalumpa

Wystarczą mi tylko pieniądze, nie chce tego gówna

Rajajaj

Myślałem, że w Minecrafta w ten turniej.

Antoś

Pamiętacie te plotki o tym że sobota został pobity przez żone i poszedł na policje ? Okazały sie one prawdziwe, obejrzyjcie to
https://www.youtube.com/watch?v=4G47B6v6FQ8

MIEJSCE

MIEJSCE – tylko które kurwa? 1? 2? 3? 4? 18? 260? Ja wiem że można się domyślić ale kurwa – wy redaktorzyny z koziej pały, nauczcie się pisać w końcu artykuły na waszej własnej stronie bo to jest żenuncja w chuj

dzontrawolta

JEBAĆ ŻABSONA. ZA FRI BYM TYCH PŁYT NIE WZIĄŁ.

Chris Paul

Same kasztany w ty def jam.No poza Ero

Nowonarodzony

Ej koleś, Włodiego to ty szanuj!

sprzedawca zapiekanek

KOBIETOM TEŻ NALEŻY SIĘ SZACUNEK, DLATEGO SZANUJ IGIEGO

Nowonarodzony

No sorry, nie! Za co niby mam go szanować? Za „artyzm”?

sprzedawca zapiekanek

Young Igi jest spoko, A wy glamrapowe kasztany lepiej przesłuchajcie jego płytę skan myśli, jak nie chce wam się kupić to odpalcie na spotify. Igi jest zajebisty ale każdy artysta zasługuje na szacunek

Zara to cwelara

No faktycznie https://youtu.be/zUQPccBVY0Y jak tak to ma wyglądać to podziękuje.

jade was na haxach

I pewnie będzie w chuj typów na haxach 😀

MIRAS X

Na kogo wypadnie na tego bęc https://www.youtube.com/watch?v=XcGeV6jO2vY

Kokoro

UWAGA NA TYCH POJEBANYCH KOWBOJII… DLA WŁASNEGO DOBRA NIE SPRAWDZAĆ https://youtu.be/t-13z6h-HDE

Popularne