Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Deoen wraca w nowej wytwórni. Pierwszy singiel „Nass”

„Niemieckie auta i słowiański sznyt”.

Opublikowany

 

Deoen, który reprezentował kiedyś BOR Records wrócił po chwili nieobecności w barwach nowej wytwórni. Raper związał się z warszawskim labelem D.A. Records. Do sieci trafił dzisiaj jego nowy singiel „Nass”, do którego powstał teledysk. Za produkcję kawałka odpowiada F4Z3R, a klipem zajął się Maciek Lipiński.

Nowym singlem Deoen promuje solowy album „Anomalia”, który ukaże się w D.A. Records. Jutro na naszych łamach ukaże się krótka rozmowa z raperem, w której ujawnił m.in. w jakich relacjach rozstał się z wytwórnią Palucha.

 
16 komentarzy
16 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Były fan Step Records.
1 miesiąc temu

Wiem od wspólnego znajomego, że TPS faktycznie może nie trafił do wora, bo to tylko taki zwrot, ale że został zgwałcony w celi przez jakichś dwóch zwyrodnialców, opowiadał o tym jego kolega z dzielnicy tzw. Zielonka (popytajcie sami), kilka lat leczył się psychiatrycznie po tym, no a potem jakoś stanął na nogi i rapował dalej, ale w kuluarach każdy o tym doskonale wie, nikt go też o to nie pyta, bo to drażliwy temat jak można się domyśleć, ale z perspektywy ZK został więziennym cwelem i raczej jego ponowna wizyka w ZK nie będzie dla niego przyjemna… Nie piszę tego złośliwie czy coś, tak po prostu wyszło, a TPS miał pecha, że trafił na silniejszych i nic nie mógł zrobić, sami sobie zadajcie pytanie czy jakby was dwóch zwyroli dorwało czy byście sie obronili, wątpię. Jeden może tak, ale dwóch to już kiepska sprawa. Nie śmieję się z tego, bo nie ma się z czego śmiać, dobry chłopaczyna miał pecha po prostu i tyle. A za co siedział? Za drobne kradzieże i rozbój. Pozdro dla kumatych.

Zapytajcie o Zielonkę (Tomek Z.) to jego kolega, ja nic nie muszę udowadniać, TPS miał po prostu pecha i źle trafił, ale sam też na ten los zasłużył swoim postępowaniem, że tam się w ogóle znalazł. Raczej pozdrowień do więzienia nie będzie słał w swoich klipach.

Can
1 miesiąc temu

14 polubień. Kurwa, więcej mają koty, które spadają ze stołu albo kompilacje skeczów z polskich kabaretów. Źle mu nie życzę, bo nie znam ludka, ale no… gruby gracz

rado rdw
1 miesiąc temu

Nass czyli z niemieckiego mokry ale w sensie że mokra cipa. To fajnie się przedstawił.

TheRozpylacz
1 miesiąc temu

PRZY TAKICH WYŚWIETLENIACH TO WAM SIĘ NIE ZWRÓCI ZA WYPOŻYCZENIE FURY NAWET NA 15 MINUT XD

Darek podglądacz
1 miesiąc temu

6 polubień i jazda, czas być gwiazdą. Chuj że kurwa asluchalniejszą muzykę robi tylko orgazm jego starej

Odb
1 miesiąc temu

Deebeiel wraca w nowej wannie. Pierwszy sextejp „Naszczaj”

Kafar i Rest
1 miesiąc temu

Co to chujek na ropę.
Wpis opłacony przez dziadków.

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu

CHYBA KUTAS A NIE ŻADEN NASS JA PIERDOLE KŁADEM PO ZASPACH

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

Analny
1 miesiąc temu

Deuneon wraca w nowym gejklubie. Pierwszy singiel „Nassrać na klatę”

„Murzyńskie kutangi i słowiański odbyt”.

Belmondofan
1 miesiąc temu

Belmondo komentuje https://youtu.be/qGG5eD9ggwY

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

Zauwazyliscie, ze ten swir co spamowal tu linkiem do zbiorki na leczenie chorego Kirila po tym jak napisalem zeby pokazal ile sam wplacil a ja wplace dziesiec razy tyle poprostu znikl?

Aftyka
1 miesiąc temu

Zmarł Black Rob, a wy tu o jakichś nołnejmach i łakach. RIP

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

Co oznacza to z dupy haslo, ktore non stop powtarzasz? Haftujesz na waginach czy jak?

Admirał 666 Generał z dresiarstwa
1 miesiąc temu

Schizofrenicy z wariatkowa politykują, bo studia prawnicze in oxford pokończyli!

Ciepło na pryczy
1 miesiąc temu

Pedauen – Pass

Popularne