Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Deys wraca z nowym albumem „Oczka”, który ukaże się 14 grudnia. Dzisiaj na kanale Hashashins pojawił się pierwszy singiel wraz z teledyskiem „Nintendo”, który zapowiada nowy projekt rapera. Gościnnie w kawałku pojawia się Schafter. Za produkcję odpowiada Ocean Beats, a klip to dzieło eLJot iMPROBROS.

– Ten kawałek i klip rozświetlają w mojej głowie wszelkie najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Wideo zrealizowaliśmy z bratem wśród naszych najstarszych gadżetów i zabawek. Jestem dumny, że udało się uchwycić taki klimat. Lata 90 to była piękna sprawa. Łezka w oczkach przyjaciele. Co do Schafera, to za każdym razem mam ciarki na jego zwrotce. Jestem pewien, że będzie o nim bardzo głośno – komentuje Deys.

Szczegóły nowego albumu rapera są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt: Deys – „Oczka”.

Fragment tekstu:

Nie pamiętam mordy chama co mnie zbił w liceum
Wiem, że zgraja karków goni go do mauzoleum
Ja jestem nieznanym szyfrem w świecie ultradekoderów
A byłem dzieckiem starych kineskopów i rowerów
W każdej sekundzie słychać strzały jak chiropraktycy
W teorii piski dupek miały wynagrodzić spiski
Mój tata przyniósł Pegasusa z pirackim kartridżem
20 lat potem kupiłem identyczny system

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Twój Starry Potter

O jest Geys pierwszy w Polsce raper Gejzer, który się ujawnił. Powiem tyle jak cię piecze pedziosławie rów to nie wyj „o nitendo” tylko dalej się zapinaj z koleżką. Nawet Multi się tak nie skurwił żeby o grach nie nawija. Wypierdalać cieplaki!

JANusz PAWulon DWójA

Byłem kiedyś na koncercie Geysa, patrze, a on w sukience stoi jak trans jakiś

Greg

Ale osioł tu pluje smrodem. Zajmij się pacanie pożyteczną robotą, a nie pisaniem bzdetów. Twoje rewelacje w stylu sukienki to odgrzewany kotlet, o którym już nikt nie pamięta (oprócz takich smotków, jak ty)

jebacrap

skrajnie asłuhchalne ksero muzy, która w stanach wtórna była już 4 lata temu. obaj do śmieciary, ten szczyl w pierwszej kolejności, pozdro

kurt_rolson

chyba kakaowe oczka

Stachu3000

straszne gówno

Popularne