Sprawdź nas też tutaj

News

Deys z kolejnym singlem pod ksywką Grimmy

Raper szykuje nowy projekt.

Opublikowany

 

Deys / fot. instagram.com/dawideys/

Dwa miesiące temu informowaliśmy, że Deys zdecydował się zmienić pseudonim na Grimmy. Zaprezentował on wtedy dwa numery „Brawurowo i pusto. Raczej bez światła” oraz „Łezki drugi i smutki. Cini Minis”. Teraz do sieci trafił kolejny kawałek rapera.

Na kanał Hashashins trafił utwór „Chcesz się cofnąć w czasie?”. Prawdopodobnie zasili on nowy mixtape rapera „Brawurowo i pusto”. – Żaden wers na tym materiale nigdy nie został napisany – możemy przeczytać pod utworem.

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
oli
3 lat temu

Ktoś tu hiperpoprawny jest w redakcji, bo aż robi błąd – 'grimmy’ powinno być – małe 'g’ na początku – tak jak nazwał się sam i co jest widoczne w linku u góry 😉 w ksywkach nie obowiązuje zapis 'dużą literą’ a taki, jaki sobie wymyśli/ bądź mu wymyślą/ autor – Deys zapisał się 'grimmy’ ;-). Hm… „zmiana ksywki”? raczej to inna postać Deysa i inny rodzaj muzyki też wytwarza. Stara ksywka jest już rozpoznawalna dawno, więc ma pewne ograniczenia w treści, którą bez 'komplikacji’ i zbędnych tłumaczeń może swobodnie operować. Jako nowy 'grimmy’ ma wolną rękę, zwłaszcza,że obecnie Hasha wypuszcza dość dużo nowych singli nowych graczy 😉

Odb
3 lat temu

Geys z kolejnym dildem pod nazwą Tranny

Jasiu Genek
3 lat temu

Twój ryj frajerze

Janusz Pawlaczenty
3 lat temu

Znowu newsy o disco polo?

Popularne