Sprawdź nas też tutaj

Singiel

DGE x Matheo – „Co”

Singiel pochodzi z mixtape’u

Opublikowany

 

Łączony teledysk „Pale dym walę płyn / Co” nie zawierał pełnej zwrotki z utworu „Co”. Teraz możecie sprawdzić całą mixtape’ową wersję.

W wersji preorderowej mixtape’u „Miłość, szmaragd i krokodyl” fani mogą liczyć na dodatkowy krążek – niespodziankę od Mateo Puccini i Dziadzia Giovanni.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gural jest jeden - patostrimer idiota
3 lat temu

Pamiętam jak Lewako chciał załatwić patostrimera idiotę i groził mu z auta. Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz… Los zakpił z Lewako brutalnie, przegrał ksywę na rzecz patostrimera idioty z ciągotami do 13 na omegle

Staszek
3 lat temu

No tak, przegrał bo Youtube jest spierdolony i przez „Gural” w ksywie ucina mu zasięg XD
Wykurwiaj prowokatorze, pluje ci do michy.

hsf
3 lat temu
Reply to  Staszek

Staszek kurwa pomyśl troche. Czym był by rap bez jutuba?

Winicjusz Bartkow
3 lat temu

PATOSTRIMER GURAL POKAZAŁ CI LEWAKU DGE W KTÓREJ GRASZ LIDZE, SOKÓŁ MILCZAŁ, WTEDY DOSTAŁEŚ SKRZYDEŁ.

Ostry Dyżur Psychiatryczny 24H
3 lat temu

Obserwując prowadzoną na forum dyskusje zauważyliśmy kilka charakterystycznych postaci, które po krótce opiszemy. Chcemy wam przekazać że cały czas jesteśmy otwarci na wasze problemy i zapraszamy do konsultacji w naszym ośrodku.
1. ProfesorNauk: osoba ponad przeciętnie inteligentna. Nie pozbawiona dużej dawki autoironii. Prawdopodobnie w okresie szkolnym pełnił „funkcje” klasowego błazna. Osoba taka zawsze potrafi rozładować atmosferę udanym żartem. Osoby te są spoiwem i dobrym duchem grupy. Niestety w „dorosłym” życiu bywają uważane za nie poważne i nie dojrzałe. Prawdopodobnie użytkownik ten rozładowuje swoje frustracje na forum, które stało się dla niego substytutem klasy w okresie edukacyjnym.
2. BestiaZWadowic: Osoba obsesyjnie poszukująca atencji. Poprzez agresywne wypowiedzi na temat pedofilii a także obrażanie powszechnie cenionych autorytetów liczy na wywołanie szoku u innych użytkowników. Wielce prawdopodobnym jest że w okresie dorastania związany był z takimi subkulturami młodzieżowymi jak „metale”, „punkowcy”,”emo” lub innymi które kontestują powszechny system wartości.
3.Cydzy: osoba silna i poddawana codziennie dużej odpowiedzialności, jak np trudny, stresujący i ryzykowny zawód. Bardzo prawdopodobne że jest osoba na stanowisku kierowniczym i ponosi odpowiedzialność za wyniki innych pracowników. Relaks psychiczny przynosi autoagresja i opisywanie swojej uległości seksualnej w relacjach homoseksualnych, co ma to bilansować codzienny stres życia pod dużą presją.

Staszek
3 lat temu

1. On ssie kule, nie jest wcale inteligentny.
2. ma złe przeżycia z księżmi, dlatego swoje żale z dzieciństwa przekuwa w szkalowanie ludzi zarabiających więcej od niego.
3. Nie wiem kto to jest, chuj mu na łeb.

Jacusiaki
3 lat temu

Strasznie gówniany bit, matheo przeintelektualizowany półpedał onegdaj grubo kozaczył na produkcji, teraz spadł oj, napewno poniżej pierwszej top 20 najlepszych pl producentów, a el lewako też miernota w chuj, nie jeden lamus z podziemia nagrywa sto razy lepsze kawałki, tak więc jebal ich pies, jebala cala wieś. A i pozdro dla was przygłupy z glamrapu

Winicjusz Bartkow
3 lat temu

GÓWNO 1:0

Odb
3 lat temu

DGheo x CE – „Mato”

hsf
3 lat temu

fajne
Klip powinni zrobić taki jak MACKLEMORE & RYAN LEWIS – CAN’T HOLD US FEAT. RAY DALTON (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Winicjusz Bartkow
3 lat temu
Reply to  hsf

Twoja stara to kurwa, nie wyszła by z pudła, bo tak by się jej tam podobało tej kurwie!

Popularne