video
DHO (Diox, Hades, Orzech) – „Ja ten zły” (2003 r.)
DHO Technika – to zespół, który powstał na przełomie 1999/2000 r. Tworzyło go trzech MC’S: Diox, Hades i Orzech. Pierwszy ich numer pojawił się na składance „hip hop rasizm stop”. Przez pierwsze lata swojej działalności dużo koncertowali.
Orzech:
Nasz pierwszy koncert graliśmy w warszawskim klubie „Proxima” z O.S.T.R, Peją i Pluskwą, wyszło średnio wiadomo pierwszy koncert(śmiech),
Od 2002 do 2005 roku nadal tworzyli jako DHO. Ich numer po raz kolejny pojawił się tym razem na drugiej odsłonie składanki „Hip Hop rasizm stop #2”. Do utworu „Ja ten zły” został nakręcony klip, który można było zobaczyć w stacjach muzycznych Viva i MTV. Po niedługim okresie nastąpił rozpad grupy. Orzech i Hades stworzyli zespół Anima, a w miejsce Dioxa wszedł Wisard. Diox wraz z Czarnym i dj. Kebs’em powołali do życia Hi-Fi, czego efektem była EPka pod koniec 2005 roku. Po rozpadzie Animy, do Hi-Fi dołączył Orzech, Hades i dj.Yellow.
DHO – „Ja ten Zły” (Utwór pojawił się na płycie wydanej w 2003 r. „Hip Hop rasizm stop #2” przez MTJ.)
-
News4 dni temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News1 dzień temuTede pocisnął z Sokołem. Beef weteranów wisi w powietrzu?
-
News3 dni temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News2 dni temuWiz Khalifa odwołał trasę, bo chcą go aresztować w Europie
-
News2 dni temuJaś Kapela ocenił kontrowersyjny występ Sokoła w Gdańsku
-
News11 godzin temuTede składa przeprosiny w sprawie Sokoła i promptera
-
News3 dni temuOjciec Maty o Trzaskowskim: „Nieosiągalny dla innych ludzi”
-
News3 dni temuMalik Montana pochwalił się 3 swoich dzieci. „Chcę przynajmniej siódemkę”