Sprawdź nas też tutaj

News

DIAMANTE – marka, która stawia na jakość w czasach, gdy liczy się ilość

Ubrania, które noszą raperzy, graficy, sportowcy oraz ludzie ceniący wygodę i wytrzymałość.

Opublikowany

 

fot. materiał prasowy.

W tym roku mija 10 lat odkąd DIAMANTE jest na polskim rynku. Przez ten cały czas marka pracowała nad tym, żeby ubrania, które wychodzą z jej logiem kojarzyły się z jakością, wytrzymałością, funkcjonalnością i tym, że można je nosić przez lata.

W dobie dbania o środowisko i tego, że różne koncerny pod płaszczykiem bycia EKO wciąż produkują na potęgę, DIAMANTE mocno ograniczyło ilości produkcyjne na rzecz tworzenia ubrań ponadczasowych, głównie w duchu BASIC.

Wymieniaj się ubraniami

Ostatnio pojawiły się nowe modele bestsellerowych joggerów, bluz typu crewneck z pomysłową kangurzą kieszenią z przodu, a za chwilę będą uzupełnione BASIC HOODIE – must have od DIAMANTE. Bluzy i dresy są w tym sezonie uszyte z bawełny PREMIUM z powłoką antypilingową, co sprawia, że w tych bluzach mogą chodzić bracia między, którymi jest 5 lat różnicy, albo możesz oddać je dalej bez konieczności szkodzenia środowisku.

Wymian dokonuje się na specjalnej grupie DIAMANTE na Facebooku.

Prawdziwe opinie o jakości!

Jakość marki jest potwierdzona setkami opinii, które przeczytacie na Instagramie, Facebooku czy naprofilu Google marki DIAMANTE. Poniżej kilka z nich.

DIAMANTE doceniane

Ubrania DIAMANTE noszą raperzy, graficy, projektanci, muzycy, sportowcy, ludzie, którzy przede wszystkim cenią sobie wygodę i wytrzymałość, co potwierdzają liczne opinie.

Wszystkie nowości zobaczycie na Diamante-wear.com

Główne motto DIAMANTE brzmi :

Nasze ubrania dedykujemy ludziom, którzy codziennie walczą o swoje marzenia.
Są pochłonięci swoją pasją, jednocześnie ogarniając życie. Nie słuchają narzekań i tego, że się NIE DA. Śmieją się z tego.
Kiedy trzeba zabierają się do pracy, a kiedy indziej celebrują życie przez zabawę.
Nieważne, czy pracujesz w korpo, czy śmigasz na desce. Ważne, że zostajesz sobą w świecie, gdzie każdy udaje kogoś innego.
To właśnie znaczy być w Diamante Crew.

Processed with VSCO with hb1 preset

*Artykuł sponsorowany

Popularne