GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Diho, Kaz Bałagane i Malik: „Na nowe cycki mnie naciągnąć chce”

Raperzy promują płytę „Morda nie szklanka”.

Opublikowany

 

Po czterech latach przerwy Diho wraca z nowym materiałem. „Morda nie szklanka” to siódma w karierze płyta reprezentanta GM2L. Album jest promowany m.in. singlem „Nie ma sprawy” z Bałagane i Malikiem Montaną. – Na nowe cycki mnie naciągnąć chce – mówię nie ma sprawy – słyszymy w kawałku traktującym o relacjach damsko-męskich.

Wśród kawałków, które znajdą się na trackliście albumu są single: Wielka Szkoda, Ten Tego, czy Nie Ma Sprawy. Na krążku gościnnie udzielili się m.in. Malik Montana, Kaz Bałagane i Fagata.

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 9 czerwca. Album zostanie wydany nakładem GM2L. Swoją premierę ma też dzisiaj utwór z nadchodzącego krążka Diho – „Nie ma sprawy” w kolaboracji z Malikiem Montaną i Kaz Bałagane.

22 komentarze
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Nikt
1 miesiąc temu

Ale patologia. Ha tfuuuu

El pomodoro
1 miesiąc temu

Bananowcy pod wpływem narkotyków

Marcin
1 miesiąc temu

Pytanie
Z tego, co wiem, można sobie na legalu mieć instalację fotowoltaiczną „na gniazdko” o mocy do 800w. Czyli panele, mikroinwerter i zwyczajnie wpinam do gniazdka. Tego nie trzeba zgłaszać. I teraz zagwozdka Mam licznik dwukierunkowy. Czy nie zgłaszając takiej instalacji Tauron „zauważy” że coś tam produkuję i automatycznie będzie stosował net-billing? Czy może kluczem jest tu zgłoszenie i bez niego licznik owszem coś zliczy, ale nie będę miał z tego korzyści?
Zagwozdka nr 2. Jeśli kluczem jest zgłoszenie to czy w ogóle można zgłosić taką instalację z oświadczeniem, że można ją wpinać do gniazdka i nie musiałem wzywać elektryka z uprawnieniami?

Banek22
1 miesiąc temu

Banana trio

Źrebak z Mostowa
1 miesiąc temu

Banany chcą być gangsta, blachary to łykają, a rodzice innych bananów lamusów płacą. A kaz to czerstwiak nr 1 na scenie

edzionuci_to_chora_psychicznie_osoba
1 miesiąc temu

Ostatnio słucham nowej płyty tego idioty kaza bałagane i słyszę takie słowa:

'To ulica moja, widzę jak otwierasz furę z gameboy’a
Ja nic nie widziałem, no bo nikomu nie życzę tu koja”

Rozumiecie? Widzi jak komuś kradną samochód i nie zareaguje, bo nie życzy sprawcy więzienia? A życzy osobie poszkodowanej ukradzionego samochodu?

A jakby naćpany drechol pobił mu ojca albo zgwałcił córkę to czy Kaziu Bałagane chciałby, żeby znaleźli się jacyś świadkowie tego zdarzenia? Chciałby, żeby sprawcy ponieśli karę czy może też nie, „bo nikomu nie życzy tu koja”? Dla mnie to szerzenie patologicznego spojrzenia na świat. Nie chcę dla nas takiej przyszłości.

Nice git
1 miesiąc temu

Ciekawe czy polskie raperki też myślały o namówieniu swoich facetów na zafundowanie im pokaźniejszych biustów?

Adma
1 miesiąc temu
Reply to  Nice git

Po co?
Mam w typie każdego!
Z ryja już nieco mniej jestem, taki osiłek troszkę lecz bubsy posiadam na pokaz, mają przypuszczam więcej wyświetleń niż moje kawałki, aż powinnam za nie dostać platynową płytę.

Fagata
1 miesiąc temu
Reply to  Adma

Spadaj nimi na budowę cement mieszać, ja mam zajebistrze.

Rena
1 miesiąc temu
Reply to  Fagata

Potwierdzam Fagatko, potwierdzam!
Ja akurat lubie swoje, naturalne, niezaduże, silna docięta klata, bo lubie być silna gdy trzeba trzaskać się z jakimiś typami jak ubliżają moim znajomym lasencjom. Chciała byś pobujać się z prawdziwą uliczną raperką, jak coś na priv (. :

Dziarma
1 miesiąc temu
Reply to  Nice git

Ja bym chciała chyba!

Fazi
1 miesiąc temu
Reply to  Dziarma

Nic Dziarma do ciebie osobiście nie mam ale w twoim przypadku nie będzie to zły pomysł! Z klatki wyglądasz troszkę jak jeden z
300 – stu albo jak byś miała solówę z Avim gdzieś pod klubem, który nabił ci dwa małe siniaki w odcinku piersiowym więc jak najbardziej do good idea!

Michalcwelski
1 miesiąc temu

Chciałbym zobaczyć minę Kazi Bałagane za 15 lat jak jego córeczka dorośnie i zacznie na pełnej żyć w świecie, który promuje. Narkotyki w pierwszej klasie liceum, gangbang z ciemnym kolegą z Sudanu, ciągła pogoń za prestiżem i modnymi rzeczami, granie kartą seksu, oszukiwanie i wykorzystywanie innych ludzi, kontakt z ludźmi z półświatka. Tatuś będzie dumny.

michalcwelski
1 miesiąc temu

Na nową wannę mnie naciągnąć chce – mówię nie ma sprawy

Beczka
1 miesiąc temu

Ej dicho, i tak nie zaruchasz

hibhobolon
1 miesiąc temu

Tak na poważnie panowie, jak można kur.wa słuchać takiego kału? Przecież to jest asłuchalne, musieliby mi zapłacić żebym przetrwał te dukanie

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu

ZACNE GRONO WACKÓW I INOCELÓW JE BANYCH BAUHAHAHHA

Mc Czacha
1 miesiąc temu

polski chip chop jest super joł

asluchalny stolec
1 miesiąc temu

szalik przy tym kazie brzmi jak liryczny geniusz,asluchalny stolec

eee
30 dni temu

ALE CWELE. żeby tego słuchać trzeba mieć jeszcze mniej zwojów niż KURA

Polski tzwell rap
1 miesiąc temu

„Na nowe cycki mnie naciągnąć chce”. W końcu powiedzieliście prawdę o sobie. Już więcej ikry i męskości ma niekiedy kobieta niż współcześni raperzy. Mienią się gwiazdami i figo fago jacy to oni nie są. Macie rację doróbcie sobie cycki i wypad do Tajlandii na wybory miss trans bo do tego się nadajecie. Kazek rapuje o ostatniej gumie? Co zrywasz z tym że masz w du psku ostatnią gumę jak Cię Rafalala zapięła w tylna część ciała? Nie mam nic do nich ale niech nie strugają wariatów i niech nie grają kim nie są bo im to nie wychodzi.

Ron Jeremy
1 miesiąc temu

Fajna gejowska impreza

Popularne