Sprawdź nas też tutaj

News

Diox do Koldiego: „Zabrałeś mi możliwość zarabiania na chleb”

Diox atakuje Koldiego i Polish Hip-Hop Festival.

Opublikowany

 

diox koldi

Kilka dni temu oberwał Arab, a teraz Diox nie zostawia przysłowiowej suchej nitki na Koldim. Raper twierdzi, że reprezentant Alcomindz zabrał mu możliwość zarabiania na chleb.

Diox został zapytany o to, czy pojawi się na Polish Hip-Hop Festivalu. To pytanie wywołało sporo emocji u rapera, który zdecydował się zaatakować Koldiego.

Diox o Koldim: „Cw*l”

– Polish Hip-Hop Festival nie uznaje mnie jako artysty wartego zaproszenia, widocznie. Ale widziałem tam w lineupie kilka kiszkowatych a nawet ch*jowych g*wien jak np. ten c*el Koldi, co kiedy mi ubliżał przez net i psuł mocno możliwość zarabiania pieniędzy na chleb. Umówmy się, to co on robi, to jest cw*l-rap a nie hip-hop. A tak poza tym wiadomo nie od dziś, że wszystko układy, układziki. Pan z wytwórni d*psko poliże i zaprasza takiego p*dała. On przecież sam by nie miał co zagrać tam, gdyby nie koleżcy z zespołu, których nie znam i nie oceniam. Ale wypi*rdolone mam na ten festiwal i tak samo jak na pietruchę na bazarze. Żyję dobrze bez tego ich całego „hip-hopu”. Robię swoją rzecz i nie pi*rdolę się z gównem – napisał Diox.

Diox chce walki z Koldim

– Gdyby jakaś federacja chciała zorganizować moją walkę z Koldim z bardaszanej rury, to przekazuję 100% mojego wynagrodzenia na chore dzieci. Dowolny cel – byle dla dzieci. Nic za to nie chcę. Naj*banie śmiecia przed całą Polską za uśmiech chorych dzieci będzie dla mnie wystarczającą wypłatą. Nie zejdę z ciebie k*rwo za to, że zabrałeś mi możliwość zarabiania na chleb i podstawowe potrzeby. Daję to na różowo specjalnie, żebyś widziała, że ruda cw*ico, że to do ciebie – dodał.

Przypomnijmy, że między Dioxem, a Koldim gorąco było w 2013 roku:

Ponadto Diox przyznał, że nigdy nie atakuje nikogo pierwszy:


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Poznański raper aresztowany. Grozi mu do 12 lat więzienia

Policja przejęła ponad 67 kg narkotyków.

Opublikowany

 

roger aresztowany

27-letni raper został aresztowany przez funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. W domu i aucie rapera znaleziono ponad 67 kilogramów narkotyków.

Hurtownia narkotyków poznańskiego rapera

Roger M. został zatrzymany na ulicy w Puszczykowie pod Poznaniem. – W samochodzie, z którego korzystał, znaleźliśmy 4,5 kg narkotyków. Potem pojechaliśmy do jego mieszkania. To była prawdziwa hurtownia – znaleźliśmy kolejne 63 kg marihuany i mefedronu. W sumie przejęliśmy 67,5 kg – mówi „Gazecie Wyborczej” Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

– Zatrzymanie Rogera M. poprzedziły działania operacyjne, których szczegółów nie zdradzamy. Policjanci z wydziału antynarkotykowego komendy wojewódzkiej od pewnego czasu mieli informacje, że mężczyzna może mieć związek z handlem narkotykami na dużą skalę. Po zweryfikowaniu tych informacji skontaktowaliśmy się z prokuraturą, która wszczęła śledztwo – komentuje Andrzej Borowiak – dodaje.

Raperowi grozi 12 lat więzienia.

Prowokował policje

Roger, bo pod takim pseudonimem raper funkcjonuje w środowisku hip-hopowym, publikował swoje numery m.in. na kanale Gonie Sny z Ulicy. W jednym z kawałków prowokował stróżów prawa:

– Ciągle szukają dowodu, ch*j im na cyce, ja nie chcę głodu – nawijał.

Kilka tygodni temu ukazał się jego wspólny numer ze Śliwą „Squid game”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Clout Festival z oświadczeniem o ochronie, która biła uczestników

Zagraniczni festiwalowicze o ochronie: „Sk**wiele w czerwonych koszulkach”.

Opublikowany

 

clout festival ochrona

Clout Festival odbił się szerokim echem, ale nie w kontekście, w którym chcieliby jego organizatorzy. Fala pobić i nieadekwatnej reakcji ochrony została udokumentowana przez festiwalowiczów, a organizatorzy w końcu wydali pełnowymiarowe oświadczenie.

„Ochroniarz zgniata dzieciaka 15 lat”

W sieci pojawiają się kolejne filmiki, na których widzimy, jak ochroniarze nie dają sobie rady z nastolatkami. – Ochroniarz zgniata dzieciaka 15 lat. Potem go wynieśli, bo stracił przytomność – relacjonuje jeden z uczestników.

Chłopak przeciągnięty po betonie

Głosy krytyki płyną również z zagranicy. – Nasz przyjaciel został brutalnie powalony i przeciągnięty po betonie, a jego bilet został zabrany, przez tych sk*rwieli w czerwonych koszulkach bez powodu – komentuje zagraniczny uczestnik polskiego festiwalu.

Relacja jednego z uczestników Clout Festivalu

Poniżej kilka innych materiałów wideo z działań ochrony:

Clout Festival o ochronie: „Wyciągniemy konsekwencje”

– Wszelkie przejawy agresji wobec uczestników festiwalu były, są i będą potępiane, a osoby, które się ich dopuściły, poniosą odpowiedzialność. Przepraszamy i pragniemy zapewnić, że traktujemy te doniesienia niezwykle poważnie. Podjęliśmy natychmiastowe kroki w celu wyjaśnienia całej sytuacji oraz wyciągnięcia konsekwencji wobec pracowników ochrony, którzy przekroczyli swoje uprawnienia – informują organizatorzy, uruchamiając stronę clout.pl/feedback, na której uczestnicy mogą zgłaszać nieodpowiednie zachowanie ochrony.

Niestety, nie otrzymaliśmy żadnego komentarza np. odnośnie zakrywania twarzy przez ochroniarzy. Podczas normalnych eventów taka praktyka jest zakazywana ponieważ wprowadza niepokój wśród uczestników i może prowadzić do eskalacji w przypadku trudnej sytuacji.

Za jakiś czas zapytamy organizatorów festiwalu, jakie konsekwencje zostały wyciągnięte wobec konkretnych ochroniarzy, którzy na filmach przesyłanych przez uczestników zachowują się jak rasowi bandyci.

Clout Festival – oficjalne oświadczenie

Oświadczenie Clout Festival
Oświadczenie Clout Festival
Oświadczenie Clout Festival
Oświadczenie Clout Festival


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Legendy polskiego rapu wystąpią na festiwalu TVN-u

Takiej sytuacji jeszcze nie mieliśmy.

Opublikowany

 

Przez

O.S.T.R. / fot. Piotr Szewc Photography

19 sierpnia wystartuje Top of the Top Sopot Festival transmitowany przez TVN. Na deskach Opery Leśnej pojawią się m.in. legendy polskiego rapu.

– Na zgromadzoną w Operze Leśnej w Sopocie i przed ekranami publiczność czekać będzie jak zawsze najbardziej spektakularne show sezonu, zapewnione przez dziesiątki topowych polskich wykonawców. Cztery dni Top of the Top Sopot Festival obfitować będą jednak nie tylko w występy gwiazd muzyki, ale też w bogate choreografie, scenografię na światowym poziomie, wyśmienitych prowadzących, zakulisowe relacje w social mediach, a także w wiele zaskakujących niespodzianek – informują organizatorzy.

Trzeci koncert w trakcie czwartkowego wieczoru będzie nosił tytuł „Legendy Polskiego Hip-Hopu”. To właśnie wtedy zgromadzeni w Operze Leśnej i przed telewizorami fani zobaczą nigdy wcześniej niewidziane podczas tego typu wydarzenia gwiazdy polskiej sceny rapowej. Wystąpią między innymi Kaliber 44, O.S.T.R. i Bisz.

Top of the Top Sopot Festival potrwa od 19 do 22 sierpnia 2024 roku. Koncerty rapowe odbędą się 22 sierpnia.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Młoda raperka zastrzelona na otwarciu salonu kosmetycznego

Policja prosi o pomoc lokalną społeczność.

Opublikowany

 

Tan DaGod

W miniony weekend, wschodząca raperka Tan DaGod z Oakland została zastrzelona, kiedy pojawiła się na otwarciu lokalnego salonu kosmetycznego „Glamour Beauty.

Raperka zgodziła się pojawić w sobotę na otwarciu salonu kosmetycznego w swoim rodzinnym mieście. Przez cały dzień relacjonowała swoją wizytę w „Glamour Beauty”, siedząc na złoto-fioletowym tronie. Wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem do czasu, aż o godz. 17 w obiekcie pojawił się napastnik.

Świadkowie mówią, że przed sklepem doszło do kłótni kobiety z nieznanym mężczyzną. Chwilę później padły strzały, a raperka upadła na chodnik z ranami postrzałowymi. Część świadków ukryła się w pobliskim sklepie z pączkami, a po drugiej stronie ulicy na budynkach można było zobaczyć ślady po kulach. Przybyli na miejsce medycy zabrali Tan DaGod do szpitala, gdzie zmarła. Ranna została także inna osoba, która również przybyła na otwarcie salonu, ale jej życiu nic nie zagraża.

Policja szuka sprawcy strzelaniny i prosi lokalną społeczność o przesyłanie zdjęć i nagrań w celu jak najszybszego zidentyfikowania sprawcy.

Pochodzący z Oakland raper Mistah FAB złożył kondolencje rodzinie zmarłej raperki ujawniając, że on także miał pojawić się na otwarciu salonu kosmetycznego, ale jego plany uległy zmianie.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Tadek upamiętnił odsłonięcie pomnika Rzezi Wołyńskiej

Scena rapowa niechętnie o tym wspomina.

Opublikowany

 

Odsłonięcie pomnika ofiar Rzezi Wołyńskiej zakończyło się skandalem – na uroczystości nie pojawił się nikt z rządu. Śledząc aktywność Donalda Tuska i jego ekipy nie mogło być to większym zaskoczeniem. O sprawie nie zapomniał natomiast Tadek, który nawiązał do wydarzenia wpisem na Facebooku.

Bliscy pomordowanych w wyniku ukraińskiego ludobójstwa nie mają lekkiego życia. Mimo iż od mordów na Kresach minęło kilkadziesiąt lat, nadal wstrzymywane są ekshumacje naszych przodków. Dramat sytuacji potęguje fakt, że rząd ukraiński nie robił takich problemów wobec… żołnierzy Wehrmachtu, którzy doczekali się godnego pochówku. Były premier, Leszek Miller, wyjawił, iż Ukraińcy blokują prace, bo są przerażeni skalą zbrodni, ich bestialstwem i tym, że ofiarami były głównie osoby bezbronne: kobiety, dzieci i starcy.

Czy w tym temacie coś się zmieni? Przy obecnym rozdaniu politycznym nie ma na to żadnych szans. Środowisko „uśmiechniętej Polski”, jak również ich nowogrodzcy poprzednicy, bardziej przejmują się Jedwabnem i rocznicą wybuchu powstania w getcie warszawskim. Scena rapowa też niechętnie się do tego odnosi. Wyjątkiem w temacie okazał się Tadek, który jest również autorem utworu „Zbrodnie UPA”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Malik Montana & Bobby Shmurda – nieoczekiwana współpraca

Raperzy pozowali na tle Pałacu Kultury i Warszawskiej Syrenki.

Opublikowany

 

malik montana bobby shmurda

Autor kultowego kawałka „Hot N*gga” imprezował w weekend z Malikiem Montaną. Efektem spotkania obu raperów będzie prawdopodobnie wspólny numer, do którego powstał klip.

Bobby Shmurda pojawił się jako zastępstwo za Chief Keefa na Clout Festivalu. Przyjazd amerykańskiego rapera wykorzystał Malik Montana. Udostępnił on kilka zdjęć z pionierem brooklyńskiego drillu, a także fragment wideo, które wskazuje na to, że raperzy nagrali razem numer.

Malik i Shmurda na tle Pałacu Kultury i Warszawskiej Syrenki to niecodzienny widok. Ponadto raperzy bawili się również razem w sobotni wieczór w klubie Sketch Nite.

Poniżej wideo:


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: