Sprawdź nas też tutaj

News

Diox o Eldo: „Nagrywa z ludźmi, którzy przyczynili się do jego upadku”

Raper sugeruje, że reprezentanci SBM Label zniszczyli karierę warszawskiej legendy.

Opublikowany

 

Diox

Kilka miesięcy temu Diox zapowiedział, że zamierza zbudować własne imperium. Plany ma ambitne, bo chodzi m.in. o dom produkcyjny i firmę wydawniczą. Zanim jednak do tego dojdzie powinna się ukazać nowa płyta rapera, która od dłuższego czasu jest zapowiadana i niestety jej premiera co chwila jest przekładana. Kogo możemy się na niej spodziewać, a kogo nie możemy dowiedzieć się teraz od samego rapera.

Z kim Diox chętnie nagra, a z kim niekoniecznie?

Raper odpowiedział na Instagramie na serię pytań słuchaczy, którzy pragnęli dowiedzieć się z kim Dioxowi jest po drodze. Na pewno jest to Rogal DDL. – Kozackie ciągi myślowe ma. Szkoda, że tak mało nagrywa i nie ciśnie po bandzie swojej kariery, która by mogła fajnie pójść w totalny artyzm. Ale może jeszcze wszystko przed nami i to tylko burze przed ciszą – zachwala Diox twierdząc, że chętnie skrzyżowałby mikrofon z Rogalem.

Raper pozytywnie wypowiedział się też na temat nadchodzącej płyty Erosa. – Liczę po cichu, że będzie sztos. Dla Ero respekt za wkład w tę kulturę dożywotnio. Chętnie nagrałby również z Onarem. – Onar już jest stary i chyba nie nagrywa nic, bo w takim wieku to chyba nawet niebezpieczne dl zdrowia. Żartuje oczywiście. Jak nie zamuli to pewnie będziemy nagrywać razem na mój album niedługo – napisał.

Hukos i ZBUKU z featuringiem u Dioxa? – Może w przyszłości coś będzie nagrywane. Na dzień dzisiejszy nic takiego się nie dzieje – wyjaśnia raper. A może B.R.O.? – Na jakąś składankę gdzieś – mógłbym, ale na swój album raczej niekoniecznie. Respekt za ciężką pracę dla niego – dodaje.

Solar i Białas zniszczyli wizerunek Eldoki?

Diox został zapytany także o ewentualną nagrywkę z Eldo. W odpowiedzi stwierdził on, że medialny wizerunek Eldoki został zniszczony, sugerując, że odpowiadają za to szefowie SBM Label. – Nie wiem czy ten pan się dobrze czuje, bo zapowiada w radio koniec kariery, za chwilę mówi, że nic takiego nie było, po czym nagrywa z ludźmi, którzy się z niego jawnie od zawsze śmieją i przyłożyli cegiełkę do jego upadku wizerunkowego w oczach słuchaczy. Nie wiem jak kondycja Leszka, ale życzę mu dobrze, bo wiele mu w życiu zawdzięczam. Chociaż jego ostatnie ruchy świadczą, że chyba mu to wszystko obojętne. Respekt dla tego pana za stare czasy – napisał Diox.

Warszawskiemu raperowi chodzi prawdopodobnie o sławetny freestyle Eldo, który wiele lat temu odkopali i spopularyzowali Solar i Białas. Przez kolejne lata słuchacze tworzyli różnego rodzaje memy, utwory i klipy naśmiewające się z niefortunnego występu Eldoki w programie Reda. Doprowadziło to m.in. do konfliktu Eldo – SBM Label. Został on jednak jakiś czas temu zażegnany i Eldoka pojawił się razem z Białasem w numerze „Gady” na płycie Bedoesa „Kwiat Polskiej Młodzieży”. Było to spore zaskoczenie w środowisku.

 
20 komentarzy

20
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Mosiek Kaczyński

„..jeszcze chcieliby hajs za zwrotki. Ja nie sprzedam im nawet dissa”
Do Rogala ty chałturniku się nie pucuj. Rogal Cię przerasta pod każdym względem. Na polińskiej scenie tylko Rogal i Ksiądz Bartczak

babyface

dobrze prawisz, bartczak props na zawsze

babyface

szacun za rogala.dobrze prawi.o leszku o tej calej pedalskiej sb mafiji. tfuuuu pluje na nich totalnie i ogolnie na ten caly pseudo rap lamusow. z fartem.

no to

Mira el eldoka lentamente,
Aquí tienes mi pensamiento liberado,
Listo para luchar como un lobo y como un policía, limpio la ciudad con … (Olfateando) Con la cabeza vacía.
Entonces, mira cuán lento va el eldo, todo el mundo se arrodilla, mira eldo todo el tiempo, porque los defensores del título destruirán a cualquiera que fika con la cabeza vacía,
Verás toda la destrucción, Eldo, la ciudad limpia de aquellos que no son los menos importantes, sino los peores.
Se acuestan en el suelo, ven que el campo de la destrucción pasará sobre ellos como un rodillo,
Destruirá, te dejará sempom, eldo prezidento,
Vea cómo en fidel castro cuba nunca termina porque todo el tiempo el micrófono se encenderá,
nadie se lo quitará a él, vea eldoka así que mire ahora verifique aquí,
En la composición, erdo y rojo,
Así que veamos en la mosca libre, nunca termina,
y eldo saluda a todos,
Pis jou
Łoooooo

Amadeusz Mozart

Bialas ostatnio po aferze z Dixonami przechodzil rekonwalescencje w pszczolkach pod Bydgoszczem gdzie czekal na operacje zaszycia dupy.. Tak mu sie bokiem odbily dissy

Andżej

Kasztan: człowiek, który wybitnie nie ma pomysłu (lub jaj) na to, z kim trzymać, tylko lawiruje między ulicznikami (do których ewidentnie nie pasuje, co każdy, kto chociaż chwilę spędził „na osiedlu”, widzi i wyczuwa na kilometr), pozerami a ambitniejszymi i ogarniętymi raperami. Zapewne wszystko z powodu hajsu. Jebać.

rypka Plum

Leszek ostatnio chyba dymi jak komin i zwoje mu rozpierdalają karierę, nie jakaś tam mafia, co z mafią ma tyle wspólnego co komentarze na glamrapie z rzeczywistością.

True

Przed płyta jak wygadany się zrobił..

Twojstary

Mógłbyś Leszkowi buty czyścić leszczu

Ruspect

Onar kozak raper.Solar Białas to disco polowcy

you mad?

Co jak co ale o eldo ma racje

Jasiu

no i ma racje

Brat Dioxa

Diox krytycznie o Dioxie.. Wezcie sie za cos pozytecznego a nie usilnie chuja do dupy szukacie!

ProfesoorNauk

Potwierdzone info + dowody
https://youtu.be/BNKZjDSPpp4

ksajbnfl

„Na pewno jest to Rogal DDL. – Kozackie ciągi myślowe ma. Szkoda, że tak mało nagrywa ”
o ja jebie, jak on dobrze że nie nagrywa prawie nic ebe ebe debilu

TrenerPokemon

Kasztan wydaje płytę. Nagle pierdoli o wszystkich raperach z kręgu. Jeżdżąc na bitwy mieliśmy jedno motto: DIOX TU KURWO

Jurekj

Opublikowany 1 godzinę temu Przez Mariusz Jop

Wasz ziom

Eldo zezgredział. Też straciłem do niego szacunek. To samo Jongmen i Bonus RPK za to cale fame mma. Jebać was karierowicze !!!

Popularne