Sprawdź nas też tutaj

News

Diox przeprasza fanów i zmienia datę premiery „Ultrafioletu”

„Rzeczywistość zaskoczyła mnie bardzo mocno”.

Opublikowany

 

Zapowiadana od kilu tygodnia nowa płyta Dioxa „Ultrafiolet” początkowo miała ukazać się 23 lipca. Data ta nie zostanie jednak dotrzymana. Jak poinformował dzisiaj raper, jest zmuszony przełożyć premierę albumu na wrzesień.

Moi drodzy – jak wiecie zostałem sam swoim wydawcą i mierzę się z tym pierwszy raz w życiu. Nie sądziłem, pomimo tego że wydałem w życiu dużo płyt, że tak wiele spraw wiąże się z powyższym i niestety rzeczywistość zaskoczyła mnie bardzo mocno (PLASK!). (Pragnę z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy wcześniej pracowali przy moich projektach i dopinali to od a do z w czasie kiedy spokojnie spałem). „Początki bywają trudne” Okazało się bowiem, że nie możemy dzisiaj odebrać albumu z tłoczni, ponieważ cały nakład posiada masę rażących błędów związanych z audio oraz poligrafią – będących po części wynikiem mojego zaufania danego ludziom, którzy okazali się być nieprzygotowani do zadania którego się podjęli. Z mojej strony więc muszę przeprosić moich fanów, ale z punktu widzenia dobra tego albumu musimy przenieść premierę na początek września (tyle czasu zajmie nam poprawienie błędów które zaistniały, ponowne wytłoczenie krążka wraz z poligrafią, oraz dystrybucja albumu po sklepach w całym kraju). Wszystkich fanów przepraszam najmocniej i z całego serca, ponieważ na 11 premier w moim życiu, jest to druga taka sytuacja. Cóż – wierzę, że moi fani i słuchacze zrozumieją zaistniałą sytuację, ale mimo to osoby które zamówiły album w preorderze dostaną dodatkowy bonus ode mnie za „chwilę” cierpliwości – napisał Diox na FB.

Dokładną datę premiery poznamy na początku przyszłego tygodnia. –  Z góry dziękuję za waszą wyrozumiałość i najzwyczajniej po ludzku przepraszam za zaistniałą zmianę. Mam nadzieję, że przysłowie „wszystko dobre, co się dobrze kończy” dotknie też mnie i album „Ultrafiolet” – zakończył raper.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
lol
2 lat temu

a kogo to kurwa obchodzi jak nikt na to nie czeka XD

cyrk
2 lat temu

kurwa 500 płytek i okładek będą prawie 2 miechy tłoczyli? dejta spokój

rer
2 lat temu

jaki on jest kurwa głupi

Kierownik Jabol
2 lat temu

Przecież to ściema jest !!

BonusRPK
2 lat temu

Żabson też przepraszał fanów

Popularne