Sprawdź nas też tutaj

News

Diox wraca po 3 latach z płytą

Na „Ultrafiolecie” pojawią się m.in. Reto i Malik Montana.

Opublikowany

 

Diox powraca z solowym albumem po trzech latach od ostatniego wydawnictwa. Zupełnie odświeżona stylówka muzyczna – mająca swoje korzenie w rapie, ale zdecydowanie odbiegająca od wcześniejszych dokonań rapera. „Ultrafiolet” to oryginalny styl, często śpiewane refreny oraz formy, po które Diox dotychczas nie sięgał. Treść stanowi nierozłączną całość z muzyką – od numerów refleksyjnych, przez bangery, po lekkie przenoszące w czasie i miejscu. Goście, którzy pojawiają się na płycie to jedni z najpopularniejszych raperów w kraju – min. Reto, Malik Montana. Diox nie boi się nowych dróg w swojej muzycznej podróży – co to oznacza? Że po raz kolejny na głośniki trafi coś, za co jedni go kochają – a inni dopiero zaczną.

Wersja preorder będzie sygnowana autografem, będzie zawierała dodatkowo zestaw naklejek oraz niespodziankę. Album ukaże się 23 lipca.

Tracklista:

1. Nieodwracalne zmiany
2. Bye Bye
3. Smak życia
4. Santa Monica
5. Wiedzą jak jest
6. Seks
7. Nie wracam tam
8. Liga
9. nike to nie gucci
10. brudne powietrze
11. serce z lodu i szkła
12. Vibe

Płyta wydana będzie w formie jak dotychczasowe albumy Dioxa – Booklet/Jewelbox. Poniżej okładka i zapowiedź singla.


 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Gość

hahaha kasztan teraz będzie się pucować do każdego

lol

Ale 23 lipca to jeszcze nie jesień

devx1

A taka dobra plyte zrobili hifi ludzie, a teraz po gosciach i singlu juz widze ze moze byc chujnia. Diox zawsze powtarzaz ze nigdy sie nie zmieniaja, jest nadzieja ze reszta numerow bedzie ok.

Gringoo

Diox niegdyś wielka gwiazda, a teraz dzieci nawet nie wiedzą kto to jest tak samo jak nie znają Hifi Bandy, ale Koldiego to już znają? Beka trochę, pamiętajcie, że Reto cisnął Dioxa i się z niego śmiał, re-upload: https://www.youtube.com/watch?v=b-pTN5U4Vso

Jacek

Kto to jest? Skąd wraca? Przed swoim powrotem był tak sławny, że dopiero teraz się dowiedziałem, że taki ktoś istnieje 😀

Jarek

Pikej?

Popularne