Sprawdź nas też tutaj

News

Diset z kolejnym singlem z synthwave’owo-rapowego projektu „Drive”

Raper zaprosił do współpracy znanego lektora i brytyjskich producentów.

Opublikowany

 

fot. Agnieszka Adamowska

„Nie mrugaj” to kolejny singiel Diseta promujący album “Drive” – pierwszy tego typu projekt w całości inspirowany brzmieniami synthwave’owymi. Utwór został wyprodukowany przez brytyjski duet Maximum Love, znany i ceniony na międzynarodowej scenie retrowave. W “Nie mrugaj” pojawia się również Maciej Gudowski – jeden z czołowych polskich lektorów filmowych.

Album “Drive” można jeszcze zamawiać w przedsprzedaży na Diset.pl. Do preorderu dołączony jest mini-album “Overdrive”. To ściśle limitowane wydawnictwo, dostępne jedynie w specjalnych pakietach przedsprzedażowych razem z albumem “Drive”. “Overdrive” to pięć utworów w całości wyprodukowanych przez Diseta (jako Will Robins) oraz autorskie instrumentale wyselekcjonowane do nocnej jazdy samochodem.

Długo wyczekiwany, trzeci solowy album Diseta to podróż do nowego świata, gdzie nostalgia miesza się z nowoczesnością, spokój z agresją, szybkość z bezruchem, a mrok ze światłem neonów. Premiera odbędzie się 19 grudnia 2019 r.

Diset znany jest między innymi z czwartej edycji Młodych Wilków, współpracy z Quebonafide czy Rasmentalismem. Raper utrzymuje nową twórczość klimacie synthwave’u i elektroniki z lat 80-tych, nawiązując m.in. do Kavinskiego czy Daft Punk, łącząc te elementy z nowoczesnym rapem.

Poprzedni singiel z teledyskiem Diset – “City-zen Nostalgia”:

Diset to raper, producent i autor tekstów inspirujący się synthwavem – nowoczesną odmianą syntezatorowej muzyki z lat 80-tych. Po świetnie przyjętych, podziemnych albumach z serii “High Definition” oraz udziale w akcji “Młode Wilki Popkillera” (wspólnie z m. in. z Żabsonem, Sariusem czy Otsochodzi) zawiesił działalność muzyczną na kilka lat. Obecnie, powróciwszy na scenę, promuje długo wyczekiwany album “Drive”.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Vienio "Hiszpan" z Wadlewa, zajebisty barman

RUCHAM WASZE STARE ProofesorNauk to dęty pedał

Iuczjano

JA MAM DWÓCH STARYCH I JEDEN Z NICH JEST PASYWEM. I CO KURWA? JAK RUCHASZ MI STAREGO TO KTO JEST PEDAŁ? NO JASNE ZE PROFESOREK I TY SIE WALICIE W KUKON

Vienio "Hiszpan" z Wadlewa, zajebisty barman

JESTES HETERO ALE JAK SIE WYCPAM TY KURWO TO I CIEBIE I STARYCH POCISNE W OKREZNICE CZYLI WYSKOCZYLES KTOREMUS Z DUPY WRAZ Z KALEM CUD NATURY CZYLI TY GOWNOLUDKU

prezesbitcoin

Praca dodatkowa zdalna 5000euro/miesiecznie
pracujesz na inwestycjach w bitcoin
wystarczy 1 do 2 godzinny dziennie
Dołącz bezpłatnie na stronie: http://systemzarabiania.pl/crypto

Paluch BOP

Paluch LGBT x BOP to jebany kondom który zabawia się razem ze swoim chłopakiem z BOPU w wannie u Rafalali.

Macuene

na bank on by opierdolil goslingowi z drive i dlatego taki projekt

ANDRIEJ ANALNIENKO JEBAC PROFESSORANAUK

Psiset z kolejnym analem z Rafalala’owo-discopolowego projektu „McDrive” Discopolowiec zaprosil do wspolpracy znanego ogiera i porno producentow.

domino_efekt

ProfesorNauk to cwel A paluch BOP śmierdzi

Odb

Bidet z kolejnym singlem z italodisco-hiphopolowego projektu „Drive”

Popularne