Sprawdź nas też tutaj

News

DIXON37: „NIE JESTEŚMY NA TOPIE. ZŁOTA PŁYTA BYŁA ZASKOCZENIEM”

Opublikowany

 

– Nie byliśmy przygtowani na to, że pierwszy nakład zejdzie tak szybko.

Pod konie 2016 roku, na rynku ukazał się trzeci studyjny album warszawskiej formacji Dixon37 "Krew za krew". Chwilę po jej premierze artyści udostępnili złote wydanie albumu. Jak wyjaśniają, było to spowodowane wyczerpaniem zapasów podstawowej wersji.

 

Nie byliśmy przygotowani, że tak szybko zejdzie pierwszy nakład, więc zrobiliśmy sobie kolekcjonerską wersję złotą – mówi Kafar w rozmowie z Arturem Rawiczem. Złote wydanie różniło się od podstawowego tylko grafiką, raperzy nie dorzucali do niego dodatkowych numerów czy bonusów.

 

Rest zauważa, że tym razem złota płyta przyszła do nich zaledwie po kwartale. – Nie kalkulowaliśmy, że to będzie aż tak szybko – mówi. Według niego, to wcale jednak nie oznacza, że grupa Dixon37 jest teraz rozchwytywana. – Nie jesteśmy na topie, tak mi się wydaje. Są inni ludzie i ekipy, które nie wiadomo w ilu tysiącach sprzedają te płyty, i tam bym się tego spodziewał. U nas było to w formie zaskoczenia – dodaje.

 

Poprzednia płyta Dixonów "OZNZ" sprzedałą się 15 tysięcznym nakładzie dopiero po dwóch latach. Warszawski skład odbierze wyróżnienie za "Krew Za Krew" oraz solowe albumy: Kafara oraz Resta 30 czerwca w Warszawie podczas specjalnej imprezy.

0 0 votes
Article Rating

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
dix
4 lat temu

SPROSTOWANIE: SZOKIEM BYŁO ŻE KTOŚ TO KUPIŁ WOGÓLE

LOSAN
4 lat temu
Reply to  dix

OSTATNIO KOLEGA NA MELANŻU DOBRAŁ SIĘ DO MUZYKI I PUŚCIŁ DIXONÓW. DOSTAŁ LIŚCIA I KRZYCZAŁ ŻE ULICA MNIE DOJEDZIE PO CZYM UCIEKŁ. TAKICH MAJĄ FANÓW

ObozowyKapo
4 lat temu
Reply to  LOSAN

Dzięki za relację 🙂 Zaśmiałem bardzo mocno 😀

ERDZIU RATUNEK RAPU
4 lat temu
Reply to  LOSAN

ERDZIU JEST NUMEREM 1
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Pclekfk5nTI[/youtube]

Drrrrrrrr
4 lat temu
Reply to  LOSAN

CZY TO NIE ONI MIELI DOJECHAĆ BEDOPSA? I CO? ZESRALI SIĘ, CO ZA KURWA PIZDY GORSZE OD TEGO CALEGO GANGU PEDAŁÓW 2115

cydży
4 lat temu

NAMNOZYLO SIE TYCH PATUSÓW. CO SIE DZIJE. PRZECIEZ TO NIE RAP. OGARNIJCIE SIE TEPAKI. NIE DAJCIE IM ZARABIAC NIECH IDA ZA KRATY. JEBAC DILDO Z LIDLA W NERY.

p p
4 lat temu

Stare

Bigos ATL
4 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_Vdfu8N1LUU[/youtube]

Popularne