Sprawdź nas też tutaj

News

DIXON37 UJAWNIAJĄ GDZIE WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ

Opublikowany

 

Dzisiaj otrzymaliśmy od warszawskich raperów z Dixon37 specjalny film, w którym ujawniają gdzie ukaże się ich nowa płyta. Klimatyczne video jest powitaniem Dixon37 w szeregach DistrictAREA oraz zapowiedzią wsparcia działań składu przez markę SSG.

Jak informuje DistrictAREA, raperzy obecnie pracują nad nową płytą, a według obecnych ustaleń premiera krążka „Krew za krew” przewidziana jest na jesień 2016 roku. Przy okazji powitania raperów, warszawski label dodaje także kilka słów od siebie:

 

– "Cieszymy się, że tacy ludzie jak Dixon37 współpracują właśnie z nami. Mamy podejście zupełnie odmienne od reszty naszej branży, co oznacza, że czasem rozwiązania promocyjne, które proponujemy, nie są akceptowane przez część branży przyzwyczajoną do samych klipów, wywiadów i suchych informacji prasowych. Chłopaki z Dixon37 w pełni nam zaufali, wierząc, że to co chcemy zrobić na polskim rynku muzycznym może przynieść dużo lepsze efekty niż jedynie silny kanał na YouTube.

Sukces Polskiej Wersji był naszym pierwszym naprawdę mocnym uderzeniem w skostniały rynek, natomiast Dixon37 będzie kolejnym pokazem naszych możliwości. Akcja związana z powitaniem chłopaków w naszych szeregach to tylko początek – już za kilkadziesiąt godzin czeka Was kolejna niespodzianka związana z Dixon37. Nowy krążek „Krew za krew” planujemy wydać na jesień 2016 roku. Płyta dostępna będzie na districtarea.pl oraz w Empikach w całej Polsce.

Chociaż teraz zdajemy się „siedzieć cicho” i raczej korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, gwarantujemy Wam, że to, co będzie działo się na jesień pokaże zarówno słuchaczom, jak i pozostałym wytwórniom zupełnie nową jakość promocji muzyki, a Dixon37 wykona świetną robotę produkując swoją kolejną płytę. Tym samym DistrictAREA od jesieni przestanie działać jako klasyczna wytwórnia muzyczna. Nasze działania wobec Dixon37 oraz dwóch pozostałych płyt zaplanowanych na ten okres wydawniczy skupią się na innej płaszczyźnie niż same płyty, które od tej pory będą tylko elementem składającym się w większą całość.

 

Co dokładnie oznaczają słowa DistrictAREA – dowiemy się na jesieni, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia video witającego Dixon37.

 

0 0 votes
Article Rating
 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Tede/admin
5 lat temu

Pierwszy

nifz
5 lat temu
Reply to  Tede/admin

kafar pokaz morde skurwysynu

maskulin gm2l
5 lat temu

A SENTINO WCHODZI Z KLAMKĄ TAK JAKBY WYRWAŁ DRZWI WEJŚCIOWE

Kaaris
5 lat temu

No to czekam na ten nowy sposób promocji, ciekaw jestem jak to będzie wyglądać. Już myślałem że płyta będzie trochę inna od reszty które wydali , ale oglądajac ten klip już wiem że będzie taka sama czyli truskul – nuda i oklepany temat

xxx
5 lat temu

„wielki kanał” .Dobrze powiedziane

matador
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_q8GsOeRzyA[/youtube]
To jest dopiero rap a nie jakieś Dixony69

Twójstaryyyytoqrwa
5 lat temu

PATOLOGIA CZEKA Z CHUJEM W RĘCE!!!!

michałowska
5 lat temu

Tyle wytwórni że można przebierać jak w ulęgałkach

miras x
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OkWY2IKeD4c[/youtube]

cydży
5 lat temu

CHUJ MNIE TO OBCHODZI GDZIE WYDADZA TO ŁACTWO I PATOLKĘ. DLA MNIE MOGA TO WYDAC NAWET DOŁĄCZANE DO „NA ŻYWO” ALBO DO SALCESONU Z TESCO.

apochuj
5 lat temu

ja pierdole te menele ledwo z kartki czytaja napisany im tekst

Popularne