Sprawdź nas też tutaj

News

DIXON37 UJAWNIAJĄ KOLEJNYCH GOŚCI

Opublikowany

 

Album "Krew za krew" trafi do sklepów jeszcze w tym miesiącu.

W ostatnich dniach na profilach raperów Dixon37 pojawiały się animacje przedstawiających kolejnych gości. Na pełną tracklistę jeszcze czekamy, jednak już teraz wiemy, że na płycie „Krew za krew” pojawią się Hinol, Nizioł, Płomień 81, Sylwia Dynek, Bezczel, Rogal DDL oraz TPS i Murzyn ZDR.

 

Płyta „Krew za krew” ukaże się 25.11.2016. Preorder edycji limitowanej trwa na districtarea.pl i krezakrew.pl.

 

Nowy album to krążek, na którym usłyszymy dobrze znanych słuchaczom Kafara, Resta, Safula i Michrusa w towarzystwie wielu gości z najwyższej półki. Zróżnicowana warstwa muzyczna, bezkompromisowe teksty i powrót do najlepszych czasów polskiego rapu w odświeżonym brzmieniu – to główne rzeczy, których możemy spodziewać się po nowym albumie Dixon37.

 

„Krew za krew” to album poruszających nie tylko tematykę twardych ulicznych zasad, ale jest też muzycznym zobrazowaniem wartości, których trzymają się warszawscy raperzy w codziennym życiu. Nie brakuje tutaj zarówno typowo ulicznego rapu, jak i motywacyjnych utworów, pozwalających słuchaczowi zebrać myśli i siły.

 

Za produkcję muzyczną odpowiadają tacy producenci jak PSR, Fame Beats, Wojtek Zet, Poszwixxx, EljotSounds, RX czy Tune Seeker.

0 0 votes
Article Rating
 
17 komentarzy
17 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ObozowyKapo
5 lat temu

DIX JEST TYLKO JEDEN PAŁY Z ULICY SEZAMKOWEJ
[IMG]https://i67.tinypic.com/t8ql2o.jpg[/IMG]

FISIUJESZ
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

CO TO ZA DZIWNA PROMOCJA?
OD MIESIĘCY PROMUJĄ SIĘ ŁAKI JAKIMIŚ INNYMI ŁAKAMI

sebastian sternik
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

kurwo obozowa zamknij lepiej ryj bo kiedys sie doigrasz cwelu, umiesz tylko srac sie do innych na necie , idz powiedz im to w oczy ze sa pedalami kurwo to zobaczymy. URSYNOW SKURWYSYNU!!!!!

ObozowyKapo
5 lat temu

PO CO SIĘ PRUJESZ PAPRYKARZU SZCZECIŃSKI? GDZIE NAPISAŁEM, ŻE SĄ PEDAŁAMI? DAŁEM TYLKO DO ZROZUMIENIA, ŻE SĄ POZORANTAMI. TO WSZYSTKO.

LUUKE
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

POZORANTEM TO TY JESTEŚ!TAK NA GLAMRAPIE JAK I W ŻYCIU.

demonis
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

OBOZOWA BA JAKIEJ PODSTAWIE TWIERDZISZ,ŻE SĄ POZORANTAMI?JAKOŚ SZCZEGÓLNIE SIĘ W NICH NIE WCZUWAM,ALE NA MOJE OKO TO GRUPKA PRZYJACIÓŁ,KTÓRZY TRZYMAJĄ SIĘ RAZEM,SĄ ZNANI NA URSYNOWIE,NIE MAJĄ PROBLEMU ZAPEWNE W PORUSZANIU SIĘ PO DZIELNICY I CO NAJWAŻNIEJSZE SĄ KILKA POZIOMÓW WYŻEJ W HIERARCHII SPOŁECZEŃSTWA OD CIEBIE.PROSTY DOWÓD;TY PRUJESZ SIĘ DO NICH W NECIE,A ONI NAWET NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY O TWOIM ISTNIENIU XDDDD

ObozowyKapo
5 lat temu
Reply to  demonis

ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ, BO OSTATNIO PRULI SIĘ DO MNIE NA FEJSIE. CHCĄ MNIE DOJECHAĆ 😀 Z ULICĄ SEZAMKOWĄ NIE MA ŻARTÓW.

demonis
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

ZROZUM,ŻE JAKBYŚ STANĄŁ PRZED DIXONAMI TO NIE DOSTAŁBYŚ NAWET DAMSKIEGO LIŚCIA CZY MELI W OKO.DOSTAŁBYŚ OD NICH JEDYNIE WSPÓŁCZUCIE,A WKURWIENIE PRZENIEŚLI BY NA POWÓD TWOJEGO PROBLEMU CZYLI INTERNET.TO PRZEZ TO STAŁEŚ SIĘ TYM CZYM SIĘ STAŁEŚ.CHŁOPAKI PIKAWY MAJĄ NA SWOIM MIEJSCU,WIĘC MOŻE JAKĄŚ FUNDACJĘ BY NAWET DLA CIEBIE ZAŁOŻYLI.

stan wawrinka
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

ty raczysz sobie zartowac smieciu? ty kurwo obozowy kapusiu jestes zjebem jakich malo, nie cukruj sobie ze oni cie znaja ty chora internetowa kurewko,

turlajbobra
5 lat temu
Reply to  demonis

demonis props za rozjebanie argumentami obozowego smiecia

Mama Tdfa
5 lat temu
Reply to  turlajbobra

Hejt, za brak wiedzy czym jest „argument”

penxpanczlajner
5 lat temu

co to za uliczni wojownicy

PROPS ZA SKLEJKE
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KBT5wB_skmI[/youtube]

cydży
5 lat temu

JAK JA TYCH PATUSÓW NIE TRAWIW. WOGOLE TE PLYTY POWINNY BYC Z MIEJSCA BLOKOWANE A PATUSY DO PIERDLA.

stan wawrinka
5 lat temu
Reply to  cydży

na szczescie oni nie maja pojecia o twoim istnieniu i w chuju maja czy ty ich trawisz czy nie chory internetowy zjebie co obciaga murzynom

czerstwy
5 lat temu
Reply to  cydży

CYDŻY WYJAŚNIJ MI JAKIM CUDEM PISZESZ Z POŁAMANYMI PALCAMI? CHYBA ŻE MŁODSZEGO BRACHOLA KTÓREGO GACIE WĄCHASZ POPROSIŁEŚ PEDERASTO HEHE. TYM TWOIM MURZYŃCOM POWINNI ZAREKWIROWAĆ MAJĄTKI, ŁAŃCUCHY ODDAĆ PRAWILNYM ZIOMOM I STATKIEM DO AFRYKI ALBO PROSTO NA POLE BAWEŁNY TAM GDZIE ICH MIEJSCE HEHE. JUŻ BYM WOLAŁ SZAKIRY SŁUCHAĆ NIŻ TYCH TWOICH BAMBUSÓW CO BEZCZELNIE ODGAPILI OD PAKTOFONIKI I PEJI RAP.

PRAWDZIWY
5 lat temu

………………

Popularne