Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Triptych” to utwór z ostatniej EP serii „CutAddix”, wydawnictw opartych głównie o skrecze i cuty. Utwór wyprodukował Boroproduct. Premiera kompletnego materiału przewidziana jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
tttttttttttttttttttttttooooooooooooooooooooooo
3 lat temu

jjjjjjjjjjjjjjjjj
e
s
ttttttttttttttttttttt

HIP HOP!

massivewp
3 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? 🙂 Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

cydży
3 lat temu

Na chuj wydawac jakies plyty gdzie durnie szoruja te winile. Kto tego slucha oprocz garstki tumanow zwanych truskami. Ja jebie ,mamy 2018.

Popularne