Sprawdź nas też tutaj

teledysk

DJ BRK i Miodu z najnowszym singlem „Nie pasuję”

Artyści promują płytę „Juice”.

Opublikowany

 

Wielkimi krokami zbliża się do nas premiera albumu DJ BRK – „Juice”, a singiel „Nie pasuję” wpasowuje się idealnie w jesienne, nie rozpieszczające pogodą wieczory.

Utwór opowiada o stracie, cierpieniu oraz niespełnionej miłości. Miodu kieruje swoje wersy do kobiety, która była bardzo ważną częścią jego życia i wpłynęła na postrzeganie miłości.Klimat utworu potęguje produkcja DJ’a BRK. Wolny, nostalgiczny, ale bardzo przyjemny instrumental w klimatach Lo-Fi, Jazz w połączeniu z hip-hopem na pewno bardzo mocno przypadnie do gustu wielu fanom za równo BRK’i jak i Mioda.

Klip zrealizowany przez samego DJ’a BRK’a podczas przejażdżki z Miodem po Opolskich ulicach.9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Szczaw
1 miesiąc temu

Rap – od debilli dla debili.

Docent Furman
1 miesiąc temu
Reply to  Szczaw

Tak powinna brzmieć dewiza tego portalu. Nie „Glamrap – napędza hiphopową gospodarkę”, tylko „Glamrap – od debili dla debili”.

Julka (20lat)
1 miesiąc temu

Siedze w psychiatryku i karmią mnie psychotropami pomocy jestem na Wodociągowej w Opolu

Alaskański smok
1 miesiąc temu

Zobaczcie jaki spokój w komentarzach jak ten yp półki siedzi na oddziale zamknietym w psychiatryku

becca
1 miesiąc temu

kto pisał tekst tej piosenki?
grafomania.

Ricz Forester
1 miesiąc temu

Ależ ja jestem seksowny i nieziemski… I ruch.am wasze Polki. Jeżeli chcecie, drogie Polaczki, dorównać mi przynajmniej minimalnie takim wdziękiem u waszych kobiet polecam wam jeść więcej suchego chleba i popijać go czystą wodą. Nie będziecie idealnie tacy jak Ricz Forester, ale przynajmniej nauczycie się prawidłowo nalewać herbatę waszym rodzimym kobietom.

Hans und Helmut
1 miesiąc temu

„Wielkimi krokami zbliża się do nas premiera albumu DJ BRK – „Juice”, a singiel „Nie pasuję” wpasowuje się idealnie w jesienne, nie rozpieszczające pogodą wieczory.”

Eee, tam.

Ojciec Rogala DDL
1 miesiąc temu

Pamiętajcie, trzeba tak robić żeby się nie narobić. Ja robię około 200 h miesięcznie z nadgodzinami i zarabiam około 8k netto. A w pracy tylko jestem i nie robię nic przez cały dzień. Pewnie zapytajcie jak do tego doszło, otóż trzeba mieć specjalistyczna wiedzę którą się wykorzystuje od czasu do czasu ot tyle . Pozdrawiam serdecznie, życzę samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym

Ras
1 miesiąc temu

Specjalistyczna wiedza, która przydaje się od czasu do czasu – przetykasz zawalone pokokainowymi klocurami klozety w jakimś korpo?

Popularne