Sprawdź nas też tutaj

News

DJ Decks musi płacić raperom za zwrotki?

Producent za chwilę wypuści nowy album „Mixtape 6”.

Opublikowany

 

Wywodzący się z legendarnego składu Slums Attack DJ Decks to dziś ikona polskiej muzyki rap. Czy taka postać musi płacić raperom, których zaprasza na swoje projekty czy wystarczy im satysfakcja ze znalezienia się na takim albumie? Z takim pytaniem podczas wywiadu z Decksem zwrócił się do niego Proceente.

Nieraz trzeba zapłacić, nieraz po prostu jakoś barterowo – tłumaczy producent. – Nie mam problemu z tym jeżeli ktoś chce ode mnie zapłatę za swoje szesnastki na płytę, bo to jest też po części jego praca. Ja też zarabiam na tym i nie mam z tym problemu. Chyba, że ktoś wymyśli jakąś sumę z kosmosu, to przepraszam, nie – dodaje. Dowiedzieliśmy się także, że przy najnowszym projekcie obyło się bez finansowych rozliczeń.

Nowy projekt Decksa „Mixtape 6” ukaże się 1 czerwca nakładem jego wytwórni La Bomba Studio. Znajdziemy na nim takich gości jak DonGuralesko, Fokus, Abradab, Solar, Białas, Quebonafide, Sitek, Sztoss, Onar, Bonson, Kobik, Małach, Rufuz, Kali, Sarius, Oxon, VNM, Eripe, Otsochodzi, Guzior, Kuba Knap, Ero, Paluch, Borixon, Szpaku, Sheller oraz Kaz Bałagane. Zaskoczeniem może być obecność Eldoki, który dograł się do materiału razem z Jotuze jako Grammatik. Przypomnijmy, że przed laty skład Parias, do którego należał Eldo miał konflikt z Peją, z którym Decks przez lata współtworzył Slums Attack. – Napisałem po tych wcześniejszych ekscesach na naszej linii, po dissach nie dissach. Między nami nie było kontaktu. Spotkałem się z Leszkiem kilka razy na turnieju rugby. Chwilę pogadaliśmy. Napisałem mu kiedyś tam wiadomość, za pierwszym razem nie za bardzo był chętny. Potem, po jakimś dłuższym czasie, znowu mu coś napisałem, mówię: “Weź nie rób scen, coś tam coś tam”. “Ha ha ha, uśmieszki, dobra” – zaproponował: “Może Grammatik?”. No i tak to się stało – wyjaśnił. 


6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pomidor Pali Pawiana
4 lat temu

Decks na propsie, po latach pozbył się pasożyta Ryszarda, szkoda, że po takim czasie

cardiv
4 lat temu

Niedawno uswiadomilem sobie jakim wybitnym naukowcem jest TPS (Wojciech Walkiewicz) w czwartek jade w podróż zglosic go do nominacji nobla dziedzinie nauki ponieważ odkrył 4 nowe cywilizacje na ziemi dowód na to jest w tym wersie z wielokrotnie karany : śmierć kurwom i frajerom Wolność ludziom i złodziejom.Wychodzi na to że kurwy i frajerzy to jakaś cywilizacja źle nastawiona do ludzi skoro tps życzy im śmierci ale za to ludziom i zlodzieje to pokojowo nastawiona do nas cywilizacja prawdopodobnie TPS od nich chłonie teksty dzięki której rozwinął kariere może i nawet ta cywilizacja umie podróżować w czasie to by wyjaśniało skąd TPS jest technicznie 50 lat wprzód do tego jego teksty też są jakieś inne jakby nie na dzisiejsze czasy.Zobaczymy w ciągu paru miesięcy to się rozwiąże jak mówie lece w tym tygodniu pozałatwiać wszystkie sprawy związane z tym.

.....16:22
4 lat temu
Reply to  cardiv

11:15

Dorian
4 lat temu

a żałosny pener na insta spuszcza sie na tego”agenta” jak pojebany, ciągle wrzuca foty z celebrytami i próbuje pokazać ludziom że to jakis kurwa ambitny projekt, żenujący kutasiarz co nawijał „sokół zamienił srd na ekipe z na wspólnej” a dzis sam z aktorzynami z na wspólnej wrzuca foty, co on kurwa mysli że ludzie mają słabą pamięć i nie widzą jak żałosnym jest hipokrytą?
Nawet jak ostatnio grał darmowy koncert na świeżym powietrzu gdzieś na jakimś blokowisku to przyszło 40osób a jak gra popubach na emigracji to chyba dopłaca do tych koncertów bo jak to możliwe że się opłaci zabulić za przelot,hotel,szame dla gandziora i dja, grając dla 15 osób bo tyle tam dosłownie przychodzi.

zorro
4 lat temu
Reply to  Dorian

twoja stra byla zalosna jak miala cie w ciazy.

Popularne