Sprawdź nas też tutaj

Wideo

DJ Decks: „Odbiorca woli słuchać Quebo i Żabsona niż Sokoła i Eldoki”

Producent wziął udział w cyklu „Przesłuchanie”.

Opublikowany

 

Producent przyznał, że nie dzieli hip-hopu na starą i nową szkołę, ale uważa zarazem, że w rapie nowego pokolenia jest dużo mniej przekazu. Ponadto stwierdził on, że Taconafide nie jest największym i najważniejszym sukcesem w polskim rapie a dzisiejszy odbiorca woli bardziej słuchać Quebonafide i Żabsona niż Sokoła, Molesty i Eldoki.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
never
3 lat temu

Problem jest zgoła inny, dzisiejszy słuchacz rapu jest idiotą, to nie są czasy kupowania kaset, nagrywania setów Druha Sławka czy Deszczeu. Poszukiwania muzyki i jej eksploracji. Pozer, który kiedyś był wyśmiewany dziś stał wzorem do naśladowania.

Mateusz
3 lat temu
Reply to  never

PIERWSZY MĄDRY KOMENTARZ KTÓRY PRZECZYTAŁEM NA GLAMRAP.
MORDO ŻYJ DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE

Chuj
3 lat temu
Reply to  Mateusz

>sugerowanie że słuchacz deszcza czy druha sławka był wtedy inteligentny
>sugerowanie że słuchanie czegoś co ci dał kolega pół debil na kasetce i jaranie się tym było poszukiwaniem muzyki i eksplorowaniem

Zejdźcie na ziemie kurwa barany.

Yoo
3 lat temu
Reply to  Chuj

Dokładnie ziom prawisz

konio
3 lat temu

Potwierdzone. Poziom przekazu w tekstach Eldoki to aż 25 grado-uszanów, a u Sokoła imponujące 13 piko-balsów. Taco i Żabson nawet na maksymalnym spięciu mogą co najwyżej cmoknąć jednego frodo-chujasa, dlatego popieram co mówi Decksiu… Nawet jak nie dzielisz rapu na starą i nową szkołę to miara przekazu wskazuje wyraźnie – Nowa szkoła ssie.

tps_ruchał_matke_cardiv
3 lat temu

Rap się zmienił bo odbiorca się zmienił ,inne pokolenie ludzi internetu i wykreowanych ,ściemnionych postaci ,które tak na prawdę są jedynie kserami ludzi zza granicy w polskim wykonaniu każdy się na kimś wzoruje ale kto słucha zagranicznego rapu od lat ten na pewno widzi dużo podobieństw a ten cardiv to jakiś cwel elo mordy

Kopciuszek
3 lat temu

Rap sie zmienil bo hip-hop zdechł, z ta kultura stalo sie to samo co z ruchem hipisowskim czy punkowym smierc naturalna zwiazana z wymiana pokoleniowa.
muzyka rockowa niby nadal istnieje ale w porownaniu do tej z czasow hipisow to brzmi jak gowno, muzyka rockowa brzmiala wtedy tak dobrze ze wzgledu na czasy ale glownie ze z powodu odbiorcy i pogladow jakie ten odbiorca mial.
z rapem stalo sie to samo niby caly czas istnieje ale w niczym nie przypomina tej muzyki z czasow istnieni hip-hopowej kultury.
RIP HIP-HOP

SyLwek
3 lat temu

Teraz moze ich byc z 40 na jednym tracku tym swoim wygladem i przekazem nie stworza tego klimatu szybkich bitew, smaczkow slownych , stylu prawdziwy rap umarl jak Eminem wydal ReUp i kawalek No Apologize (2006), jest zwieczeniem rapu 90′ 2000′ potem to juz wszystko szlo ku upadkowi. Oczywiscie eminema mozna sluchac nadal ale malo kto z nowych mlodych odbiorcow.

MIRAS X
3 lat temu

Popularne