Sprawdź nas też tutaj

News

DJ Decks podsumowuje 20 lat swojej działalności

Dzisiaj premiera nowego mixtape’u.

Opublikowany

 

DJ Decks

„Mixtape 3654” to podsumowanie 20-letniej producenckiej działalności Dj Decksa – byłego członka Slums Attack i laureata nagrody Fryderyki. Jako producent muzyczny współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: WWO, Pięć Dwa Dębiec, Fenomen, Medi Top Glon, Onar oraz Kaczor. Gościł także na płytach WSRH, Green Team, a także duetu Słoń i Mikser. Przez lata wydał w sumie 7 płyt, w tym 6 mixtape’ów zawierające najważniejsze utwory, które powstały na przestrzeni tych 20 lat. Wyjątkowa kompilacja kawałków zamkniętych w wyjątkowym zestawieniu. Za okładkę płyty, odpowiada Forin.

Mixtape 3654 to 34 utwory, prawie 75 minut muzyki i ponad 70 raperów w jednym wydawnictwie! Najnowsza płyta to nic innego jak zmiksowane cztery mixtape’y złożone w jedną całość. Wymieszane instrumentale i acapelle dają zupełnie inne spojrzenie, na znane już nagrania.

Na krążku pojawią się różne pokolenia raperów m.in. Quebonafide, Słoń, Hemp Gru, Paluch, Otsochodzi, Owal, O.S.T.R, Sokół, Vienio, Gural, Pezet, Ten Typ Mes, Kękę, Abradab, Eldo, Jotuze, Bonson, Kaz Bałagane, Szpaku. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów dobrego, polskiego hip-hopu!

Szczegóły płyty, która ukazała się 14 grudnia 2018, takie jakie okładka i tracklista są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
xaxaxa
3 lat temu

Ascetoholix – Dario

gimby nie znają

STOP
3 lat temu
Reply to  xaxaxa

To tylko lepiej dla gimbów

qqqqq
3 lat temu

Owala to bym chętnie posłuchał w 2018. Dobre rapsy dawał

djdecks
3 lat temu

a lamusy dupa cicho ;d

djklekswspodniach
3 lat temu
Reply to  djdecks

A ty bierz do mordy od swojego kolegi z Lecha.

qpcia
3 lat temu

ciekawe czy rysia bedzie

Karol
3 lat temu

Hejka zapraszam do przesłuchania piosenek Young Blita są bardzo dobre.Ten raper założył nie dawno nowy kanał a na nim są już dwa nowe kawałki które bardzo polecam a oto jeden z nich:https://www.youtube.com/watch?v=1DucsZNx23E

kredensik
3 lat temu

Jestescie dna, bo nawet nie potraficie dac pod ten komentarz 10 minusów! Bylem kotem tego portalu. Teraz jakies borowiki i klakiery.

Ps. Kupilem plyte Zbuka, sztos polecam!

Ruspect
3 lat temu
Reply to  kredensik

Zbuku kurwa to nie rap

Popularne