Sprawdź nas też tutaj

News

DJ Decks: „Pokazaliśmy z jakich sampli korzystali raperzy przy największych hitach w Stanach”

Producent jest gościem magazynu WuDoo.

Opublikowany

 

DJ Decks

W dzisiejszym wydaniu magazynu WuDoo92 pojawi się DJ Decks, którego już 21 grudnia zobaczymy podczas walki z Tomaszem Słodkiewiczem w FFF MMA. Producent zdradził, w czym czuje się najlepiej, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki czy treningi interwałowe. – Chyba bardziej stójka, niż parter. Myślę, że kondycja tutaj też będzie moim atutem.

Dowiemy się, co gości na treningowej playliście Darka, a także o współpracy i kontaktach z zagranicznymi legendarnymi raperami. Decks wspomniał również o samplach na nadchodzącym projekcie z DJ’em Teak’iem. – W tym mixtape’ie pokazaliśmy, z jakich sampli korzystali raperzy przy największych hitach w Stanach.

Prowadzenie: Aśka Tyszkiewicz, Anna Obrocka, Maciej Korobilis. Magazyn WuDoo emitowany jest w każdy czwartek (23:05-1:00) na antenie Polskiego Radia Szczecin lub WuDooTV.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Westbam

DJ Decks na wiecznym propsie za wkład w scenę polskiego rapu, ciekawe, autentyczne bity oraz kompletnie trafiającą w punkt opinię o dzisiejszej scenie.

Liskainna

Chcesz znaleźć kobietę na jedną noc? Witamy na >>> http://webdate.icu

Sentino

Darek jest jeszcze z czasów kiedy rap w Polsce był rapem a nie hiphopolo chlopaczkow w kolorowych wlosach, z torebeczkami na ramieniu i chujem w dupie.

Andżej

Jedna z niewielu autentycznych, charakternych (nie w pozerski, Sebiksowo-uliczny sposób) i zwyczajnie porządnych osób na tej scenie. Nie dziwne, że jego drogi z Pejowcem musiały się rozejść.

Żabsą

Deks to łak

johny spluwacz

zajebałeś pomysł od Falcon-a i Kebsa z tymi samplami
TFU

Odb

DJ Dicks: „Pokazaliśmy z jakich wanien korzystali raperzy przy największych kąpielach z transami w Stanach”

WnukTedego

Z innych to se żartuj ale Decksa szanuj pajacu. Najlepszy DJ w Polsce on robi lepsze bity niż większość rap

Molestator

Nie przesadzaj. Darek jest bardzo porządny i nie boi się powiedzieć głośno co myśli, ale DJ jest przeciętnym i mówię to jako gość, który ma dużą część jego mixtapeów. Jest przynajmniej 5 DJ ze znacznie lepszym warsztatem

WnukTedego

Niby kto ? Bez hejtu wymień top 5

Molestator

Może nie koniecznie z DJ z przodu ale moja 5:
-Piękni i Młodzi
-Weekend
-Zenek Martyniuk
-Mig
-Exaited

WnukTedego

Albo to podszyw albo jesteś zjebany

Molestator

ten co się podszywa jest zjebany – bo to nie ja pisałem tylko jakieś ścierwo, co ma zabawy rodem z podstawówki w podszywy.
W moim odczuciu lepszymi twórcami bitów (bo może nie do końca mowa o dj) są: 600V, Magiera, Steez, Sojna, Auer. W niektórych brzmieniach co śmieszne ale prawdziwe nawet Brahu robi lepsze podkłady.
Przejdźcie sobie po playliście Slums Attack – bitów stworzonych w całości przez Darka jest dość mało, jak na ilość wydanych wspólnie płyt. Połowa jego mixtape też dupy nie urywa w kontekście bitów, często wszystko ratowały niezłe zwrotki raperów. No ale to tylko moje zdanie – tak jak wspomniałem Darek jest solidny w tym co robi, ale na pewno nie wybitny.

PolicjaPolicjaMiDOkucza

Producent zdradził, w jakiej pozycji czuje się najlepiej w wannie, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki w pianie, czy treningi podwodne. – Chyba mam stulejkę, dlatego wolę parter jak mój partner. Myślę, że kondycja tutaj też będzie moim atutem.

Popularne