Sprawdź nas też tutaj

News

DJ Decks reaguje na wpisy Peji, a Magiera wyjaśnia

„Kiedy przejdziesz się do sąsiada i mu wpi*rdolisz?”

Opublikowany

 

decks magiera peja

Wpisy Peji na temat umiejętności muzycznych DJ-a Decksa nie przeszły bez echa. Producent opublikował swoją reakcję na komentarze byłego kolegi, raper postanowił bronić swojej współpracy z Magierą, a współtwórca White House wypowiedział się na temat swojego wkładu w płyty Slums Attack.

W rozmowie z fanami pod jednym z wpisów na Facebooku, Peja wypowiedział się na temat DJ-a Decksa i jego umiejętności muzycznych.

– Równie dobrze mogę tu dopisać, że Decks bez Magiery to już nie to samo, jeśli wiesz co mam na myśli. Magiera to zupełnie inny poziom i nie bez powodu stał za naszymi produkcjami od czasów Na legalu. Nie wyobrażam sobie teraz nagrywać cokolwiek pod te decksowe podkłady abstrahując od zgody-nie zgody. – napisał Rychu. Z jego wszystkimi wypowiedziami zapoznacie się tu: Peja uważa DJ Decksa za kiepskiego producenta? Gorzkie wpisy rapera.Co na to DJ Decks?

DJ Decks odpowiada Peji

Producent przebywa obecnie na wakacjach, ale udało mu się zapoznać z opinią Peji na jego temat i nie omieszkał on zareagować. Decks opublikował wiadomość, którą otrzymał prawdopodobnie od kolegi.

Kiedy przejdziesz się do sąsiada i mu wpi*rdolisz? – napisała nieznana nam osoba. Warto przy okazji przypomnieć, że Peja i Decks są prywatnie sąsiadami. – Mieszkamy tuż obok siebie jak Pawlak z Kargulem czasem jest spokojniej czasem temat wraca. Nie prosiłem się o taki los. – mówił Peja kilka lat temu na temat konfliktu z Decksem.

DJ Decks na wiadomość zareagował następująco:

– Proszę o zaprzestanie wysyłania takich wiadomości – zaśmiał się producent.

decks peja

Peja broni swojej współpracy z Magierą

Na temat całego zamieszania wypowiedział się również Peja. Podtrzymuje on wszystko, co napisał na temat Decksa i Magiery.

– Komunikat! Mam pełne prawo wymieniać się uwagami ze słuchaczami i bronić swoich muzycznych projektów z udziałem Magiery i nie zgadzać się ze stwierdzeniami, jakoby DJ Decks był od niego lepszym producentem, bo moim zdaniem nie jest i nigdy nie był. – napisał Poznaniak na Instastory.

Magiera o swoim wkładzie w płyty Slums Attack

Wywołany do tablicy przez Rycha Magiera także odniósł się do sprawy:

– Słuchajcie: ja bym chciał, żeby muzyka broniła się sama. Jeżeli chodzi o mój udział w płytach, w których za bity odpowiadał Decks, to był taki, że dogrywałem mu różne instrumenty i poprawiałem perkusję i po prostu pomagałem w aranżacjach. Tak było. Podkręcałem jego produkcje. Tylko tyle albo aż tyle. Przykro mi, że w ogóle muszę o tym mówić, ale wywołany do tablicy nie będę milczał. Zabieram głos w tej sprawie pierwszy i ostatni raz. A w kwestii tego, kto jest lepszym producentem – no… nic mi do tego… niech ludzie sami to oceniają – napisał producent.

82 komentarze
82 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wnuk Tedego
1 rok temu

Pierwszy. Wy kurwa macie refleks wczoraj już o tym na cgm pisali bo mi na jutubie wyskoczyło. Penera swędzą zęby chyba i nie umie się pogodzić z tym że Decks bez niego żyje i zarabia a przy okazji nie musi już słuchać dukania chłopa co od piętnastu lat się nie rozwija tylko nakurwia płytę za płytą po trzy w roku o tym samym że nawet wierni fani nie chcą tego słuchać. Dodatkowo Magierę miesza w swój konflikt. Dariusz powinien mu jebnąć z liścia żeby się utkał i nie robił afer z dupy

Gejowy
1 rok temu
Reply to  Wnuk Tedego

Peja rucha geja

Profesor Trapu Naczelny Spawacz GlamRapu
1 rok temu
Reply to  Wnuk Tedego

Gdyby nie Peja to nikt by nie wiedzial że Decks istnieje, pewnie by Tera na budowie zapierdalal, albo jak profesor z migomatem na spawaniu

Naczelnik
1 rok temu

Gdyby czarnoskórzy w Ameryce nie wymyślili rapu to nikt, by nigdy nie słyszał o wychechłańcu z Poznania, który kładłby kafelki za 5zł/h. Tak to się można licytować, ale po co i komu to potrzebne? Opieraj się na faktach, a nie „co, by było, gdyby”, bo to nie ma najmniejszego sensu.

Gdyby Decks nie nagrywał z ryśkiem to pewnie robiłby to z kimś innym.

Niktw
1 rok temu
Reply to  Wnuk Tedego

Pierwszy bo kurwa siedzi na necie cały dzień… Pierdolony dziennikarz

Dominik
1 rok temu

Peja z samego szacunku do Decksa bo mimo wszystko przepracowali razem wiele lat powinien swoje mądrości i pstryczki w jego stronę zostawić dla siebie.Z resztą już od kilku lat widać ze Peji ego wyjebało:)

Rysiek Peja Przykład Geja
1 rok temu
Reply to  Dominik

Chyba rzeczywiście Decks wyruchał mu żonę.

Bubibi
1 rok temu

Można się pokłócić o grubą forsę i można się pogodzić. Można się pokłócić o kobietę i też można się pogodzić. Ale zawiedziona miłość boli najbardziej. Poznań także ma swoje tajemnice.

Mesjasz dla glamrapu
1 rok temu

Dj Decks klasa. Nie powinniśmy interesowac się tym konfliktem, gdyż jest to prywatna sprawa Rycha i Decksa zajmijcie się swoim życiem!

Ania Z
1 rok temu

Coś czuje że Mesjasz zostanie moim przyjacielem do końca życia. Bardzo pozytywna mordeczka. Pozdrawiam.

Nie mydl oczu wiem że szukasz chuja do dupy
1 rok temu
Reply to  Ania Z

Tutaj masz swojego przyjaciela
…………..…………………………._¸„„„„_
…………………….……………„–~*’¯…….’\
………….…………………… („-~~–„¸_….,/ì’Ì
…….…………………….¸„-^”¯ : : : : :¸-¯”¯/’
……………………¸„„-^”¯ : : : : : : : '\¸„„,-”
**¯¯¯’^^~-„„„—-~^*'”¯ : : : : : : : : : :¸-”
.:.:.:.:.„-^” : : : : : : : : : : : : : : : : :„-”
:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.: : : : : : : : : : ¸„-^¯
.::.:.:.:.:.:.:.:. : : : : : : : ¸„„-^¯
:.’ : : '\ : : : : : : : ;¸„„-~”¯
:.:.:: :”-„””***/*’츒¯
:.’: : : : :”-„ : : :”\
.:.:.: : : : :” : : : : \,
:.: : : : : : : : : : : : 'Ì
: : : : : : :, : : : : : :/
„-„_::::_„-*__„„~”

żENADA
1 rok temu

…………..…………………………._¸„„„„_
…………………….……………„–~*’¯…….’\
………….…………………… („-~~–„¸_….,/ì’Ì
…….…………………….¸„-^”¯ : : : : :¸-¯”¯/’
……………………¸„„-^”¯ : : : : : : : '\¸„„,-”
**¯¯¯’^^~-„„„—-~^*’”¯ : : : : : : : : : :¸-”
.:.:.:.:.„-^” : : : : : : : : : : : : : : : : :„-”
:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.: : : : : : : : : : ¸„-^¯
.::.:.:.:.:.:.:.:. : : : : : : : ¸„„-^¯
:.’ : : '\ : : : : : : : ;¸„„-~”¯
:.:.:: :”-„””***/*’츒¯
:.’: : : : :”-„ : : :”\
.:.:.: : : : :” : : : : \,
:.: : : : : : : : : : : : 'Ì
: : : : : : :, : : : : : :/
„-„_::::_„-*__„„~”„a wszystko zaczyna się w waszych spodniach,
możesz przyjąć (na twarz) co zawarte w naszych jądrach”

Naczelnik
1 rok temu

No i proszę, rysiek został zmiażdżony, więc woła klakiera na pomoc. Ja pierdole, ale błazenada. To musi być strasznie malutki człowiek, że opluwa swoich były kompanów i współpracowników. Jestem przekonany, że Magiera skończy w ten sam sposób i za rok lub dwa będzie opluwany przez rysia. Porażka.

żENADA
1 rok temu
Reply to  Naczelnik

„pracowniku, pracowniku TVNu” „kurwo z TVNu”
pare lat później
peja podpisuje kontrakt z TVN
#BEKA z jego i jego fanów

Dj decks
1 rok temu

Spierdalaj peja ze swoim kwadratowym flow i hujowymi rymami od 20 lat kurwa to samo. Ileż można do huja

Slu
1 rok temu
Reply to  Dj decks

Myślę że to nie dj deck napisał bo przede wszystkim nie jest analfabetom huj pisze się przez ch i on by o tym wiedzial

asdasd
1 rok temu

Decks jako jedyny ma włosy, dlatego mu wierzę.

Profesor Trapu Naczelny Spawacz GlamRapu
1 rok temu
Reply to  asdasd

Też masz włosy na cipie i co to cię niby czyni wiarygodnym?

Ruchu Pener
1 rok temu

Przynajmniej nie jest rudy jak Ty.

Asdasd
7 miesięcy temu

Tak

Armia Krajowa
1 rok temu

No i dobrze Decks obronną ręką wyszedł, może i talentu nie ma ale rozum i godność człowieka tak. Pener jest małą wredną kurwą no comment, sam zostanie ze swoim rozpasionym ego i gandziorem śpiącym na kartonach w piwnicy i jedzącym własne gile. Magiera… ach ty polski DJu Premierze xDddddddd Piszesz tak jakby twoje życie zależało od tego i w pewnym sensie tak jest bo zarabiasz na tym siano. To skoro muzyka i prawda jest dla ciebie taka ważna WYTŁUMACZ CO SIĘ ODPIERDOLIŁO NA TRACKLIŚCIE TWOJEJ PŁYTY A NAJKONKRETNIEJ Z ZAPROSZENIEM SOBLA. Ciebie już nie ma, straciłeś prawo głosu, sprzedałeś się w najbardziej kurewski sposób. Kupa fajnych bitów, zajebista EPka z Tymonem, wszystko poszło się jebać bo ci się pieniążków zachciało.

Rysiek Peja Przykład Geja
1 rok temu
Reply to  Armia Krajowa

Widać jak Magiera jest zesrany, żeby tylko Rysiu się nie obraził. Dobrze wie, że to nieprzewidywalny zakompleksieniec. Z takimi nigdy nie wiadomo co uznają za wielką potwarz.

CodeRed
1 rok temu

Ktoś jeszcze słucha tych kwadratowych wypocin penera?

yebacpolskirap
1 rok temu

Pejówce odjebało odkąd nie pije- poważnie. Z nim nie da się do końca żadnego wywiadu obejrzeć, pierdoli te swoje kocopoły, moralizuje opowiada o alkoholizmie swoim-często w ogóle o to niepytany. RYSIEK CHUJ NAS INTERESUJE, ŻE NIE PIJESZ X lat JAKBYŚ PIŁ TEŻ BY TO NAS CHUJ INTERESOWAŁO. FANI MAJĄ TEŻ TO W CHUJU. ZOSTAW TE POGAWĘDKI DLA SWOJEJ ŻONY I DLA KOLEGÓW Z TERAPII. DOMYŚLAM SIĘ, ŻE MIMO TYLU LAT ABSTYNENCJI DALEJ CI JEST CIĘŻKO SIE ODNALEŚĆ WSRÓD NORMALNYCH LUDZI, ALE ONI MAJĄ TO W CHUJU TYLKO NIKT CI TEGO NIE POWIE WPROST

almondo dekorator
1 rok temu

Wszyscy skupiają się na tym jaki to z Peji malutki człowiek itd i może i mają rację, co nie zmienia faktu, że jeżeli faktycznie Magiera tyle robił przy bitach jako ghost przez tyle lat to z decksa CHUJ NIE PRODUCENT bo sampelki do bitu przyzwoicie potnie nawet dziecko, a prawdziwą klasę producent pokazuje właśnie w tych szczegółach nad którymi pracował Magierski. Wiem, że wszyscy lubią Decksa bo dobrze mu z oczu patrzy ale jak dla mnie to go przekreśla jako producenta bo chuj wie ile tak naprawdę było w tej muzie jego wkładu (do czego OCZYWIŚCIE się nawet nie odniósł bo się osrał).

ruski
1 rok temu

dobrze powiedziane, szczegolnie ze mowimy o rapie, ktory niby ma byc autentyczny, szczery do bolu to czemu kurwa nikomu nagle nie przeszkadza ze niby topowy producent wali w chuja i sam nie robi muzy? nikomu by nie przeszkadzalo jakby to byla normalna wspolpraca producentow ale nie ze ktos sie podpisuje sam pod muza ktora robil z kims (w dodatku w chuj lepszym), jebac decksa

Profesor Trapu Naczelny Spawacz GlamRapu
1 rok temu

Tak samo jak pytają Decksa kiedy pójdzie i wpierdoli sąsiadowi, przecież każdy wie że Peja by go zabił z zamkniętymi oczami

Marcin
1 rok temu

Kurde nawet takiej personie jak Dr Drę pomagają inni . Przy pisaniu tekstów też wiele raperów korzysta z pomocy „co dwie głowy to nie jedna” . Trochę bym się jednak wstrzymał z tymi osądami . A Peja żałosny się robi żeby wbijac szpilę w byłego kolegę , nie wiem czemu to ma służyć w sumie .

almondo dekorator
1 rok temu
Reply to  Marcin

Ale kurwa DRE o tym otwarcie mowi a nie, ze sie okazuje po latach, ze polski dre zrobil kariere na cudzej ciezkiej pracy i nawet o tym nie wspomnial nigdy jak go wszyscy chwalili jaki to on nie jest kozak producent, jebac cos takiego, a juz w sztuce szczegolnie

Naczelnik
1 rok temu

Zachowujecie się tak jakby decks nigdy żadnego bitu nie zrobił i wszystkie magiera po nim poprawiał…W kilku pomógł, a wy założyliście, że we wszystkich. Beka. Przecież magiera nie jest taki głupi, by przez dwie dekady robić za kogoś robotę i nie być wpisany w creditsach jako współautor…Za tym idzie kasa, pomyślcie trochę. Na solowych płytach decksa też magiera po nim poprawiał? Ze skrajności w skrajność, debile z was.

PejaTVN
1 rok temu

Ten Peja to jest straszny osobnik, gorszy niż Tede. Jebany zazdrośnik

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 rok temu

ja pierdole czyli decks sie wyprowadził i kupili blizniaka ja myslalem ze to sa jaja bo tu kiedys ktos pisal ze dwa lata temu ze oni płot w płot mieszkaja hahaha ale kurwa lipa to co pener nie ma 400k zeby dom postawic gdzies w lesie pod poznaniem ?? masakra fajnie wini w wywiadzie u tego okularnika paciorka opowiedział o zarobkach w rapie

haha
1 rok temu

pomyslalem sobie dokladnie tak samo xD Rychu sadzac po jego „nie prosilem o taki los” przemyka tam cichutko niczym w symetrii frajer po spacerniaku

Jan
1 rok temu

400 k za Dom pod poznaniem ? Dawaj biore W ciemno

Karmazyn
1 rok temu

DR DRE STILL…..MUZYKA SCOTTA STORCHA, TEKST RAKIMA A POLAKI SIE PRUJĄ O JAKIEŚ PĘTLE Z KRYSTYNY PROŃKO

Karmazyn
1 rok temu
Reply to  Karmazyn

SORRY JAY Z NIE RAKIM

jerzy urban (erdo w rowerze błażeja)
1 rok temu

aaa ja mam to w dupie.

Bydgoszcz
1 rok temu

Po tylu latach Peja zachowuje się jak zwykły kondon i tyle a byłeś nienaganny Rychu

Borys cbśp
1 rok temu

Poznqńskie giejostwo wzajemnej adoracji .

Rysiek Peja Przykład Geja
1 rok temu

Rysiu wrócił do chlania?

Chępkru
1 rok temu

Peja to żałosna atencyjna kurewka

Penis na sterydach
1 rok temu

No kurwa na komedie to się nadaję, sąsiedzi he he

xxx
1 rok temu

Decks ma przesrane co by nie robił jak by nie grał to cały czas unosi się nad nim ten duch Rycha haha . Decks jak by nie Rychu to by gdzieś na budowie robił

Al32
1 rok temu

Takie podziekowanie po kilkuletniej wspulpracy wstyd . peja jak i dj .deks zawdze robili swietna zabawe

Ricardson
1 rok temu

Peja teraz to nie ten sam człowiek a lipa ,niestety rzucenie picia rodzina zrobiły swoje gościa nie da się już słuchać od mnogości jego farmazonów

P-N kreska
7 miesięcy temu

Chcecie wiedzieć, o co naprawdę poszło w sporze Peji i Decksa ? Poszło o podział kasy z zysków spółki, jaką założyli, mianowicie „Terrorym”. Rysiu nie potrafił dotrzymać umowy, i przekręcił Darka na znaczną kwotę, zapominając, czym są zasady takie jak przyjaźń, czy braterstwo. Później nastąpiła likwidacja spółki, a drogi kumpli sprzed lat się rozeszły. Tyle.

KazdyPrawilniakKoledzeKoniaBuziąWali
1 rok temu

Pener znów robi hałas bo w agencie nie ma miejsca. Idź kurwa chłopie dzieckiem się zajmij, a nie robisz pajaca z siebie bedeale.

elo
1 rok temu

jeden i drugi łak

Istny
1 rok temu

Polski hh …żenada i hipokryzja na każdym levelu, kiedyś podobnie było z disco polo, a zwykłe grajki uważały się za wielkich artystów, to że ktoś się sprzedaje i pisze tam jakieś rymowanki do bitu nie oznacza jeszcze, że jest artystą, proszę o tym pamiętać

Adriano
1 rok temu

Cóż mogę powiedzieć. Peji i DJ Deksa znam od samych początków. I. Uważam że Peja mając już na karku swoje lata, jest nie dorosły zachowuje się jak gówniarzy zazdrości Deksowi że robi coś czego ludzie słuchają a Peja robi wielkie gówno Bo już sam osobiście go nie słucham jak to było kiedyś. Z resztą to cwaniak i nie dorozwoj. Peja może Ty i ja zwykły chłopak na fame mma? Hahaha

Popaprany
1 rok temu

Na hip hopie się wychowałem . Nie tylko na rapie, bo break tańczyłem. Peja to przeżytek jak zeszłoroczne popierdułki . Na emeryturę już chyba czas!

Pan jest jeden
1 rok temu

Wiadomo ze wychowałem sie na Rychu ale nie powiem bo dojebal jesli chodzi o Darasa mogl to zrobic inaczej a nie jak burak sorry Rychu ale jedno nawijasz a drugie robisz przestajesz myslec o tym ze fani sa fanami a teraz wyglada to tak jakbys robil to tylko i wylacznie dla pieniedzy a nie dla siebie i dla fanow i to nie pierwsza akcja jak dojebales… TVN to byla zenada kompletne nieporozumienie jak wiele innych spraw nie powiem bo kazdy popelnia bledy ale ty ostanio przesadzasz moze naprawde powinienes dostac kopa w dupe

12pac4life
1 rok temu

Rychu pierdoli jakby wszystkie rozumy pozjadał a prawda taka że jego utwory terazniejsze to gówno a nie muzyka

Fusznik
1 rok temu

Proste, że DECKS jest lepszy. Magiera to pizda do szczania. Nagra z każdym łakiem, co ostatnio widać. A Rysiek propsuje bo nie ma już dobrych płyt i swojego zdania

Peja mnie ruchał
1 rok temu

#zostawcieGO

Szymon
1 rok temu

Peja jest wkurwiony dlatego ze Darek do nie zaprosił na 7 i pokazał mu ze można bez niego tyle

Sebastian - ojciec córki Jacka
1 rok temu

Pozdrawiam moją córkę. Kto ma wiedzieć ten wie.

Kronekongen 666
1 rok temu

Nawet na p2p nikt już tego nie słucha! YouTube wyłączy serwery za 9=14 lat!

Koffkongen d0c 666 rosiaktotti 666 DJ PEJA
1 rok temu

Do wariatkowek Was pozamykamy na dożywotki! Psychiatrzy dadzą Wam dużo luzu! Chuje Wam wszystkim w dupy i jebały w dupy psy Wasze matki!

Ziominho
1 rok temu

Magiera > DJ Decks

Gosc
1 rok temu

Ten cały peja i was dwóch perkusistów jesteście nic nie warci oboje… patrzę z perspektywy zagranicy i nikt o was nie słyszał a się trzepiecie jak o mistrzostwo olimpijskie żałosne.

Maxx
1 rok temu

Kolejna gowno burza aby zwrócić na siebie uwagę . Hehe

Koffkongen d0c 666
1 rok temu

Rychu Peja & dj decks ruchali się w dupy, a żurom i włodi nagrali to porno oraz udostępniają je na p2p teraz!

Koffkongen d0c 666
1 rok temu

Tede i onar ruchali się dupy, a pezet nagrał porno!

KONESER
1 rok temu

Dlaczego Tede kurwą jest jak twoja stara

Popularne