GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

DJ Decks świętuje 44 urodziny i premierę „Mixtape 7”

Album trafił do sklepów.

Opublikowany

 

DJ Decks ma dzisiaj dwa powody do świętowania – premierę siódmego Mixtape oraz 44 urodziny. Nowy album poznańskiego producenta okazał się sporym sukcesem już przed debiutem, ponieważ cały nakład preorderu został wyprzedany przed oddaniem krążka w ręce fanów.

Prace nad Mixtape 7 trwały dwa lata i składa się na niego dziesięć mocnych utworów. Każdego z obecnych na trackliście gości, osobiście zaprosił do współpracy DJ Decks. Jak podkreśla – z tymi artystami ma koleżeńskie kontakty.

Wszystkie numery, które znalazły się na płycie są kooperacją legend amerykańskiego rapu z polskimi artystami. Dzięki temu powstało wiele ciekawych połączeń, jak Ras Kass i O.S.T.R; Mr.Capone-E z Majorem SPZ i Kasią Tontor; Luniz z W.S.R.H; M.O.P i Killaz Group; Krazy Drayz (Das EFX) z PMD oraz JWP; The Beatnuts z Małachem i Rufuzem, Onyx z Polską Wersją; Kool G Rap z Paluchem oraz Śliwą,; Mc Eiht z Pihem i Bonsonem, a także Przemek Ferguson i Gun Kara z Tha Alkaholiks.Promocję albumu otworzył utwór Siedem, który co prawda nie znalazł się na trackliście, jednak swoim tekstem nawiązywał do siódmego Mixtape. Na nagraniu pojawiła się czołówka poznańskiej sceny hip-hopowej. Jendak Paluch, Słoń, Śliwa, Kaczor, Shellerini i Donguralesko nie tylko udzielili się w tym numerze, ale również pojawili się gościnnie na nowym krążku.

Płytę promowało jeszcze pięć klipów, czyli Nigdy nie jest za późno / Never Too Late, Hajs / Dough, 24/7, Miejscowi / Locals oraz Wycofaj Się / Back out.

Dj Decks przygotował także niespodziankę dla fanów – dzisiaj, w dniu premiery Mixtape 7 w Na Mieście Restaurant by Body Chief w Poznaniu odbędzie się spotkanie podczas którego będzie możliwość porozmawiania o płycie, zdobycia autografu na krążku, czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia! Event rozpoczyna się o godzinie 15:00 i potrwa do 18:00.4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wnuk Tedego
2 lat temu

Najlepszego Dariusz obyś nam jeszcze wiele kozackich bitów zrobił

....
2 lat temu

Najlepszego

Marek
2 lat temu

Spoko płytka tylko ten Major mi jakoś nie podjechał teksty ma jak by dopiero zaczol pisać tydzień temu

Odb
2 lat temu

DJ Dicks świętuje 44 kąpiele i premierę „Sextape 7”

Popularne