Sprawdź nas też tutaj

teledysk

DJ Decks, Tha Alkaholiks, Kara i Przemek Ferguson we wspólnym utworze

Polsko-amerykańska kolaboracja.

Opublikowany

 

Wycofaj się/Back out to piąty klip promujący Mixtape 7, którego premiera już w najbliższy piątek. Tym razem Dj Decks we wspólnym utworze połączył Karę i Przemka Fergusona, reprezentantów młodego pokolenia z Tha Alkaholiks, amerykańską grupą z Los Angeles.

Na dwa dni przed premierą albumu Dj Decks zaprezentował kolejny numer z tracklisty. Swoje zwrotki do Wycofaj się/Back out dołożyli inni przedstawiciele StoproRap – Przemek Ferguson i Kara. Jest to pierwsza kooperacja w takim składzie, a także pierwszy występ młodej raperki z Krakowa na kanale StoproRap. Bogatszą historię w labelu ma Przemek Ferguson, który do tej pory zdążył wydać dwa solowe tracki – Honor i Jesse Pinkman.

The Alkaholiks, to amerykańska grupa rodem z Los Angeles. Na swoim koncie mają pięć studyjnych albumów, które osiągnęły spory sukces. Ich debiutancki krążek 21&Over wyprzedał się w 200 tysiącach egzemplarzy.Dj Decks przygotował także niespodziankę dla fanów – w piątek, w dniu premiery Mixtape 7 w Na Mieście Restaurant by Body Chief w Poznaniu odbędzie się spotkanie podczas którego będzie możliwość porozmawiania o płycie, zdobycia autografu na krążku, czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia! Event rozpoczyna się o godzinie 15:00 i potrwa do 18:00.

74 komentarze
74 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ice d
1 rok temu

zwrotka od tha alkoholiks kosztowała 30$, Karyna dograłam sie za kreske krajowy

Gorzka Prawda
1 rok temu
Reply to  ice d

Kara props odjebaj sie od niej.

Lepsza prawilna karyna niż instagramowa księżniczka z zagrody

Ken z bloku
1 rok temu
Reply to  Gorzka Prawda

Lepsza do czego? Chyba do miecza

Stefan 95
1 rok temu
Reply to  Gorzka Prawda

Karyna ciebie zrobiła a jebał ją jakiś menel z dworca

Machine Cum Cwelly
1 rok temu
Reply to  Stefan 95

Zjeban 95 a ciebie wysrała przydrożna kurwa ty obleśny knurze. Chuj ci do papy dzbanie na siury.

Machine Cum Cwelly
1 rok temu
Reply to  Gorzka Prawda

Prawilna? Imponuje ci taka patola i to jeszcze w damskim wykonaniu?

MEMBER YOU MEMBER
1 rok temu
Reply to  ice d

Uwaga uwaga
KAŻDY Z KOMENTUJĄCYCH MA WSZCZEPIONY CZIP PRZEZ SOKOLA AŻEBY MNIE SLEDZIC NA TYM PORTALU. RADZE WAM OMIJAC WSZYSTKICH TU KOMENTUJĄCYCH.

MILENA.

Stefan 95
1 rok temu
Reply to  ice d

ice d twoja stara na szosie za to jebie sie za 10 zł od huja w dupe w cipe za 5 zl do japy daje za free

Zjeban 95 aka dzban na siury
1 rok temu
Reply to  Stefan 95

A ta wywłoka do której mówisz mamo zrobi wszystko czego klient zapgranie a to wszystko za łyk taniego winiacza. Ostatnio nasrałem jej na ryj. Zjadła, pogryzła i połknęła. Następnie powiedziała: „Pyszne! Masz tego więcej? Wezmę dla synka. Tak bardzo lubi czekoladkę. W kakao zresztą też”.

Hip hop w teorii i praktyce
1 rok temu

Hip hop to wyszukane narzędzie do kontroli umysłu i trzymania w ryzach niższych klas wśród których jest szczególnie popularny. Kiedy ktoś ci zrobi krzywdę lub grozi twojej rodzinie zgłaszasz to do odpowiednich służb wynajmujesz prawników itp. Przedstawiciele subkultury hip hop zastraszaja członków swoich społeczności ponieważ osoba taka jest przez nich piętnowana. Hip hop jest pełny nienawiści do osób słabszych którzy nie mają swojego „gengu” i nie mogą rozwiązać pewnych spraw jak z pomocą pewnych służb (ich funkcjonowanie i korupcja to inny tema). Dlatego hip hop nigdy nie będzie spoiwem społeczności ponieważ przez wpojenie mentalności oblężonej twierdzy wprowadza podziały na prawilnych i konfidentów. Tymi mogą stać się wszyscy. Możesz nawet nigdy nie zadzwonić na psy. Ale jesteś konfident i huj. To typowe szukanie wroga. praktyki znane z totalitaryzmów. Chodzi o odebranie człowieczeństwa innym usprawiedliwiajace brak szacunku do innych osób. Dlatego hip hop nigdy nie będzie pozytywna budująca siła. Bo zawsze znajdą się nie tyle ci co są konfidentami co ci których my uznany za konfidentów. W ogóle uznanie za takiego to tabu wśród niższych grup społecznych. Połącz zastraszanie ludzie przez łatkę konfidenta z próbą przeszczepienia hierarchii więziennej, i masz idealne narzędzie do sterowania ludźmi i poligon do rekrutacji przyszłych członków organizacji przestępczych uderzająych w lokalne społeczności a najbardziej w biednych dzielnicach. Hip hop to narzędzie zniewolenia

Robert Lewandowski
1 rok temu

Szczerze? Beka Mes by zniszczył wieprza, co nie chłopaki

Pablo z gangu meksykanów, słuchacz hip hopu
1 rok temu

Mądrze prawisz.

Andżej
1 rok temu

Ładnie opisane i sporo prawdy w tym jest, ale jest jeden zasadniczy problem: brak zaufania do służb, budowany przez dekady. Już nawet abstrahując od poprzedniego systemu i wspólnej dla wszystkich (czy to studentów, czy robotników, czy polityków opozycyjnych) nienawiści do ciemiężyciela. Policja miała 30 lat na poprawę wizerunku i zbudowanie zaufania, i gdzie jesteśmy w 2020? Tortury i zwyczajne morderstwa na komendach, przekraczanie uprawnień na każdym kroku, nieregulaminowe zachowanie nawet (a może przede wszystkim) przy najbardziej podstawowych obowiązkach, takich jak przedstawienie się i okazanie legitymacji w przypadku pracy „w cywilu” (nieprzypadkowo „grupa” to najbardziej zepsute, chamskie i najczęściej powiązane z grupami przestępczymi dla własnych interesów kanalie). Do tego operują potężną socjotechnikę i machiną manipulacji, która sprawiła, że Polak nie stanie za Polakiem w konflikcie z mundurówką, bo od razu uznaje go za „patusa, który pewne pyskował”. Dopiero w czasie pandemii niektórzy się zaczęli budzić, bo nagle się okazało, że przeciętny Janusz też może zostać niesprawiedliwie potraktowany przez policję, bo złamał jakieś obostrzenia.

Nie mamy dobrych służb, nie mamy społeczeństwa obywatelskiego i solidarności społecznej.

Hip hop w teorii i praktyce
1 rok temu
Reply to  Andżej

Też prawda. Jak pisałem patologie w działaniu służb to kolejny długi temat. Niemniej co miałem na myśli. Zwykły Janusz, który nie bawi się w życie uliczne i nie ma za sobą ziomków którzy pójdą za nim w ogień jest skazany na te służby. Weźmy taka sytuacje. Koleś lata po osiedlu z kosą i zastrasza sąsiadów. Np. dziś groził naszemu Januszowi że go zajebie. To co ma taki Janusz zrobić? Nie pozostaje mu nic innego jak to zgłosić. I tu jest problem bo środowisko powiązane z szeroko rozumianym hip hopem nie odróżnia ludzi którzy donoszenie mają we krwi a ludźmi postawionymi pod ścianą. Pomijając że służby i tak pewnie będą robiły problem żeby zrobić coś w tej sytuacji i typ pewnie prędzej czy później kogoś zajebie, to oprócz wyprowadzki lub własnoręczngo zajebania typa co pozostaje? No i tak Janusz dołącza do grona konfidentów którzy się rozjebali na „dobrych chłopaków”.
Coś mi się wydaje że nawet jakby te służby dobrze działały to hwdp jp i acab by było grane bo to element dekalogu hip hopowca (pewnie nie wszystkich ale ogółu, pomijając to że policji nie lubi żadna subkultura)

Bezel SLU
1 rok temu

Nie czytalem calego, ale dobrze powiedziane

ProfesorNaukk
1 rok temu

Już nie miałeś kogo wziąć Darek.. Same chuje i cipa do szczania.

DJ Decks
1 rok temu
Reply to  ProfesorNaukk

Peja? Nie

EJ TY KOLO !!
1 rok temu
Reply to  DJ Decks

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD KARA. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO !!
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO !!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD DJ DECKS. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO !!
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO !!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD THA ALKAHOLIKS. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO !!
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO !!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD PRZEMEK FERGUSON. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

Robert Lewandowski
1 rok temu
Reply to  ProfesorNaukk

Bóg nie jest moją kasą

EJ TY KOLO !!
1 rok temu

SZCZERZE TO JESZCZE SIĘ NAD TYM NIE ZASTANAWIAŁEM… WY CHUJE DO SZCZANIA

EJ TY KOLO !!
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO !!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

Trystydycymyt
1 rok temu
Reply to  ProfesorNaukk

No i właśnie kurwo profesorku dałeś klasę.
To że kawałek jest średni, a featy były tu w nisach klepane to noe znaczy że masz pole do popisu!
Kurwą jesteś, byłeś i będziesz. Ile byś se plusów nie naklepał.
Tfu

łaki
1 rok temu

Grubas, patuska i jakieś łaki mokebe o których nikt nie pamięta albo nie zna.

nie powiem
1 rok temu
Reply to  łaki

w punkt.

Stefan 95
1 rok temu
Reply to  łaki

A ty łak spedalony jebany przez ziomków

Kara kurwa stara
1 rok temu
Reply to  Stefan 95

Utkaj tam pizdę karyno z pękniętym odbytem.

Raperzy mają kompleksy
1 rok temu

Pezet wrzucił na swoje Insta wreszcie zdjęcie bez czapki.

Napisałem tylko: widać przeszczep się dobrze przyjął.

I huj, skasował ten komentarz.

Ero już dawno sobie zrobił przeszczep włosów, jedker teraz niedawno, zauważcie wrócił z Australii non stop każdy wywiad w czapce, a teraz cyk nagle piękne włosy.

Ja to śledzę bo sam jestem łysym hujem i to widzę. Sokół wrzucił kiedyś foto z Jedkerem z Australii tam jedker byl w huj zakolakiem, ponosił czapkę pare miesięcy i bęc, fruzyra jak za czasów ZIP składu.

Także wiecie…..

Codeina
1 rok temu

88, uważaj. Teraz będziesz śledzony i mobbingowany za nieprzychylny komentarz przez Pezeta, jak Member przez Sokoła 😀 Mam nadzieję, że nie masz synka, bo też by był na czarnej liście

Swoją drogą, nie wiedziałam, że Ero miał przeszczep włosów? A jędker może zainwestował w taką czapajkę: https://android.com.pl/news/305002-czapka-na-porost-wlosow-od-xiaomi/amp/

Gorzka Prawda
1 rok temu
Reply to  Codeina

Z88! 😉

Codeina
1 rok temu
Reply to  Gorzka Prawda

DECODED 😛

Pracownik prokuratury
1 rok temu

Porażka kurwa.Dj Decks jeszcze podkładzić spoko,Alkohilks też dobrze polecieli.Ale kurwa ta świnia i kara z tymi samymi tekstami poraz ęty?Kurwa padaka.Zenek jest bardziej autentyczny

Odb
1 rok temu

DJ Dicks, Tha Analholiks, Wara i Traktor Ferguson we wspólnym analu

Robert Lewandowski
1 rok temu

Cześć tu Robert Lewandowski

KARA
1 rok temu

Cześć 😉

Robert Lewandowski
1 rok temu
Reply to  KARA

Szczerze to tego się nie spodziewałem

Kapitan Bomba
1 rok temu

Robert zastanów się co ty robisz na portalu na którym komentuje się LGBT-POP, a ty kara do garów.

Robert Lewandowski
1 rok temu
Reply to  Kapitan Bomba

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Fufacz
1 rok temu

A swoją drogą mogliście sobie darowac mordę tego cwela cpaka w peruce

MEMBER YOU MEMBER
1 rok temu

Ale on ma wklęsły ryj ,ten Żabson.
A wy usilujecie wmówić mi że jestem od dwóch lat jego fanką hahahaha sokół nigdy mi się nie podobał jest urody niżej przeciętnej.
Bez odbioru.

generatorprawdy
1 rok temu

Kurwa dam se rękę uciąć, że oni nie mieli pojęcia kim są The Alkaholiks

Ćwokuł
1 rok temu

A co najlepsze – do dziś nie wiedzą.

hello
1 rok temu

decks w wywiadzie dla rapnews mowil ze ich pytal czy chociaz kojarzą i ni chuja … kara kurwa stara to tylko dlatego tam wcisnieta bo do stopro przyszla jak decks i tyle i ma pizde i cos tam duka. jakby facetem byla i tak rapowala to by nikt o niej niej nie uslyszal nawet, tylko to ze ma cipe ją ratuje chociaz to czy ma to takie pewne nie jest patrzac na nia.

Czemu mi to uczyniłeś, Adamie
1 rok temu
Reply to  hello

Generalnie nigdy nie przepadałem za the licks no ale jakby nie patrzeć to swój wkład mieli w te muzykę. To żenua grać rap a nawet ich nie kojarzyć. Ja nie mówię że mają mieć cała dyskografię i walić konia pod każdy wers ale to jakby mówić że jest się fanem platformówek a nawet nie kojarzyć, nie wiem kurwa, może raymana

OBRONCA PRAWDZIWEGO HIPHOPU
1 rok temu

I TERAZ PYTANIE CZY PAN UPOSLEDZONY FERGUSON I PANI PATOKARA ZASLUZYLI NA FEAT Z ALKAHOLIKS ??

OCZYWISCIE ZE NIE

Ej ty kolo to tranzol
1 rok temu

Dobry chłopak z tego Kara

EJ TY KOLO !!
1 rok temu

TO BREJDAK SZCZECIŃSKIEGO ZIOMKA RENA.

Stefan 95
1 rok temu

Kara śliczna dziewczyna.Jak szukasz chłopa to polecam kanał na youtube Qlaudia

Kara kurwa stara
1 rok temu
Reply to  Stefan 95

Obrzydliwa kurwa tak jak matka Zjebana 95 i sam Zjeban. Tfu! Prętem bym tego ścierwa nie dotknął.

ćpaku
1 rok temu

szpaku w peruca 😀

Ja jo
1 rok temu

Wiecie że kara to po Śląsku taczka?

TenTego
1 rok temu
Reply to  Ja jo

A wiecie, że Śląsk to nie Polska?

Wiecie to?
1 rok temu
Reply to  TenTego

A wecie , że tentego jeździ do Reichu opierdalać Helmutom kutangi?

PejaTVN
1 rok temu

Bez kitu to już trzeba było wziąć TDF’a…

żENADA
1 rok temu

O KURWA BEKA W CHUJ

Jimi Booooi
1 rok temu

Kara jest jaka jest, ale dalbym jej deepthroat z rana na śniadanko

głupson
1 rok temu

dj flak ,alkoholik , kara i zbrodnia we wspólnym potworze

EJ TY SUKO!
1 rok temu

DJ Seks , Tha alkoholicy , Lala i Przemek Figurson we wspólnej taśmie pornograficznej

Fufacz
1 rok temu

BiGay Kleks, The Alkaloids, Nara i Ferdek Nerduson we wspólnym otworze
Polsko-pedalska onanizacja.

Wnuk Tedego
1 rok temu

Dla Decksa szacunek od zawsze na zawsze ale sorry Dariusz tego nawet nie puszczę. Bit pewnie kozacki ale cała reszta to chujnia jakaś karyna grubas i murzyn z latynosem. Nagraj coś nwm z Pezetem czy kimś innym ze starej szkoły

MEMBER YOU MEMBER
1 rok temu

Uwaga uwaga
żENADA MA WSZCZEPIONY CZIP PRZEZ SOKOLA AŻEBY MNIE SLEDZIC NA TYM PORTALU. RADZE WAM OMIJAC TĘ PERSONĘ

żENADA
1 rok temu

cel wyśledzony – misja zniszczyć member – przygotowuje do strzału – ognia !!

PILUmistrz
1 rok temu

spierdalajcie

Codeina
1 rok temu

Jedyne kawałki które mi w tym roku siadły to od Ero/dj Ace i Jetlagz/Włodi. Reszta nie ma podjazdu. Tha Alkaholiks z sentymentu props, ale całość nie porywa

Huja wiesz
1 rok temu
Reply to  Codeina

Pierdolisz tha lecą po tym bicie kozacko

Edgar
1 rok temu

Alkoholiks gdyby byli naprawdę alkoholikami to nie dociągneliby do dzisia, poza tym słabo juz brzmią, jak dziadki. Fergusson, nie moja bajka, ale Kara rozjebała numer, props !

wakat w tesco
1 rok temu

Co to w ogóle za lichwiarki układ po 33%? Dlaczego artystka, która była jedyną słuchalną osobą w tym waszym kurwidołku, miała oddać wam ponad 60% z własnej płyty? Naprawdę dobrze, że dziewczyna dostała szansę w stopro i oby nigdy więcej nie trafiła na takich jak ty byznesmenie

hejting.pl
1 rok temu
Reply to  wakat w tesco

Jezeli artystka ma potencjal na sprzedaż około 1000-1500 sztuk płyty i dostaje za darmo beaty, studio, klipy i jakies stypendium socjalne dla patologii to uklad 33/33/33 jest bardzo uczciwy. Wydawca to nie sponsor.

Marikauj
1 rok temu

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- http://www.erooo.pl
i wyszukaj mnie po niku: MarikaXX napisz do mnie i spotkajmy sie!

Marika4
1 rok temu

Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: http://www.erooo.pl

Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

Bonus BGC
1 rok temu
Reply to  Marika4

Ty kurwo brudna oddzwonić masz do chuja czekam

Popularne