Sprawdź nas też tutaj

News

DJ Decks wyda w tym roku jeszcze dwie płyty

Muzyczna ekspansja byłego członka Slums Attack.

Opublikowany

 

DJ Decks działając w zespole raczył nas swoimi autorskimi projektami co kilka lat. Po rozstaniu z Peją producent ma więcej czasu na własne produkcje, którymi zamierza nas zasypać jeszcze w tym roku. W czerwcu otrzymaliśmy „Mixtape 6”, a czekają nas jeszcze dwa inne albumy.

We wrześniu ma się ukazać wspólny mixtape Decksa i DJ-a Taeka „Najlepsi z najlepszych”. – Będzie to taki bardziej jak “jedynka”, “dwójka”, czyli amerykański – mówi Decks w rozmowie z Szulasem dla poznanskirap.com, nawiązując do swoich starszych albumów.

To nie wszystko co zaplanował na ten rok producent. W grudniu czeka nas kolejny projekt. – Mam zamiar zrobić mixtape “3654”. Taka dziwna nazwa, ale to wszystkie – “trójka”, “czwórka”, “piątka”, “szóstka” – zmiksowane ze sobą a capelle i instrumentale. Jakby taki “The Best Of”. Nie wyrobiłem się na swoje. Nie miałem też wtedy możliwości skorzystania z “Mixtape’u 3”. Teraz mam prawa do wszystkich, więc takie coś zrobię – zapowiada artysta. Ma to być projekt limitowany, który zostanie udostępniony także w sieci.

 
2 komentarze

2
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Maciek po prostu Maciek

Pamietam do dzis jak spacerowalem sobie obskurna ulica Staszica w Poznaniu. W pewnym momencie Z bramy kamienicy wybiegl Peja z wystajacym mu z dupy wibratorem a gonil go DJ Decks ubrany w stroj bawarskiego dostawcy buleczek. Zaczeli sie klocic I bic, podobno Peja robiac mu loda ugryzl go w fiuta.

To dlatego Slums Attack sie rozpadlo, serio.

Antek

Bezbek w chuj. Wyłącz neostradę koński zwisie.

Popularne