Sprawdź nas też tutaj

News

DJ Decks zdemolował kulturystę. Czy dalej będzie walczył?

„To najlepszy występ w historii FFF”.

Opublikowany

 

fot. FFF

DJ Decks wygrał z kulturystą Tomaszem Słodkiwiczem przez fenomenalny nokaut prawym sierpowym w pierwszej rundzie. Po jeszcze kilku dodatkowych uderzeniach w parterze sędzia ringowy przerwał pojedynek.

DJ Decks mówi, że wychodząc do klatki nie miał żadnego stresu i w pewnym momencie się nawet tego wystraszył, bo czuł się za dobrze. Czy zobaczymy go jeszcze w klatce? – Nie mówię nie. Zero uszczerbku na zdrowiu, nie dostałem chyba ani razu. Mam już 43 lata, ale nie mówię nie. Czuję się dobrze i myślę, że jeszcze mogę sobie pozwolić na jakiś wybryk. – mówi Decks z Grzegorzem Czepułkowskim.

Mateusz Kaniowski z MMA.pl pogratulował Decksowi najlepszego występu w historii federacji FFF. – Wszyscy jak siedzieliśmy w media roomie i tutaj na hali, wszyscy byli w ogromnym szoku. Skandowanie nazwiska, chyba nikt nigdy nie był tak długo skandowany. To nie była walka, to był łomot do jednej bramki. – mówi dziennikarz.

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Dr. Hans Muller

Ja wiem, ze tamten kulturysta nie jest fajterem, ale to jak Decks kontrolował walkę i jak pewnie walczył budzi szacunek. Mam wrażenie, że poskładałby każdego rapera z tych ktorzy do tej pory cos tam walczyli na tych galach, i nie tylko ich. Także ja tam Decksowi kibicuję, bo z tych wsxystkich raperów fajterów wypadł najlepiej. Widać ze to konkretny człowiek a nie jakiś pajac z przerosnietym ego. Props Decks!

Steve Wonder

Walka Decksa to plastry miodu na moim zimnym serduszku ✌ Poezja

Xdddd

zimnym siejduśku? Ale 12 już wypadałoby skończyć

WnukTedego

Bez kitu Daras wpadł w niego jak dzik. Dzięki takim ludziom hip hop ma jeszcze odrobinę szacunku na ulicy. To co odjebał Rest to padaka aż wstyd patrzeć. Nigdy tych Dixonów nie słuchałem chyba że się pod HG podczepiali . Beka by była jakby ten pedał Solar czy tam Białas go wyzwał

Odb

DJ Decks wykąpał kulturystę. Czy dalej będzie kąpałł?

ProofesorNauk

Ty kurwa masz jakiś kompleks,pierdolisz te swoje wysryw o kąpielach i wannach. Jesteś jebanym śmierdzącym brudnym tropem. Wykąp se mòzg z tego łajna które masz w tym wielkim łbie.

ProofesorNauk

Miało być trolem nie tropem.

Łata123

Decks jedyny prawdziwy!!Nie mieli jęzorem jaki to nie jest kozak, a przychodzi co do czego i zamiata jak ściere nasterydowanego typa

LRP

Biały chłopak z czarną muzą na japońskim systemie

Jarosław Zbawiciel

Rysiu pewnie niezbyt zadowolony z wygranej. Decks ostatni prawdziwy reprezentant SLU

Alesandro

A wieprz zapewnia, że nie boi się wyskoczyć do klatki na bitkę, ale za 1,5mln zł, czyli za tyle ile mu nikt nie da. Ale nie to, że on by się obsrał. Wiecie, ja bym zawalczył z każdym, nawet z Mamedem ,ale za 10 mln, nie to, że się boję, tylko nikogo na mnie nie stać.

Saful 2115 gang

Brawo Dj decks dobrze że ci tego Drewniaka resta nie dali z mojej byłej ekipy bo byś go zamordował tam.Pozdro

Ol'dirty Bastard

Brawo Dario! Wesołych świąt bożego narodzenia!

dajwonsasandaczu

Szacun dla Dj Decksa !

JJs

jakby decks vs rychu zrobili, to by miliony na tym zarobili

WnukTedego

Że względu na wspomnienia raczej nikt normalny by tego nie oglądał może jakieś hieny ja tam im życzę żeby się pogodzili

WAMPIRZGÓR

Peja w wannie z Jang multi i jang igi śpiewa : Mydełko FA…..Sia la la

EnoHoNo

DJ Decks zdemolował Rafalalę.Czy dalej będzie korzystał z wanny?
„To najlepsza kąpiel w historii LGBT”.

Łonowy Barber

Dobra zamknij mordę

Popularne