Sprawdź nas też tutaj

News

Dlaczego Diox i Malik Montana już nie współpracują?

„Nie jest to efekt afer koperkowych”.

Opublikowany

 

diox malik montana

Kilka lat temu Diox i Malik Montana prężnie współpracowali przy produkcji teledysków szefa GM2L. Diox od 17 lat zajmuje się grafiką, a od dłuższego czasu też produkcją wideo. W 2020 roku drogi artystów się rozeszły, a my dowiedzieliśmy się dlaczego.

– Malik pracuje teraz na trochę wyższym poziomie niż to, co mogłem mu dać jako malutki domek produkcyjny Marathon i to naturalna kolej rzeczy. Pozdrawiam Malika i cały skład GMLL. Super wspominam czasy pracy nad wieloma teledyskami. Malik zawsze wiedział, co chce i dokąd idzie, super, że na początku tej drogi mogłem być autorem wielu jego teledysków i pomóc budować schody, żeby iść w górę – napisał Diox.

– To była naturalna kolej rzeczy, że będzie próbował innych rzeczy. Z nowymi ludźmi, ze świeżymi pomysłami i świeżą energią. To normalne, że w przypadku współpracy artystycznej po kilku latach pewne rzeczy się wypalają, ale nie jest to efekt afer koperkowych wokół mnie. Malik nie jest człowiekiem, który zostawia przyjaciół w problemach. Wielka przyjemność pracować z takimi ludźmi. Mało takich na świecie – dodał.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
RUSSIA
30 dni temu

Załóżcie se zespół kozie bobki czy jakos tam

TEXTYKA
30 dni temu
Reply to  RUSSIA

Gdy byłem mały, to dziadek powtarzał, wszystkiemu winni są Żydzi,
a kiedy dorosłem, to u nich w banku wziąłem sobie auto w leasing.
Biedaki ciągle się patrzą, co to za super fura.
Tak to jest, gdy jest banknot i ścięta z żołędzia skóra.

PAN Yp
30 dni temu
Reply to  TEXTYKA

mnie bardziej śmieszy wciskanie „TeRaPii” wszędzie gdzie się da XD
Kobiety tobą pogardzają bo pracujesz w fabryce kurzu? -Idź na terapie!!!
Oczywiście kobietom chodzi tylko o to żeby polecić pójście do znajomej psycholożki by ta kupila sobie nowego iphone, ale najgorsi są lewicowi chłopcy i cuckoldziki, niby tacy nowocześni a wierzą w terapeutyczne gusła. Niepojęte to dla mnie

Wuem Enceha White Hope
30 dni temu

Ale się pucuje do tego asfalta, gość go osz.czał swoim ch… do szcz.ania, a ten skomle, że jacha, oczywiście, to naturalne, spoko ziomek.

Ty ale weź pomyśl co? bo to się nie kalkuluje
30 dni temu

Jak to czemu?
Ciapak woli kozy a dioxa nie stać na chleb no to sobie człowiek musi szukać gdzie indziej adoratorów analnych 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sprite700
29 dni temu

to akurat dziwne. dwóch frajerów, powinni się dogadywać.

Ciapata laga
30 dni temu

Diox spenetrowany tyle razy ze odstawiony na bok

Sentino
29 dni temu

De facto nic nie dzieje się bez przyczyny. Pewni ludzie wiedza o pewnych sprawach dlatego nie podejmują pewnych ruchów. Ja mam ludzi od spotykania się z ludźmi i wydaje polecenia o zakończeniu pewnych kolaboracji, również w kwestii muzyki i produkcji teledysków. Ja pociągam za sznurki i zdalnie terroryzuje ulice Warszawy.

edzio tiktokownik obciaga pozdro rzk banda
30 dni temu

a patrze a ta ku.,rwa napuściła wody do wanny i każe mi sie rozbierać. No to ja jej kur.,wa łokieć, później lewy sierpowy, kop w śledzione k.,urwa, aż jej kur,,wa sztuczny cyc wyleciał zza bluzki i jaja w mosznie przesunęły. Na końcu naharałem jej w ryj i wyszedłem. Pier.,.,dolę taką współpracę. Na drugi dzień dostałem list z groźbami. Treść brzmiała tak: „Przygotuj 30 tysięcy złotych, inaczej do sieci trafi nagranie jak siedzisz u mnie w wannie”. Ja mówie ku,,.rwa czyś ty sie z chu..,jem na głowy pozamieniała? Z czym do ludzi? Rafał kur..,,wa, nie ta liga! Ja cie zastr,,zele z czarnoprochowca amebo pier,.,dolona. Pomyślałem sobie, chcesz nagranie wrzucać w sieć? Będzie nagranie. Wziąłem ten list, ułożyłem ku..,rwa na wodzie od kibla kneblując posejdona, i zacząłem szczać na ten list. Wszystko nagrałem. Wysłałem Rafałkowi, niech wrzuca w neta. To jedyne nagranie z moim udziałem jakie będzie miał. Beka w ch,,.uj skur.,.,wysyny, nie ufajcie tr…ansom

Wusnia
28 dni temu

Do puenty to jest prozatorsko bardzo spoko

legendarny afro jax
29 dni temu

bilon to pedal

YO..
28 dni temu

19:02 29
Opublikowany 2 dni temu 11 lipca 2022Przez Mariusz Jop

Popularne