Sprawdź nas też tutaj

News

Dlaczego Kacper HTA odszedł z wytwórni Kaliego?

Raper opuścił Ganja Mafię w 2016 roku.

Opublikowany

 

Kacper HTA / fot. Brephoto

W 2016 roku Kacper HTA opuścił wytwórnię Ganja Mafia. – Od dłuższego czasu moje relacje z Kalim nie wyglądają tak jak wyglądały na początku naszej wspólnej przygody z rapem – mówił wtedy raper.

Na temat odejścia z labelu Kaliego raper wypowiedział się teraz także podczas wywiadu z Wiktorią Głowienkowską na kanale Pojechane Gadki.  – Założyłem sobie na początku, że nie będę o tym nigdzie za dużo mówił, bo z prywatnych rozmów nie chcę szukać rozgłosu. To nie była dla mnie tylko wytwórnia, ale również ekipa ziomków, z którymi się trzymałem. Była to chyba moja najtrudniejsza decyzja w życiu. Na ten moment jej nie żałuję, ale był taki moment, że się zastanawialiśmy – mówi Kacper.

Według rapera podjął on dobrą decyzję. – Zaczynam budować swój label, swoje rzeczy. Oczywiście nikomu źle nie życzę, niech każdy sobie rzepkę skrobie, dba o siebie. Ja w swoim labelu będę chciał dbać o swoich bliskich, rodzinę – taką mam wizję na to – dodaje.Kacper HTA odniósł się także do oskarżeń słuchaczy, że wybił się na Ganja Mafii. – Ganja Mafię rozbudowaliśmy razem, choć oczywiście Kali był jej założycielem. Zrobił to lata wstecz, zanim się kolegowaliśmy, ale nie funkcjonowało to jako label. Później skumplowaliśmy się, zrobiliśmy ten projekt… Miało to mega duży wpływ. Ludzie często mówią “Kacper wybił się na Ganja Mafii”, ale na czym ja się wybiłem? Ganja Mafia nie miała hype’u, zanim myśmy nie zrobili tych dwóch płyt – stwierdził raper.

Pojechane gadki vs. Kacper HTA8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Multi123
4 lat temu

Akurat Kaliemu on do czagos potrzebny XD

GANDZIOR
4 lat temu

a jebać tego łaka

ŻeCo?
4 lat temu

kogo obchodzi ten łak i grafoman

18:22
4 lat temu

12:35

ziomal z koła fortuny
4 lat temu

Co to kurwa jest jakiś anioł na resorach przeprowadza wywiad z patusem wtf

JKr
4 lat temu

Serio? Aż tak beznadziejny jesteś.

krasne kozy
4 lat temu

Smiejac sie z czyjegos kalectwa to szczyt kurestwa i braku jakiegokolwiek poszanowania dla cudzej krzywdy… CHUJ CI W DUPE LAMUSIE JEBANY !

Yoa
4 lat temu

Żeby ciebie twoje koło fortuny nie wyjebało na resory za jakiś czas, pajacu żałosny

Popularne