Sprawdź nas też tutaj

News

Dlaczego Pezet wznowił swój kultowy album?

Raper tłumaczy, co było powodem ponownego wydania „Muzyki Emocjonalnej”.

Opublikowany

 

Pezet / fot. materiały prasowe

Niespełna dziesięć lat po premierze, w związku z wielokrotnymi prośbami kierowanymi do artysty i niedostępnością pierwotnego wydania, Pezet zdecydował się na reedycję albumu „Muzyka Emocjonalna”. – Po wielu latach nieobecności tego wydawnictwa na sklepowych półkach postanowiliśmy wydać reedycję. Nakładu mieliśmy nigdy nie wznawiać, jednak po tak długim czasie, po tym jak ludzie/fani wciąż pytali o ten album, a ceny wydanych kiedyś nośników zaczęły wariować i osiągają jakieś chore wysokości na rynku wtórnym, padła decyzja o wznowieniu – tłumaczy raper.

Wydawnictwo zdobi zupełnie nowa szata graficzna utrzymana w konwencji tej pierwotnej. Autorem zdjęć jest Piotr Jakubowski. Z uwagi na osobisty charakter materiału, raper nie zdecydował się na współpracę z żadną wytwórnią – album wydał samodzielnie. – Album jest wydany w niezmienionej warstwie muzycznej, okładka niby też ta sama, a jednak nowa. Nowe zdjęcia oparte o ten sam pomysł, wykonane praktycznie w tych samych lokacjach, jednak jakoś odświeżają to wydawnictwo i być może nawet nadają jakąś wartość kolekcjonerską? Nie mi to oceniać.  Niemniej jednak album jest znów dostępny i możecie go kupić – dodaje.

Premiera reedycji odbyła się 29 czerwca 2018 roku. Przypomnijmy, że kilka dni temu Pezet zaprezentował nowy utwór „Nauczysz się czekać”.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pitalador

Kutasie teraz ludzie powinni zwrócić te 5tys sztuk które kiedyś kupili, bo im kurwo sprzedajna wmowiles że nigdy nie bedzie reedycji itp. Nagle kurwa hajs się skończył, sponsorzy już nie dzwonią to kurwa robisz skok na kasę? Jebać cię śmieciu. Jak cię spotkam to zesram ci się na twarz.

TonyPolakk

Bo jest leniwym smieciem, któremu kończy sie kasa.

Do tego klamca, bo obiecywal, ze nie bedzie reedycji.

Beka z kazdego kto kupi to gowno.

Cukierek

A Am O żal wam dupe ściska wejście się jebnijcie waszymi komentarzami lepiej się sami za pracę A nie chore podjazdy robić masakra jakaś

Cukierek

Ciekawe czy tam Tak mądry byłeś jeszcze masz oczy gownem zamazane i piszez pojedane komentarze

KUBAY

Zamiast robić reedycje, nagraj lepiej nowe reklamy dla sprajta śmieciu

...

DLA Reeboka cały CZAS robić coś

Popularne