Sprawdź nas też tutaj

News

Dlaczego Popek idzie w politykę?

„Upomnimy się o Polskę”.

Opublikowany

 

Popek

Pod koniec minionego roku Popek ogłosił, że zakłada partię polityczną Młoda Polska. – Oddając głos na Młodą Polskę głosujecie na samych siebie. Ja musiałem zmienić swoje życie dla swoich dzieci i zamierzam zmienić ten kraj także dla swoich dzieci – przekonywał. Głównym doradcą w partii rapera jest amerykański ekonomista i polityk Warren Mosler. Skąd u niego wziął się pomysł na własną partię polityczną?

„To kwestia wieku”

Popek przyznaje, że dorósł do takiej decyzji i robi to w pełni charytatywnie. – Pomysłodawcą był tak naprawdę Szymon, któremu pomogłem po wypadku i zebrałem w dwa tygodnie ćwierć miliona złotych i przeniosłem go do Budzika – mówi muzyk w rozmowie z Arturem Rawiczem dla CGM. – Pomyślałem sobie wtedy, że jakbym miał w Polsce władzę, a potrafię w ciągu dwóch tygodni, nic mnie to nie kosztuje, zebrać ćwierć miliona złotych dla kalekiego dziecka, to bym mógł pomóc setkom tysięcy dzieci w tygodniu. Z tego powodu chciałem zająć się polityką – wyjaśnia.

Popek nie chce być posłem

Raper twierdzi, że chce pomóc rodakom, ale nie chce zostać posłem. – Chciałbym naprawić Polskę. My nie startujemy do wyborów, nie interesuje nas to. Po 4-8 latach, jeżeli Młoda Polska będzie coś znaczyć na rynku politycznym, wtedy się o Polskę upomnimy. Na razie budujemy struktury, spotykamy się z ludźmi, namawiamy do tego, żeby nie wyzbywać się polskiej złotówki i przyjmować euro, bo w ten sposób wyzbywamy się polskości. Takie jest moje zdanie – kończy wątek artysta.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Belmondo Informator

Jebany ruski bękart idzie do polityki bo kasa z muzyki i KSW sie konczy to cwel szuka łatwego zarobku. Ale jebany urski chuju twoi fani nie mogą głosować więc chuj będzie z tej muzyki.

AbDuL All_KOzYEB

Z NIEGO TAKI RUSEK JAK ZE MNIE CZAPAJEW

devx1

Z pomidorem spiewa tam sobie ze jebac policje, ze zlodzieje dilerzy i dla nich gra muzyka a tu do polityki i chce byc powaznie traktowany. Ten typ postradal rozum, tylko czekac az tego laka zawina za cos, to bedzie swieto lasu.

Wasz ziom

Nie zawiną bo on jest częścią ogłupiania Polaków. Jak myslicie czemu go uniewinnili i ściągneli do Polski. Po to żeby prał mózgi waszym dzieciom. Klasyczby przykład użytecznego idioty, który niedługo wpierdoli własne gówno przed kamerą jak tylko skończy się hajs. Jebać śmiecia

Polakom wystarczy dać różne stawki i sie pozabijaj

kazda inna nacja sie wspiera tylko nie Polonia a jak juz ci dobrze idzie to jeden z drugim malo nie pierdolna na zawal (czyste fakty) nawet Rimini sie trzymaja razem jeden zlapie robote sciaga pieciu a Polak patrzy tylko co zjebac, zajebac, i kogo podjebac przez to nas nie szanuja jako nacji bo za co jak sie Sami niepotrafimy szanowac i to widac na kazdym kroku

sesese

Popek idź najlepiej w pizdu !

Odb

Polityk popek dlaczego idzie?

Szymon

No chuj A ja mnie dałeś jakie ćwierć miliona pajacu jak to ledwo było 50 koła to że jestem w śpiączce nie znaczy że nie wiem co robisz uważaj sobie popuś ps nie jestem w budziku już od roku pajacu

Ziombel Szymona

Tak było

Alin

Skoro idzie w politykę to nie był skazany i nie siedział frajer

Narkobarony z dza
wakat w tesco

Był Korwin, jest PIS, dlaczego nie ma być Popka?

Dlaczego nie

Był błazen komorowski, złodziej tusk, jest ciota biedrońka wiec będzie i popek do kompletu.

bolek konfidenckie, komunistyczne ścierwo. Śmieć

Był też elektryk, który stał się kablem xD

Popularne