Sprawdź nas też tutaj

News

Dlaczego Tede zmienił tytuł płyty?

Raper odpowiada na pytania fanów.

Opublikowany

 

15 czerwca na półkach sklepowych pojawił się nowy album Tedego i Sir Micha „NOJI?”. Dla niektórych mogło być to zaskoczeniem, bo pierwotnie raper informował, że krążek będzie zatytułowany „Warszawa hotël”. Raper jednak zmienił tytuł albumu na wiele tygodni przed premierą.

– Uznałem, że to jest tak zajebisty tytuł, że w przekazie musi być zawarta myśl, że dom jest jak hotel, że cały czas jestem w rozjazdach – mówi Tede odpowiadając na pytania użytkowników platformy Tidal. – Taka była idea. A tak naprawdę żaden kawałek w tej materii nie powstał, natomiast w międzyczasie pojawiły się inne projekty o podobnej koncepcji. Pomyślałem sobie: kurde, nigdy jeszcze nie zrobiłem takiej akcji, żeby zmienić tytuł płyty. Chyba zmienię tytuł płyty – dodaje.

Jak się okazuje, początkowo krążek wcale nie miał się też nazywać „Warszawa hotël”, tylko „Notes IV”, co byłoby nawiązaniem do poprzednich płyt artysty.

Tede odpowiada na pytania użytkowników Tidal.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
sss

Taaa, wieprzysko po prostu doszło do wniosku, że noji = peji, i że choroba przegranego beefu dalej postępuje, a to już za wiele i zmienił nazwę

Antoni_Myszkowski

A nikt nie skumał czaczy, że to kolejna podjebka do Ryśka?
NOJI = NOJA
Najlepszą obroną jest … Internet? Intelekt? Impotencja?

PogromcaHerezji

W tym przypadku to chyba brak reakcji

Gość

To nawet już śmieszne nie jest, knur popadł w paranoję.

sada

I pomyślałem sobie: „kurwa, jestem raperem dla mentalnych półmózgów i podstawówek, zmienię se nazwę płyty żeby była bardziej gimbo-firnedly”.

Leszczu Producent

JA PIERDOLE 42 LATA KOLEŚ WYMYŚLI SE SŁOWO „NOJI” I SIĘ TYM JARA KURWA JAK DZIECKO Z PRZEDSZKOLA CO ZA ŻENADA I JESZCZE TE JEGO OPISY I GADANIE „KURWA MYŚMY TO ROZJEBALI… KURWA ALE TO JEBNIE…KURWA MY WYZNACZAMY TRENDY. .. I KURWA ŻYJE W TYM SWOIM ŚWIECIE KARMIAC TE DZIECI TAKIM FARMAZONAMI. JEBIE TO CI SIĘ JUŻ W BANI JACUŚ I TO SOLIDNIE! NA CHUJ TE PROMOMIXY NA CHUJ TE TRACKLISTY? A SAM KURWA JAKIEŚ PROMO LEWE ROBIŁ I TRACKLISTE UDOSTĘPNIAŁ.HIPOKRYTA JEDEN TFUUUU!

smiec

Co on pierdoli xD
Jak to nigdy nie zmieniał tytulu płyty xD
A kto kurwa zapowiadał płytę, „ktora bedzie sie nazywała Blask”?

PRZECHUJ

Ważniejszym pytaniem jest… Dlaczego tede kurwą jest?

Hazmatus

A w wywiadzie przy premierze plyty KEPTN mowil ze miala sie nazywac ,,KEPTN WRONA”, (kapitan wrona) ale jorgnal sie ze chujowo brzmi, wiec podmienil. A teraz ze nigdy takiej akcji nie robil xD

Popularne